2-3 ayda bir regl olmama rağmen yumurtlama günü hesaplamak

test-0 1.düz dizgide yürümek demişsiniz yaptım bıraz kayıyorrr.... çizgiden
test-0 2.bunu işlemi baaşarıyla olduu...
A.test-1
4,7,13
B.test-2
4,10
C.test-3
boy:167
kilo:66
dogum tarıhı: 17.08.1987
memleket: erzincan
kan grubum:0 negatif
tuz ve şeker kullanmı : az
sevdiğim yiyecek ve içeçek : dolmalar sarmalar ıspanak et .. su ayran
D.test -4 :1.B 2.- 3.A 4.B 5.G 6.A,C 7.D. 8.- 9. D 10.A.C 11.B.E 12.B.E 13.A.E.G 14.B 15.C TESTLERİNİZE düzgün bir şekilde cevap vermeye çalıştım..

ilgili organ : Böbrek üstü bezi (erkekte : testis | kadınlarda: overler) ve üreme organları
İlgili Salgı Bezi: Üreme bezleri (Ostrojen ve testosteron salgıları). - Böbrek üstü bezidir (Adrenalin ve noradrenalin salgıları).

Bölgeleri: Fizik bedenimizde etkilediği bölgeler; bacaklar, ayaklar, omurga, kemikler, dişler, tırnaklar gibi bedenin sert bölgeleri, makat, düz ve kalın bağırsaklar, mesane ile kan ve hücre yapımıyla ilgilidir. Omurga ve sinir sistemlerini kontrol eder. bağırsaklar, mesane (idrar torbası), dalak, rahim ve seks organlarını kontrol eder

sistem. suçluluk duygusu ve korkular etkiler ve /veya tıkar. Bu teste binaen aşağıdakilerden hangisi var sende

Fiziki rahatsızlıklar
  1. aşırı terleme
  2. öfke yapar.
  3. Vücut ağırlığında artma ve azalma,
  4. vücudumuzda kansızlık
  5. kemik erimesi görülür
  6. prostat iltihapları,
  7. cinsel sorunlar,
  8. rahim enfeksiyonları,
  9. böbrekler,
  10. dolaşım sistemi,
  11. lenfatik sistem,
  12. mesane taşları,
  13. sırt ağrıları,
  14. kas spazmları,
  15. üreme organları,
  16. anne sütü
  17. Kan hatalıkları

Bu organın doğru çalışmasında de sıvı alımı önemlidir. Bu organlarda yanlış veya kötü veya hiç çalışmamasında aşağıdaki sorunlar vuku bulur
  1. özgüven eksikliği
  2. duygusal olarak kişi kendisini patlamaya hazır hisseder.
  3. zihinsel üretkenlik kısırlaşacaktır.

korku ve suçluluk duyguların var mı ?

Son düzenleme:
ilgili organ : Böbrek üstü bezi (erkekte : testis | kadınlarda: overler) ve üreme organları
İlgili Salgı Bezi: Üreme bezleri (Ostrojen ve testosteron salgıları). - Böbrek üstü bezidir (Adrenalin ve noradrenalin salgıları).

Bölgeleri: Fizik bedenimizde etkilediği bölgeler; bacaklar, ayaklar, omurga, kemikler, dişler, tırnaklar gibi bedenin sert bölgeleri, makat, düz ve kalın bağırsaklar, mesane ile kan ve hücre yapımıyla ilgilidir. Omurga ve sinir sistemlerini kontrol eder. bağırsaklar, mesane (idrar torbası), dalak, rahim ve seks organlarını kontrol eder

sistem. suçluluk duygusu ve korkular etkiler ve /veya tıkar. Bu teste binaen aşağıdakilerden hangisi var sende

