2-3 saat sonra 2.çift çizgiyi görüp hamile olan varmı arkadaşlar

sub

deniz gözlüm
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2011
778
225
merabalar ben her ay olduğu gibi bu ayda şüphelenip test yaptım yine tek çizgiyi görünce bi tarafa koydum çünkü her zaman ertesi güne kadar bakıyordum bi değişiklik varmı diye ama hiç 2. çizgi görmedim ama bu sefer 3 saat sonra belirdi tabi çokheyacanlandım acaba böyle olupta hamile olan varmı bu arada hep aynı testi alıyorum lütfen cevap verin

cevaplarınızı merakla bekliyorum bayağı bi belirtilerim var 5 dk sonra dikkate almayın deniliyor ama umut dünyası işte

cevaplarınızı merakla bekliyorum bayağı bi belirtilerim var 5 dk sonra dikkate almayın deniliyor ama umut dünyası işte

burdan birisi de test yaptım 2 saat sonra belirdi dedi ama hamile çıkmadı allahtan ümit kesme ama sanırım gebelik yok

Ben yaptim canim 2-3 saat sonra cok silik 2. cizgi cikti ama adet oldum.
kimyasal gebelikti belkide bilmiyorum. ertesi gun yaptim tek cizgi cikti ne kadar beklesemde
sende ertesi gun tekrar yap. bak bakalim ne cikicak belki cizgi belirginlesir.
Hayirlisi canim.

canım bazen erken dönemlerde ilk yaptığında çok silik çıkıyor göremiyorsun. 2-3 saat sonra belirginleşmeye başlıyor. sonuçta hcg hiç yoksa da o çizgi çıkmaz. gene de tedbiri elden bırakma. en garantisi kan testi. inşallah hamilesindir.

burdan birisi de test yaptım 2 saat sonra belirdi dedi ama hamile çıkmadı allahtan ümit kesme ama sanırım gebelik yok
evet canım bende okudum ama çıkanlarda var bakalım kısmet
Ben yaptim canim 2-3 saat sonra cok silik 2. cizgi cikti ama adet oldum.
kimyasal gebelikti belkide bilmiyorum. ertesi gun yaptim tek cizgi cikti ne kadar beklesemde
sende ertesi gun tekrar yap. bak bakalim ne cikicak belki cizgi belirginlesir.
Hayirlisi canim.
dün almayı unuttum bugün kapalıdır ama adet sancım başladı biraz bekleyeyim yorumun için teşekkürler
canım bazen erken dönemlerde ilk yaptığında çok silik çıkıyor göremiyorsun. 2-3 saat sonra belirginleşmeye başlıyor. sonuçta hcg hiç yoksa da o çizgi çıkmaz. gene de tedbiri elden bırakma. en garantisi kan testi. inşallah hamilesindir.

evet doğru söylüyorsun biraz hcg tesbit etmiş olabilir evet inşallah hamileyimdir eğer olursam buraya yazarım öptüm hepinizi

X