2.ay Sonuc: negatif...

SELDA-

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2014
9
5
38
:KK42::KK42:Mrb arkadaslar.. Araniza yeni katildim takip ediyodum ama msj atamiyordum..
Bende hamile adayi dayiyim:p
Bugun tam gunum gecmisti sabah test yaptim negatif.. 15 dk sonrada adet oldum:KK43:
Bu cok zor ve stresli bir surec :KK43:
Rabbim bebegi olanlara hayirlisiyla kucagina almayi, bizim gibi olmmayip ugrasanada anne olmayi nasip eylesin insallahhh.. aminn

:KK42::KK42:Mrb arkadaslar.. Araniza yeni katildim takip ediyodum ama msj atamiyordum..
Bende hamile adayi dayiyim:p
Bugun tam gunum gecmisti sabah test yaptim negatif.. 15 dk sonrada adet oldum:KK43:
Bu cok zor ve stresli bir surec :KK43:
Rabbim bebegi olanlara hayirlisiyla kucagina almayi, bizim gibi olmmayip ugrasanada anne olmayi nasip eylesin insallahhh.. aminn

Aminn canım aminnn. Ever her negatifi görmek canını acıtabilir. Benim de acıyor negatif testi görünce merak etme. Bende sendenim... Bende hamile adayıyım bakalım 1 ekimde belli olacak benim hamile kalıp kalmadığım. Tedavim sürüyor. Klomen + çatlatma iğnesi kullandım. Sen tedavi görüyor musun ? Bir de benim adetlerim çok düzensiz ne zaman yumurtladığımı bilmiyordum. Klomen ile önce yumurtalarımı büyüttü. 2 adet yumurtam oldu biri tembel dedi diğeri bomba gibi dedi. Tek umudum o yumurtam. Çalışmalara devam yani anlayacağın. Bakalım 1 ekim de belli olacak. İnşallah benim de bayram hediyem hamile olduğumu öğrenmek olur. Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Cennet kokularını bir an evvel koklamak dileğimiz...

X