Fiziki rahatsızlıklar
  1. aşırı terleme
  2. öfke yapar.
  3. Vücut ağırlığında artma ve azalma,
  4. vücudumuzda kansızlık
  5. kemik erimesi görülür
  6. prostat iltihapları,
  7. cinsel sorunlar,
  8. rahim enfeksiyonları,
  9. böbrekler,
  10. dolaşım sistemi,
  11. lenfatik sistem,
  12. mesane taşları,
  13. sırt ağrıları,
  14. kas spazmları,
  15. üreme organları,
  16. anne sütü
  17. Kan hatalıkları

Bu organın doğru çalışmasında de sıvı alımı önemlidir. Bu organlarda yanlış veya kötü veya hiç çalışmamasında aşağıdaki sorunlar vuku bulur
  1. özgüven eksikliği
  2. duygusal olarak kişi kendisini patlamaya hazır hisseder.
  3. zihinsel üretkenlik kısırlaşacaktır.

korku ve suçluluk duyguların var mı ?
korku ve sucluluk herzamn degılde bazen bu duygulara kapılıyorum.. yukardakıler ise cok terlemem yoktur az yanı diğerlerinde sorunlarım yok

Son düzenleme:
korku ve sucluluk herzamn degılde bazen bu duygulara kapılıyorum.. yukardakıler ise cok terlemem yoktur az yanı diğerlerinde sorunlarım yok

sizinle çekirdek inanç çalışması yapmamız lazım. Çünkü bu adet düzensizliği piskolojik mi yoksa aldığınız gıdanmı yoksa bi ilaçtan mı oluyo bulmak lazım. ona görede size piskolojik ve bitkisel bi ilaç yazmak lazım. yoksa sürekli tekrarlayıp durur

önceki mesajlarda Demişsizniz ki "çocuğum olmıcak diye korkuyorum". bu kanıya nasıl vardığınızı çekirdek inanaç terapisi ile çözmemiz lazım. çünkü hipofizi dolayısı ile adet döngünüzü bozan bu piskolojik durumdur.

bu forumda bi arkdaşta ilkokuldaki kötü bir durum iş yerinde vuku bulunca pskolojisini bozmuş vi direk hipofize sirayet etmiş ( eğer o arkdaş mesajı okur da kendi cevap verirse anlatır size durumu)

Son düzenleme:
sizinle çekirdek inanç çalışması yapmamız lazım. Çünkü bu adet düzensizliği piskolojik mi yoksa aldığınız gıdanmı yoksa bi ilaçtan mı oluyo bulmak lazım. ona görede size piskolojik ve bitkisel bi ilaç yazmak lazım. yoksa sürekli tekrarlayıp durur

önceki mesajlarda Demişsizniz ki "çocuğum olmıcak diye korkuyorum". bu kanıya nasıl vardığınızı çekirdek inanaç terapisi ile çözmemiz lazım. çünkü hipofizi dolayısı ile adet döngünüzü bozan bu piskolojik durumdur.

bu forumda bi arkdaşta ilkokuldaki kötü bir durum iş yerinde vuku bulunca pskolojisini bozmuş vi direk hipofize sirayet etmiş ( eğer o arkdaş mesajı okur da kendi cevap verirse anlatır size durumu)
bu duyguya kapılmamın sebebi okuduklarım benım durumda olup çocukları olmayan insanlar var.. buda beni olumSuz etkiliyoR...

A test 1
1.var
2.yok
3.yok
4.yok
5.bazen
6.var
7.var
8.var
9.az var
10.yok
11.aşırı
12.bilmiyorum
13.35 günde bir
14.seyrek dedi doktorum

B test 2
1.yok
2.var
3.var
4.var
5.var
6.var
7.yok
8.var
9.var
10.yok
11.var

C test 3
1. 1.65
2. 86
3. 22
4.batum
5.06.03.1991
6.A RH+
7.sebze,sütlü tatlı,meyva, meyva suları
8.çok
9.normal derecede

D TEST 4
1. A,B,E,G
2. F
3. B,C,E
4. C
5. B,G
6. A,B,C,D,E
7. A,D,F
8. F,G
9. B,D,G
10. A,D,F
11. D,E,F
12. D,E,G
13. A,E,F,G
14. C,E,F
15. E

CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM

Bir yöntemim var ama Adetin düzene girmeden %50 hata ile bulabilirsin. Öncelikle şu yöntemi dene adetin bi düzene girsin

Bir su bardağı sıcak suya 1 çay kaşığı çörekotu yağı , 1 tatlı kaşığı bal karıştır ve aç karnına 1 ay boyunca her gün iç. Bu formul hayız kanını söktürür. velev ki söktürmedi sana civanperçemli bi karışım hazırlarız onu denersin.

