2.çocuk için uğraşıp umutla bekleyenler.....

aynen 5 yıl aradan sonra ugrasıyorum 10 aydır hamıle kalamadım bu ay klomen verdı doktor bakalım ekım 16 adet gunum daha cok var anlıyacagın aslında dogumumun yaza gelmesı ıstemıyorum o yuzden eylul den sonra olsa daha ıyı olur benım ıcın ama kısmet allah bılır artık bu ay hamıle kalsam hazıran oluyo o yuzden dedım. hadı bakalım kımler ıkıncıye erken :KK64:kavusacak

Selam kızlar 7 yıl korunmadan sonra bir yıl denedim şu an 7+6 haftalık hamileyim
kafanıza takmayın yeter herşey normal olsa bile bir yıl gerekiyor

bizde 5 seneden sonra 7 aydır istiyoruz. ama olmuyor.

bir an önce gelirler inşallah..:emir_bebek:

ben de ikinci çocuk isteyenlerdenim.son iki aydır korunmuyoruz ama olmadı bakalım hayırlısı.oğlum 4 yaşında aralarında fazla yaş farkı olsun istemiyorum.

2ay boyunca durmadan calisdik ne zor bir is ya ama cok sukur basardim yani kolay gelsin arkadaslar ins sizede nasil olur optm:))

Selam kızlar 7 yıl korunmadan sonra bir yıl denedim şu an 7+6 haftalık hamileyim
kafanıza takmayın yeter herşey normal olsa bile bir yıl gerekiyor

ewt ama işde sorun o süre beklemek yani.Benimde çocuğum var ama genede çok heyecanlıyım biran önce olur inşallah.Beklemek istemiyoruuuum...

ben de ikinci çocuk isteyenlerdenim.son iki aydır korunmuyoruz ama olmadı bakalım hayırlısı.oğlum 4 yaşında aralarında fazla yaş farkı olsun istemiyorum.

Bende aynen yaş araları çok olmasın istiyorum ama 4 ay oldu henüz sonuç olumsuz bakalım bu ay ne olacak..Bikaç gün sabredebilsem test yapıcam o zamana kadar çatlamazsam:))

hayırlısı olsun arkadaşım bu işler kısmet işi ben de reglime yakın çok stres yaptım 1 gün gecikti testte yaptım ama sonrasında hastalandım:KK43:( bazen çok rahatım aslında çok şükür bir çocuğum var:nazar: diyorum olmazsa da napim diyorum ama reglime yakın da bebek var mı acaba diye de düşünüyom:))

arkadaşlar sizde nasıl oluyor bilmiyorum ama ben hamileliklerimde daha günüm gelmeden hissediyrum hamile olduğumu iki kızım var ve bu ay yine hamile olduğumu hissediyorum.belirti olarak dersek aslında regli belirtisi gibi oluyor benim ama en belirgin fark regli günüme yakın göğüslerimdeki şişme nolmaldekinde çok daha fazla oluyor.bir bilgi daha vermek istiyorum hamilelik belirtisi olarak bunu belki bilenleriniz vardır,dışkının renginin koyulaşması bu erken dönemden itibaren başlayan bir belirti.daha önceki hamileliklerinizde olan belirtilerinizi sizde yazarsanız bizlerde bilgilenmiş oluruz.sevgiler...

hayırlısı olsun arkadaşım bu işler kısmet işi ben de reglime yakın çok stres yaptım 1 gün gecikti testte yaptım ama sonrasında hastalandım:KK43:( bazen çok rahatım aslında çok şükür bir çocuğum var:nazar: Diyorum olmazsa da napim diyorum ama reglime yakın da bebek var mı acaba diye de düşünüyom:))

sanırım ben stres işini abarttım artık yaa bundan sonra kafaya takmıcam hayatıma bakıcam yaa aman o zaten gelir bulur benii....

1 sene oldu daha hamıle dıyılım ama ruyamda adet oldugumu gordum komsumda dedıkı 3 cocugu var hepsındede hamıle kaldıgı ay ruyada adet oldugunu gormus ama ben once bılmıyodum yanı etkılenerek gormedım ruyayı ruyamı anlatınca bende boyle gordum dedı bılmem ısallah hamıleyımdır bır umut işteeee

bende 2. çocugu bekleyenlerdenim.1,5 yıl aradan sonra bu korunmasız 3. ayımız işallah bu ay hamile kalmısımdır.

bende 2. bebeği isteyenlerden.
27 aylık kızım var.bu korunmasız ilk ayımız olacak inşeallah Allah banada isteyen herkesede bir bebiş daha verir...
şimdiden heyecan sardı ya olmazsa ya olursa diye...
Aslında stres yapmamak gerekiyomuş...ama nasıl :KK1:
kızımla 2. bebeişin arası fazla olsun istemiyorum :emir_bebek:

X