2 aydir kimyasal gebelik yaşıyorum

asbak25

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2022
73
11
29
Kızlar meraba 23 kasım 62 25 kasım 123 ve 27 kasımda yine 64.4 oldu betam gecen ay da kimyasal gebelik gecirmiştim 77 ile öğrenip yükselme olmamişti ama bu ay bi
Kere yükseldi yine düştü acaba önerecgınız bişey var mi sürekli kimyasal tekrarlar mi

Merhaba bende kimyasal geçirdim geçen ay tanıdığım bir sağlıkçı bana düzenli folik asit kullanmamı önerdi. Bende normalde kullanan biriyim geçen ay kullanmadım onda da kimyasal geçirdim. Fakat folik asit kimyasalı onleyebiliyormus

Folik asiti de düzenli kullandım ben iki aydır

Folik asiti de düzenli kullandım ben iki aydır
Aynen kullanmaya devam o zaman. Ayrıca sadece tek taraflı değil mesela sağlıksız sperm sağlıklı yumurtayı dollediginde de kimyasal olabiliyormuş yani eşiniz de vitaminsel destek alabilir mesela şuan benim eşim keçiboynuzu pekmezi kullanıyor ben folik asit aynı zamanda düzenli incir ceviz takviyeler alıyoruz ne kadar faydası olur bilemiyorum ama denemenin zararı olmaz

Tesekkür ederim güzel önerileriniz için keçiboynuzu eşime içiriyorum oda sperm verdi normal çıkmıştı ama yinede devam ediyorum

Bende bir ay korunun kimyasaldan sonra. Rahim kendini toplayamamıs olabilir ondan kimyasal oluyor olabilir. Doktor arkadaşıma kimyasaldan sonraki ay korunması gerektiğini söylemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…