Bu aşamadan sonra (Adetin düzene girince) aşağıdaki resimde görülen yerlerde kaşıntılar olduğu zaman anlayınki yumurtama başlamışıtır /veya yumurta çatlıyordur.
Eki Görüntüle 700292

gerekli yağlar ve ilaçları bulamassan adres verebilirim

5 yıllık evlıyım, 4,5 yıldır erken menopoz dıyor doktorlar. adetlerım 2-3 ayda bır olmaya baslamıstı, haplar ıle regl oluyorum yıllardır hapı bırakınca olmuyor dogal bırseylerı de denemek lazım dıye dusunuyorum bana da tavsıyelerınız olur mu acab gereklı yaglar ve ılaclar demıssınız nelerdır ?

5 yıllık evlıyım, 4,5 yıldır erken menopoz dıyor doktorlar. adetlerım 2-3 ayda bır olmaya baslamıstı, haplar ıle regl oluyorum yıllardır hapı bırakınca olmuyor dogal bırseylerı de denemek lazım dıye dusunuyorum bana da tavsıyelerınız olur mu acab gereklı yaglar ve ılaclar demıssınız nelerdır ?

manapoz belirtieri başadımı şunlar gibi
  1. sıcak basması,
  2. gece terlemesi,
  3. kalp çarpıntı,
  4. baş ağrısı,
  5. terleme,
  6. uykusuzluk,
  7. sinirlilik,
  8. depresyon

öncelikle size hacamat önereceğim . 1, 55, 6, 48, 11, 12, 13, 120, 49 noktalarından kanlı hacmat ve 125, 126 noktlaraından kuru hacamat

eğer yukarıdaki belirtiler varsa öncelikli olarak karayılanotu (eğer uygulayacaksanız tedarikte yardım ediyorum)

Eklentiler

• $topt1u1wed3c1x3wxz.jpg
    $topt1u1wed3c1x3wxz.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
A test 1
1.var
2.yok
3.yok
4.yok
5.bazen
6.var
7.var
8.var
9.az var
10.yok
11.aşırı
12.bilmiyorum
13.35 günde bir
14.seyrek dedi doktorum

B test 2
1.yok
2.var
3.var
4.var
5.var
6.var
7.yok
8.var
9.var
10.yok
11.var

C test 3
1. 1.65
2. 86
3. 22
4.batum
5.06.03.1991
6.A RH+
7.sebze,sütlü tatlı,meyva, meyva suları
8.çok
9.normal derecede

D TEST 4
1. A,B,E,G
2. F
3. B,C,E
4. C
5. B,G
6. A,B,C,D,E
7. A,D,F
8. F,G
9. B,D,G
10. A,D,F
11. D,E,F
12. D,E,G
13. A,E,F,G
14. C,E,F
15. E

CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM

beyza senin sonuçlar çok ilginç çıktı. senle terapiye devam gibi

öncelikle ya obezsin yada obeziteye adaysın 20 kilo fazlan var.PCOS belirtilerin var. Kilodan dolayımı PCOS yoksa PCOS dan dolayı obezite onu anlayamadım.

Ama sorunun kaynağı tiroid.

Aşağıdaki belirtilerin hangisi var sende veya organlarında sorun var mı ?

fiziki rahatsızlıklar;
  1. ses telleri,
  2. akciğerler,
  3. yemek borusu,
  4. ses sorunları,
  5. çatallı ve kısık ses,
  6. Tiroit rahatsızlıkları,
  7. boyun ağrıları ve problemleri,
  8. astım krizleri,
  9. guatr,
  10. hipertiroit,
  11. deri döküntüleri,
  12. kulak enfeksiyonları,
  13. boğaz ağrısı, ileri durumlarda da gırtlak kanseri.

