2.5 AYLIK OGLUM için 41 YASIN beraber okuyalım

Canım ben calısıyorum ama ramazan ıcerısınde yasın okurum Allah şafi ismiyle sıfalar versın cok gecmıs olsun

ALLAH NASİP EDERSE BENDE BU AKŞAM OKUYACAĞIM ARKADAŞIM OKUYUNCA YAZARIM

Bende 10000 ya şafi Esmasını okudum kuzuya Rabbim şifa versin inşallah yasın de okuyup haber veririm İnş

Allah razı olsun rabbim gönlündeki en kısa zamanda kabul etsin inşallah

Canım ben Yasini daha okumadım ama mutlaka en az bir tane Göktan için okuyacağım haber veririm..
Nasıl sayı durumu ?

Canım ben okudumm çok şükür Yasini Göktan için. Rabbim kabul etsin. Rahmeti merhameti bol Rabbim yüzünüzü guldursun inşallah.
Ya Şafi adıyla şifa versin.

Canım ben okudumm çok şükür Yasini Göktan için. Rabbim kabul etsin. Rahmeti merhameti bol Rabbim yüzünüzü guldursun inşallah.
Ya Şafi adıyla şifa versin.
Amin canim inşallah allah dualarımızı kabul eder inşallah

Arkadaşlar yasin süresini tamamladık allah okuyan düşünen herkesten razi olsun esma çekmek isteyen arkadaşlardan ya şafi esmasini çekerlerse mutlu olurum rabbim tüm hastalara şifa versin inşallah

Canım okuyacağım demiştim ya hakkını helal et birkaç gün gecikmeli oldu. Bugün okudum çok şükür. Rabbim evladını sana sağlıkla sıhhatle bağışlasın. Gelişimi akranları gibi hatta akranlarından da güzel şekilde olsun. Korktuklarından emin etsin inşaAllah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…