2 kez kimyasal gebelik

Merhaba bende iki kere kimyasal gebelik geçirdim biri geçen sene biri geçen aydı
Geçen ay kimyasal olduğunu öğrenir öğrenmez hemen hastaneye gidip pihtilasmadan süphelendigimi söyledim ve genetik doktoruna yonlendirdiler testler yapıldı ve ben bu ay tekrar hamile olduğumu öğrendim tahlil sonuclarımda hamile olduğumu öğrendikten hemen sonra çıktı ve pihtilasma varmış kan sulandırıcıya başladım suan da
Size tavsiyem mutlaka bu testleri yaptırınn birdaha aynı şeyleri yaşamamak için

Çok haklısınız. Ben de yaptırmak istiyorum sadece 3.kez olursa yaparız dediği için doktor biraz geri kaldım. Ama direticem

Bende 4 defa kimyasal gebelik yaşadım. Pıhtılaşma çıktı bende de hamile olduğumu öğrenince kan sulandırıcıya başlayacağım.
Sizin şu an nasıl gidiyor gebeliğiniz umarım sağlıklıdır

Onu ikna etmek zor olacak. Bizden daha hassas oluyorlar :)) ama evet vermesi lazım
Aslında kadınlar kendilerine baktirmaktan cekinmiyorlar ,sıkıntı varsa tedavi olalım geçsin diye bakıyoruz
Erkekler daha hassas sanki sıkıntı çıksa adı çıkacak gibi hissediyorlar
Ama ikinizde gidin sorun varsa eğer ilerlemeden yas geçmeden tedavi imkanı çok fazla

Tam olarak anlatmak istediğim buydu :) zorluğu kadınlar çekiyor erkekler en ufak şeyde gurur yapıyorlar. Oysaki her şey insan için.
Gidicez canım önce bi regl olayım bitsin. Kimyasal beta sıfırlansın. Sonra doktoruma ısrarcı olucam. Hem 5 buçuk yıllık evliyim hem de yaşlarınız 29-32 daha fazla uzatmamak lazım

Çok üzüldüm inşallah sağlıklı gebeliğiniz olur. Benimki şuan 2.kez kimyasal işte. Regl olmayı bekliyorum. Regl olup bitince gidicem yine de doktora. Testleri söyliycem inşallah kolaylıkla yaptırırım ben de

Aynen öyle
İnşallah bu ay o aydır diyelim :)
Bu arada kadın doğuma kendiniz giriyorsanız ,doktora sorabilirsiniz eşim gözüksün mü doktora diye
Muhtemelen gozuksun der zaten
Boylece eşinize de "Eşin de gözüksün dedi doktor" dersiniz o zaman daha ciddiye alıyorlar, öteki türlü biz evham yapıyormuşuz diye düşünüyorlar

Ben en az 2 ay ara vermeye düşünüyorum. En azından rahim toparlansın. Ama doktora gidicem ve dediğiniz yöntem çok iyi. Kesinlikle onu yapıcam haha

Çok teşekkür ederim
Umarım tekrarını yaşamazsınız, sağlıklı şekilde gebe kalırsınız
Testleri yaptırırsınız tıbbi genetik bölümünden randevu alın veya özelde yaptırabilirsiniz :)

İnşallah
Evet yaptırıcam muhakkak çok sağ olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…