2 aylık evliyiz ama eşim sex yerine daha çok elinle boşaltılmasını seviyor ne yapmalıyım yardım edin

Edepsizleşmek istemiyorum ama bu eylemi yapmaları için (burada edilgen küfür varmış gibi okuyun😬) kocaları ikna etmeler mi başladı? Ne oldu bu erkeklere ya?
Bem de edepsizlesmek istemiyorum ama dışarda uçanı kaçanı havada halleder tavırları da vardır bu pisliklerin kesin

Merhaba kızlar destek olun lütfen öncelikle 2 aylık evliyiz daha eşim asker 2 ayda bir geliyor yanıma görev sebebi ile Türkiye dışında 10 günlük izinlerinde geldiğinde benimle birleyler yaşamak istemiyor elinle boşaltılmasından hoşlanıyor aramızda sex olmuyor konuştuğumda ise erken boşaldığım için araştırdım bu şekilde süre uzuyor diyor sürekli ama bu şekilde olmuyo geceleri oda 2-3 günde bir elinle boşaltırıp kendini uyuyo sadece destek olun napıcam onu ikna etmek için
Boşa gitsin valla eğer cinsel hayat önemli ise... Erken boşalabilir ayda yılda bir gelip devrilip yatacaktı madem ne demeye evlenmiş o işi kendi de pek hayli yapabilirdi. Erken boşalsa bile sizi farklı şekilde tatmin edip rahatlatabilir. Bu düzelmez bir ömür de geçmez es kaza denk gelip sevişip bebek yapmayın gaza gelip

Merhaba kızlar destek olun lütfen öncelikle 2 aylık evliyiz daha eşim asker 2 ayda bir geliyor yanıma görev sebebi ile Türkiye dışında 10 günlük izinlerinde geldiğinde benimle birleyler yaşamak istemiyor elinle boşaltılmasından hoşlanıyor aramızda sex olmuyor konuştuğumda ise erken boşaldığım için araştırdım bu şekilde süre uzuyor diyor sürekli ama bu şekilde olmuyo geceleri oda 2-3 günde bir elinle boşaltırıp kendini uyuyo sadece destek olun napıcam onu ikna etmek için
Erken bosaldigi için 1 Elle boşaltıp 2.yi ilişki ye giriyor mu yoksa elle boşalıp ilişki bitiyor mu onu anlayamadım

Bem de edepsizlesmek istemiyorum ama dışarda uçanı kaçanı havada halleder tavırları da vardır bu pisliklerin kesin
Evet asarım keserim yakarım affetmem. Yok karım şöyle karım böyle. Ne demeye evleniyorlar başımızı yakıyorlar anlamıyorum.

X