Psikolojik açıdan ise;
  1. kekemelik,
  2. yalan söyleme alışkanlığı,
  3. konuşma esnasında sesin zorlukla çıkması görülebilir
  4. utangaçlık gelişebilir.

bide kendine çok yalan der misin

Adetleri düzenli olan bayanlarda yumurtlama adet kanaması başlamadan yaklaşık 14 gün önce gerçekleşir (Luteal faz zaten 14 gun). Tamamda Adetleriniz düzensiz olduğu için ovulasyon hesaplaması biraz zor olur. mesela

Adet dögünüz : 60 gun
Son adet tarihi : 01.01.2013
Ovulasyon Tarihi : 16.2.2013 (Yaklaşık 46 gun)
==========================================
Adet dögünüz : 45 gun
Son adet tarihi : 01.01.2013
Ovulasyon Tarihi : 1.2.2013 (Yaklaşık 30gun)

Döngünüzü bilmeden ovulasyon zor bilinir. Döngü bile sabit olmadığı için avulasyon belli olmaz.

Bu duruma göre size şunları önereblirm öncelikle mutlaka hacamat yaptırın. Hacamat yaptırmadan aşğıdaki ilaçları deneyin eğer işe yaramassa tekrar hacmat yaparak deneyin. Şunuda söylemeliyimki hastalarımıza kesinlikle kimyasal ilacı tavsiye etmiyoruz ve kullandırtmıyoruz. Doktorun verdiği ilaçları braktırıyoruz.Ama seçim sizin genede neyse çözüme gelirsek

1- Sabah aç karnına akşam yatmadan hemen önce hayıt otu (kapsül veya toz veya başke çeşit alabilirsiniz)
2- civaperçemi formul. (çay gibi içiliyor)
3- Bal + Çörekotu + zeytinyağı + tarçın + karabiber karışımını sabah aç karnına akşam yatman önce bir çaykaşığı

Bunları 1-4 aydeneyin daha ilk aydan hormonlar adet ovulasyon her bişeyin düzene girecektir.

Ama bu ilaçları braktığınızda düzen bozuluyorsa demekki bataklığı kurutmamız gerekiyo. yani sorunun kaynağı başka onun içinde bi kaç uzu ve basit testimiz var isterseniz yaparız onlarıda (ücretsiz ;=)))

Ben pkoluyum 9 aydır bebek istiyoruz ama olmuyo ben de artık
8X ovulasyon Mikroskobi almayı düşünüyorum, ama aklım karışık çünki bizde ıh hep yüksek çıktığı için ikinci çizgi hep oluyo, ne yapmam lazım, tükürük testi daha mı iyi?? Yada bu cihazla alakalı bir bilginiz var mı? Yardım ederseniz sevinirim

Bir yöntemim var ama Adetin düzene girmeden %50 hata ile bulabilirsin. Öncelikle şu yöntemi dene adetin bi düzene girsin

Bir su bardağı sıcak suya 1 çay kaşığı çörekotu yağı , 1 tatlı kaşığı bal karıştır ve aç karnına 1 ay boyunca her gün iç. Bu formul hayız kanını söktürür. velev ki söktürmedi sana civanperçemli bi karışım hazırlarız onu denersin.

Bu aşamadan sonra (Adetin düzene girince) aşağıdaki resimde görülen yerlerde kaşıntılar olduğu zaman anlayınki yumurtama başlamışıtır /veya yumurta çatlıyordur.
Eki Görüntüle 700292

gerekli yağlar ve ilaçları bulamassan adres verebilirim
çok enterasan ama benim de ayda 1 ya 2 elimde böyle kaşıntı oluyot hepp :KK70: Ama benim de adetim düzensiz

X