2.düzey ultrason

cigdemata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
3
0
Merhaba arkadaşlar,

Bende bu Cuma günü yani tam 24 haftalık hamileyken 2.düzey ultarsona girebilicem çünkü doktorumun önerdiği perinatolog'a ancak o tarih için randevu alabildim. Sorum; acaba çok mu geç olacak ve önerebileceğiniz başka perinatolog var mı daha erken gidebileceğim? Şişli civarında oturuyorum. fisfisfis

Teşekkürler...

Vallahi canım bende 21. hafta içindeyim ama dediğinin ne olduğunu bile anlamadım. Herkesten istenen bir test mi acaba????Yani şu dopler dediklerimi??????

Merhaba arkadaşlar,

Bende bu Cuma günü yani tam 24 haftalık hamileyken 2.düzey ultarsona girebilicem çünkü doktorumun önerdiği perinatolog'a ancak o tarih için randevu alabildim. Sorum; acaba çok mu geç olacak ve önerebileceğiniz başka perinatolog var mı daha erken gidebileceğim? Şişli civarında oturuyorum. fisfisfis

Teşekkürler...

canım bende aynı konuya çok benze ayrıntılı ultrason adı altında forum açtım bugün. canım anadolu yakası dersen sağlıklı sonuç alabileceğin yerler söyleyebilirim bende 2 haftaya kadar çektireceğim araştırdım, yaptıranlarada sordum kadıköy'de sonomed ve caddede life med gayet güzel yerler. sabah sordum yarına bile randevu verebiliyorlarmış. bende şuan 23+1'im ancak ultrasonu çektireceğim tarihte 24+6 olacağız inşallah. bence doktorunun dediği yeride beklesen çok sorun olmaz aradığımda zamanın geç olmadığını söylediler bana.

allahım inşallah sağlıklı sonuçlar alırız.

X