2 tane pozitif çıktı 2 tane negatif çıktı pozitif olanlar bu şekilde hamile olabilir miyim??

beyzakk123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2023
11
3
26
IMG_1318.jpeg

Eklentiler

• IMG_1316.jpeg
    IMG_1316.jpeg
    59,1 KB · Görüntüleme: 42
Valla 2 pozitif test dediklerinizde ayni testin iki ayri fotosu
Bu test muhtemelen bozuk, cizgisi kesik kesik hatali duruyor.

Uzerindeki damla lekeleri ve testin silik cizgisindeki kesik alanlar ayni.

Neyse.

Eczaci test hatali degil dediyse hamilesiniz o vakit.

Tebrikler

negatif çıkanlar kaset test miydi? Erken gebelik testlerine göre onlarda çok sonradan çıkabililiyor siz yine de en kesin yolla öğrenmek için kan testi yaptırın varsa tebrik ederim yoksa da inşallah en kısa zamanda olur bebişiniz

negatif çıkanlar kaset test miydi? Erken gebelik testlerine göre onlarda çok sonradan çıkabililiyor siz yine de en kesin yolla öğrenmek için kan testi yaptırın varsa tebrik ederim yoksa da inşallah en kısa zamanda olur bebişiniz
Yok negatif çıkanlar normal gebelik testiydi erken gebelik testlerinin 2 side pozitif çıktı,çizgi bariz belli değil mi ben mi yanlış görüyorum resimde? Bu arada çok teşekkür ederim inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin 😊❤️

Yok negatif çıkanlar normal gebelik testiydi erken gebelik testlerinin 2 side pozitif çıktı,çizgi bariz belli değil mi ben mi yanlış görüyorum resimde? Bu arada çok teşekkür ederim inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin 😊❤️
Evet çok net görünüyor benim ilk pozitif sonucumda bu kadar bile gözükmemişti hatta eşim de göremedi ben hayal gördüğümü düşünmüştüm 😂

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 😍 Peki birşey sorabilir miyim 2 pozitif sonrasında 2 tane negatif çıktı neden olabilir?
Evet çok net görünüyor benim ilk pozitif sonucumda bu kadar bile gözükmemişti hatta eşim de göremedi ben hayal gördüğümü düşünmüştüm

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 😍 Peki birşey sorabilir miyim 2 pozitif sonrasında 2 tane negatif çıktı neden olabilir?
Ben doğum yaptım 4 yaşında oğlum var :)
Muhtemelen onlar normal kaset test olduğu için hassasiyetleri daha düşük oluyor ama yine de en garanti yöntem kan testi yaptırmanız muallakta kalmaktansa en iyisi

Ben doğum yaptım 4 yaşında oğlum var :)
Muhtemelen onlar normal kaset test olduğu için hassasiyetleri daha düşük oluyor ama yine de en garanti yöntem kan testi yaptırmanız muallakta kalmaktansa en iyisi
Yarın yaptırıcam oğlunuzu da Allah bağışlasın o zaman ben yeni hamilesiniz sandım,yarın haber veririm sonucu görücez artık😊😊

X