2,5 yaşındaki kedimi kaybettim(vefat etti) aklımdan çıkmıyor

areen

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2006
900
70
2,5 yaşındaki kedimi kaybettim(vefat etti) aradan 36 gün geçti ama hala aklımda yeni kedi almak istiyorum ama annem ve babam özellikle oğlum hiç istemiyor tekrar aynı üzüntüyü yaşamak istemiyor muş. Her gün kedi sahiplendirme sitelerine bakıyorum ama.... Sizce ne yapmalıyım.

2,5 yaşındaki kedimi kaybettim(vefat etti) aradan 36 gün geçti ama hala aklımda yeni kedi almak istiyorum ama annem ve babam özellikle oğlum hiç istemiyor tekrar aynı üzüntüyü yaşamak istemiyor muş. Her gün kedi sahiplendirme sitelerine bakıyorum ama.... Sizce ne yapmalıyım.
Cins kedi miydi? Neden öldü daha cok gençbir yaş kediler cok uzun yıllar sağlıklı yaşayabilirler..

Başınız sağolsun🥹

Benim kedim kayboldu ondan sonra evde başka kediyi kabullenemedim bakıma muhtaç olan yavru kedileri evde biraz ayaklanana kadar baktım sokak kedilerim var ama hiçbiri o kedim gibi olmuyor evde başka kedi sahiplenmeyi düşünmüyorum.

Başınız sağolsun🥹

Benim kedim kayboldu ondan sonra evde başka kediyi kabullenemedim bakıma muhtaç olan yavru kedileri evde biraz ayaklanana kadar baktım sokak kedilerim var ama hiçbiri o kedim gibi olmuyor evde başka kedi sahiplenmeyi düşünmüyorum.
çok teşekkür ederim, bende sokak hayvanlarına bakıyorum. ama çok özlüyorum

British shorthair çok güzel bir kediydi. gece yarısı eşim camı açmış koruma olduğu halde üzerinden atlamaya çalışmış ve 4. kattan düştü. iç kanamadan dolayı 30 dakika içerisinde kaybettik :KK43:
bahsettiginiz yarım acilan camlar kedi icin cok tehlikeli. dusmese bile bir süre orada kalinca belleri kiriliyor :KK43: hep görüyorum internette. ille kedi alacaksaniz önce gercek kedi teli taktirin. sonra aileniz de kabul eder bu risk ortadan kalkinca. british shorthair dünya para, aşıları cins kedi mamalari dunya para. onlarin yaninda tel hic pahali sayilmaz

çok teşekkür ederim, bende sokak hayvanlarına bakıyorum. ama çok özlüyorum
Bizim evde 2 kedi var balkona cıkarırım yanımdayken ama camları açmıyorum ben de. Cıkıp denizlikte oturuyorlar kaşla göz arası korkudan ödüm kopuyor hiç cam acmıyorum o yuzden 😔

Komşumuzun kedisi 3-4 yılın sonunda o kedi telini delmişti. Ben artık ona da güvenemiyorum.
bahsettiginiz yarım acilan camlar kedi icin cok tehlikeli. dusmese bile bir süre orada kalinca belleri kiriliyor :KK43: hep görüyorum internette. ille kedi alacaksaniz önce gercek kedi teli taktirin. sonra aileniz de kabul eder bu risk ortadan kalkinca. british shorthair dünya para, aşıları cins kedi mamalari dunya para. onlarin yaninda tel hic pahali sayilmaz

kedi korkuluğu olarak almıştık zaten, bizde şaşırdık nasıl düştüğüne. kedi teli de çok güvenilir değil aslında, öneriniz için çooook teşekkür ederim

Çok üzüldüm başın sağolsun. Evladını kaybeden insanlar tekrardan çocuk sahibi oluyorlar. Ben böyle düşünüyorum. 8 yıldır benimle yaşayan bir kedi evladım var. Ona bişey olsa allah korusun yasını tutarım acımı çekerim. Ama biraz olsun hafiflerse acım yeni bir kediye güzel bir hayat vermek isterim

Çok üzüldüm başın sağolsun. Evladını kaybeden insanlar tekrardan çocuk sahibi oluyorlar. Ben böyle düşünüyorum. 8 yıldır benimle yaşayan bir kedi evladım var. Ona bişey olsa allah korusun yasını tutarım acımı çekerim. Ama biraz olsun hafiflerse acım yeni bir kediye güzel bir hayat vermek isterim
teşekkür ederim canım,

kedim için çok para vermedim aslında petshoptan ölmek üzereyken almıştık oğlum iyileştirdi onu:KK43: onun için çok bağlandık birden bire gidince de çok üzüldük

X