2 kez kimyasal gebelik

OBM95

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2024
215
91
29
Merhaba kızlar.
Geçen ay kimyasal gebelik yaşamıştım. Regl oldum bitti geçti. Tekrar denedik. Şimdi yine kimyasal geçiriyorum.
Doktorum 3 ay ara ver 3.kez kimyasal olursa detaylı araştırmaya girmemiz gerekir dedi.
Böyle bir şey yaşayan ve sağlıkla doğum yapan oldu mu. Bu kimyasal gebelikler canımı sıkmaya başladı artık gerçekten.

Eşiniz sperm testi vermismiydi? Genelde sağlıksız spermler yüzünden kimysallarin olduğunu duydum. Ya da kalitesiz yumurta. Sağlıklı beslenmeye dikkat edin. Benim tam bilgim yok aslında sadece burda okuduğum bilgilere dayanarak yazdım.

Ayı şeyi yaşadık. Benim bir de dış gebelik var. Pıhtışaşma testlerim normal geldi genetik sonucunu bekliyoruz

Beslenme çok çok önemli. Eşiniz de siz de takviyeler alın, ve pıhtılaşma+genetik testleri yaptirmalisini. Kan sulandırıcı kullanmanız gerekiyor olabilir. Dilerim Allah sağlıkla bir evlat nasip etsin size

Yok hiç test vermedi eşim. Bilmiyorumki valla aynı şeyler yaşamak sıktı artık.
Ayı şeyi yaşadık. Benim bir de dış gebelik var. Pıhtışaşma testlerim normal geldi genetik sonucunu bekliyoruz
Pıhtılaşmayı 2.den sonra mı yaptırdınız. Ben doktoruma dedim şuanlık gerek yok dedi. 2-3 ay ara ver dedi üff

Beslenme çok çok önemli. Eşiniz de siz de takviyeler alın, ve pıhtılaşma+genetik testleri yaptirmalisini. Kan sulandırıcı kullanmanız gerekiyor olabilir. Dilerim Allah sağlıkla bir evlat nasip etsin size
Bu genetik ve pıhtılaşmayı nasıl söyleyeceğim doktora. Onlar demedi bana bir şey

Bu genetik ve pıhtılaşmayı nasıl söyleyeceğim doktora. Onlar demedi bana bir şey
Hastanelerin tibbi genetik bolumleri var oraya gidip tekrarlayan gebelik kaybiniz oldugunuzu soyleyince istetiyorlar. Ben ozelde yapmistim, cok ucuz bir sey degil tabi. Devlet ucretsiz yapiyor

Bence eşiniz bir test versin ben 6 aydır bebek istiyorum doktor bir yil olmaması normal dedi ama eşiniz bir yıl beklemesine gerek yok demişti test versin demişti gidip verdik skinti çıkmadı hayırlısı diyoruz. Ben hiç kimyasala rastlamadım

Ozaman hem kendim hem eşim test verelim en mantıklısı bu doğru. Çok sağ olun

Yok hiç test vermedi eşim. Bilmiyorumki valla aynı şeyler yaşamak sıktı artık.

Pıhtılaşmayı 2.den sonra mı yaptırdınız. Ben doktoruma dedim şuanlık gerek yok dedi. 2-3 ay ara ver dedi üff
Ben ilk dış gebelik daha sonra iki kimyasal yaşadım. Sonrasında hemen testleri verdim. Bence sende bekleme hiç doktorundan talep et tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum şimdiden bakalım de

Ben ilk dış gebelik daha sonra iki kimyasal yaşadım. Sonrasında hemen testleri verdim. Bence sende bekleme hiç doktorundan talep et tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum şimdiden bakalım de
Haklısınız. İnşallah sağlıklı gebeliğimiz olur hepimizin

Haklısınız. İnşallah sağlıklı gebeliğimiz olur hepimizin
İnşallah maalesef bu yaşadıklarımız öğrenilmiş çaresizlik gibi bi psikoloji oluşturdu bende. Bilmiyorum rabbim inşallah sağlıklı bir şekilde nasip eder

İnşallah maalesef bu yaşadıklarımız öğrenilmiş çaresizlik gibi bi psikoloji oluşturdu bende. Bilmiyorum rabbim inşallah sağlıklı bir şekilde nasip eder
Gerçekten öyle. Çok can sıkıyor ya. Ne eksik ne yanlış diye düşünmeden duramıyorum. Bu psikoloji de kötü gerçekten. Size doktor ara ver dedi mi. Test sonuçlarını görene kadar bekleyecek misiniz

Gerçekten öyle. Çok can sıkıyor ya. Ne eksik ne yanlış diye düşünmeden duramıyorum. Bu psikoloji de kötü gerçekten. Size doktor ara ver dedi mi. Test sonuçlarını görene kadar bekleyecek misiniz
İkinci kez bunu yaşadığımda bir ay ara verdim. Bu ay deniycem bana hiç ara vermenize gerek yok dedi doktorum. Ben biraz mental olarak dinlenmek istedim. Bu arada eşinizde sperm testi vermeli. Benim eşimin bazı değerleri kötü. Oda takviye kullanıyor kimyasal gebeliğe oda sebep olabiliyormuş

Onu ikna etmek zor olacak. Bizden daha hassas oluyorlar :)) ama evet vermesi lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…