2. kutuya ara vermeden basladigimda bu hassasiyet devam eder mi?

allah korumuş.

Primolut n canim tek kullanimlik degil gunde kac aldim hatirlamiyorum ama

Günde 3 kez...

Yalnız ne uğraşmışım adet geciktirmekle zamanında tez yazsam yazarım resmen

Ben ilk kutuya basladigimin 2.gunu kanama yasamistim 1 hafta surdu simdi 2 hafta gecms olacak uzerinden yeniden regl olacagm
İlk kutuya tam korunma sağlamak için adetin ilk günü başlanması önerilir. İlk kutu bittikten 7 gün sonra diğer paket kullanılmaya başlanır. Bu arada adet olursunuz. Adetin kaçıncı gününde olursanız olun ikinci pakete 7 günlük ara bitince başlamalısın.Düzenli kullanırsanız ek korunma yöntemine gerek kalmaz böylelikle.

Doktora gidecek fırsatınız yokmuş sürekli gittiğiniz bir doktor varsa arayıp bilgi isteyin.

O da olmadı şu klasik doktora soruyorum siteleri var. Şansınızı deneyin.

En olmadı google dan bir doktor numarası alıp müsaitse sorun.

Hiç olmadı instagramdan bir doktor takip edip DM'den sorun.

Yasmin çok fazla yan etkisi olan biri normalde ara verip adet görmen lazım yeni kutu vücuduna ağır gelebilir doktora danış

Sürmez galiba sen ikinci kutuya başla . İnş regl olmazsın. Bazı bünyeler kabul etmiyor.

Tesekkur ederim cevaplar icin arkadaslar. Simdi sans eseri bir eczaciyla konustm ara verip 4.gun yeniden baslamam gerekiyormus bu sekilde hem koruma devam eder hem de kanama kesilir dedi. Umarim byle olur

Direk 2.kutuya başlarsanız regl olmazsınız. Sadece adet döngünüz bozulur. Doktora danışmak şart tabi ama ben de geciktirici kullanmaktansa aynı yöntemi kullanmıştım başka bir sebeple.

Göğüslerinizde hassasiyet başlayamaz çünkü hormon almayı bırakacağınızı henüz vücudunuz bilmiyor. Şu an yumurtlamayı baskılamaya devam ediyorsunuz. Hiç ara vermeden diğer pakete geçtiğinizde de regl olmazsınız

Ara vermene gerek yok regl oluncada içebilirsin
2. Kutuna devam et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…