2 li testi yaptırmayanlar üçlü mü dörtlü test mi yaptıralım??

papatyasevilir

Canım kendim♥️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2013
1.520
437
13+1 deyim. geçen çarşamba dr gitti 2 li test için ama zamanının geçtiğinin yaptırmamamızı önerdi dr.
Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin cümlemize(amin)
Allah korusun ama bir şey çıksa da aldırmayı düşünmüyoruz böyleyken üçlü testi yaptırmamı bir sıkıntı varsa bebek için de anne sağlığı için de sıkıntı olabilecek durumlarda bu testin kullanıldığını söyledi..

4 lü test daha güvenilirmiş sanırım ??

16+0 iyi midir erken mi:anneadayı::emir_bebek::nazar:

13+1 deyim. geçen çarşamba dr gitti 2 li test için ama zamanının geçtiğinin yaptırmamamızı önerdi dr.
Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin cümlemize(amin)
Allah korusun ama bir şey çıksa da aldırmayı düşünmüyoruz böyleyken üçlü testi yaptırmamı bir sıkıntı varsa bebek için de anne sağlığı için de sıkıntı olabilecek durumlarda bu testin kullanıldığını söyledi..

4 lü test daha güvenilirmiş sanırım ??

16+0 iyi midir erken mi:anneadayı::emir_bebek::nazar:
Aldırmayı düşünmüyosanız yaptırmayın bence ben şahsen öyle yaptım yok yere 9 ayı kendime zehir etmeyi düşğnmedim hiç..tabi herkesin kendi fikri canım..

Niye zamanı geçmiş ki canım netten bakmistm 11 - 14 haftalar arası yapılıyor. Yani bende su an 10 haftaligim 12 de gidim doktora diyordum ama şimdi kafam karıştı

Canim bende yaptirmadim hicbirini, yptirmayida hic dusunmedim bebekte bi problem olsa aldircak miyiz sanki? O testler bebekte down sendromu var mi? Organlarinda sakatlik var mi? Vs bunlarin yapildigi testler. Sonucar kotu ciksada yapilacak hergangi bi tedaviside yokmus neticede. Test yaptirip hamileligini yok yere kendine zehir edip uzulenler var ve bu durumdan bebekte etkilenio, ben gereksiz gordum.

X