2 li test hakkında yardım eder misiniz

H

huriye aydın

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi huriye aydın
kızlar ben 11 haftalık hamileyim... pazartesi kontrolüm var 2 li test yapıldığında sonuç aynı gün belli oluyo mu yaa çok merak ediyorum??????

merhaba canım hayırlı ramazanlar ikili testten sonra sonuç 6 gün kadar sonra çıkıyor allah'ın izniyle birşey yoktur merak etme

canım yerine göre değişiyor benimki 3 gün sonra çıkmıştı

evet yerine göre farkediyor benimkide 2 gün sonra çıkmıştı, umarım güzel sonuçlar alırsın, Allah sağlıkla tamamına erdirsin..

benimki 10 gün sonra çıkmıştı ..zaten ikili test için kan verdiğinde aynı gün ultrasona giriyorsun ve ense kalınlığı , burun kemiği gibi ayrıntılara bakıyorlar ve dr size bebekte sorun olup olmadığını söylüyor..bana sorun yok dediği için sonucu 10 gün beklemek zor gelmemişti..

yaptırdığın yere bağlı canım ns nin sonucunu yani ultrasonun sonucunu hemen veriyorlar yalnız aynı zamanda kan alıyorlar kanın sonucu iki gün sonra falan çıkıyor.

teşekkürler kızlar inşallah hayırlı haberler alırıza.s.

ami benim ikli test sonunda bebeğimin ensesi kalın çıktı amniosentez yaptırdım sonucunu bekliyorum işallah temiz çıkar:Saruboceq:

kızlar ben 11 haftalık hamileyim... pazartesi kontrolüm var 2 li test yapıldığında sonuç aynı gün belli oluyo mu yaa çok merak ediyorum??????

ben ozel klınıye gıdıyorum 1haftaya cıkdı cevab .once ultrasonda bakılıyor ense kalınlıqına,burun kemıyının olusumuna ve kordon bağına.ultrasondan hemen sonra test cın kan alıyorlar ve bır kac soruya cevab verıyorsun.INSALLAH guzel haberler alırsın

ami benim ikli test sonunda bebeğimin ensesi kalın çıktı amniosentez yaptırdım sonucunu bekliyorum işallah temiz çıkar:Saruboceq:

INSALLAH guzel haberler alırsın .merak etme bıldıyıme gore bazı bebıslrde ensa kalın oluyormus ,ama zamanla herse normal oluyor.

X