2. Gün yazmaması

sanslihayatim

Nirvana
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2007
3.340
129
Selam kızlar
Lütfen linçlemeyin :) sadece sormak istiyorum.
Faceden biri mesaj atmisti.
Dün tanistik. Gayet iyi anlastik. Ortak noktalarimiz oldugunu, bizzat kendisi ima etti. Güzel bir sohbet oldu.

Fakat bugün hala ṣu saate kadar yazmadi.
Hatta facede hikaye paylasmis.
Büyük ihtimal beni beğenmedigi icin mi yazmadi ? ( mesaj attiginda baska profil resmim vardi)
Veya statü olarak baya yüksek benden..

Siz ne düsünüyorsunuz bu konuda ve ne yapmaliyim?

Bunu buraya yazıcak kadr kapılmış olamazsın bir günde .sen kendine güven en başta .üzgünüm ama aklında kalsan yazardı .merak da ettiysen sen yaz çekingen durduysan da emin olamamış olabilir ama dikkatli adım at

Yaṣim oldugu icin, artik kolay kolay begenebilecegim biri cikmiyor malesef..
Bu yüzden sormak istedim..
Elbetteki ilerlemeyedebilir.. bunu da göze aldim coktan

Bence peşine düşmeyin yazmak isteyen yazar zaten. Profil fotoğrafınızı baştan görerek yazmadı mı zaten? Belki sohbet içerisinde geçen bir şeye takılmıştır.

Face’den size yazan adam başkalarına da yazıyordur. Bu kadar mı yokluktasınız yahu yapmayın bunu kendinize.

Bence peşine düşmeyin yazmak isteyen yazar zaten. Profil fotoğrafınızı baştan görerek yazmadı mı zaten? Belki sohbet içerisinde geçen bir şeye takılmıştır.
3. Gün yazdim selam diyerek. Cevap yazmayinca anladim. Ghostlaniyorum
Amaci sanirim cinsellikti. Benden cevap alamayinca, cevap vermedi bi daha sapik
Yazmislari tekrar okuyunca fark ettim

Endişelenme canim karısıyla ilgileniyordur…

Tarzi cok kirici. Sizede ayni yorum yapilsin ister miydiniz
Ne dedim de kırıldınız yahu? Kaç yaşında kadınsınız, senelerdir Facebook kullanıyorsunuz. Artık o ortama hakimsinizdir. Hala oralardan düzgün birini bulmayı ümit etmeniz çok ilginç. İstisnalar elbet olacaktır ama bu gayet belli etmiş kendini. Önüne gelene yazanlardan belli ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…