2. düzey obs doppler çektiren varmı? acele yardım

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar aranızda obs doppler çektiren varmı? nasıl çekiliyo ? niye isteniyo ? bi bilginiz varsa benide bilgilendirin ben bugün çektirecegim ama nasıl bişi bilmiyorum. acaba sorunlu gebelikde mi isteniyo nette birz araştırdım ama herkese çektirilmiyomuş doktorum da bişi demedi nolu yardmı edin .. acele....

2.düzey ultrosondan bahsediyosan eğer,korkulcak bişey yok detaylı bir inceleme daha cok,damarlarına,böbreklerine,midesine vs. bakıyorlar. içini ferah tut,herşeyin hayırlısı

Renkli dopler rutin olarak çekiliyor diye biliyorum, 2. düzey ultrasondan farklı birşey, doplerde başka birşeye bakılıyordu biliyordum ama unuttum... korkma arkadaşım...

ben çektirdim. ama doktorum gerek yok demişti biz biraz ısrar ettik. Bebeğin damarlarına bakılıyor. bildiğin ultrason farklı şekilde bakılmıyor. ortalama 20 dk sürüyor.

teşekkürler arkadaşlar ben dün çektiremedim randevuya geciktiğim için bugün çektireceğim.

dopler istemedi doktorum ama ayrıntılı ultrasona girmiştim 17 haftalıkken.

merhaba kızlar ben yeni geldim doktrdan moralim çok bozuk :::KK43: dopplerde bebeğimin sol akcigerinde gelişim geriliği ve kist görüldü :KK43: yarın karnımdan sıvı alıacakmış bebegimin kromozonlarında genetik bi sorun olup olmadığı araştırılacak. dr . belki doğuma kadar düzelebilir yada dahada ilerleyebileceğini söyledi . kızlar dualarınızı bekliyorum inş bebişime bişi olmaz :KK43:

cnm inş dogana kadar gecen sen gonlunu ferah tut bebısıne sıkı sıkı sarıl ona guven

cnm inş dogana kadar gecen sen gonlunu ferah tut bebısıne sıkı sıkı sarıl ona guven

teşekkür ederim canım. ama onun üzerine bu adar titrerken ufacık bile sorun çıkmasını istemiyorum çıkıncada kendimi tutamıyorum.gerçi hepimiz böyleyiz onlar bizim kıymetlimiz....... dualarınızı bekliorummm

cnm ben 2 kez giridim normal ultrasonda bebeğin iç organları net olarak görülmüyor ben bi 14. haftada giridim birde 25. haftada yani geçen hafta girdim bebeğin bütün iç dış organları ölçülüyor damarlarını ölçüyolar önemli bişey değil iyi sonuçlar alırsın inşallah her dr istiyomuş diye biliyorum en sıkıcı yanı uzun süre bakıyolar 1,5 saat baktı sırtüstü uzanmaktan belim ağrıdı sert sedyede bebişimde rahatsız oldu son gücüyle tekmeleyip durdu sonrada mışıl mışıl uyudu yerimseniben

merhaba kızlar ben yeni geldim doktrdan moralim çok bozuk :::KK43: dopplerde bebeğimin sol akcigerinde gelişim geriliği ve kist görüldü :KK43: yarın karnımdan sıvı alıacakmış bebegimin kromozonlarında genetik bi sorun olup olmadığı araştırılacak. dr . belki doğuma kadar düzelebilir yada dahada ilerleyebileceğini söyledi . kızlar dualarınızı bekliyorum inş bebişime bişi olmaz :KK43:

cnm üzülme banada sol ueter gelişim geriliği var dedi takip edicez dedi sıkma canını allah hepimizin yavrusunu annelerine bağışlasın dualarım hepimiz için:1hug:

X