1düşük 1 doğum 1 düşük

melekhayatmelek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2023
14
0
25
İlk gebeliğin beta hCG yükselmedi ği için ı haftalıkkken düşükle sonlandı aradan 4 ay sonra hamile kaldım sorun olmadan oğlumu kucaüıma aldım şimdi oğlum 15aylık yeniden hamile kaldım ve yine beta hCG yükselmedi ği için 5haftalıkken düşük yaptım benimle aynı durumu yaşayanlar yardımcı olur musunuz ne yapmam lazım

İlk gecbelik 8haftalıkken düşük oldu

Bu aslında vücudunuzun düzgün çalıştığını göstermiyor mu demek ki sağlıklı bebeği kabul ediyor, ki oğlunuz olmuş, sağlıksız olduğunda kabul etmiyor

Bu aslında vücudunuzun düzgün çalıştığını göstermiyor mu demek ki sağlıklı bebeği kabul ediyor, ki oğlunuz olmuş, sağlıksız olduğunda kabul etmiyo
Bu şekilde olunca da hem fızıksel olarak yoruldum hem de psikolojik olarak yeniden hamile kalmak istemiyorum çok korkuyorum ne yapmam lazım gittiğim doktor ilkinde sağlıksız olduğu için bebek düşmüştür dedi bende bi sıkıntı bulmadı oğlumda sıkıntı olmadı umutlanmıstım bi daha olmaz diye yine aynısı oldu

Neden bu kadar acele ediyorsunuz? Şimdi başka yerdeki konunuzu da okudum da beta 0 küsürlerdeyken başlamışsınız hamile miyim diye üstelik bebeğiniz de yeni sayılır çok sayıda çocuk mu istiyorsunuz bu kadar acelenin sebebini merak ettim

Acele etmiyorum orda 0 ken verdiğimde kadın doğum doktoru hamşle olduğumu söyledi rahimde ki kalınlaşmadan dolayı ama kan testi negatifti dğşğk geçmişinden dolayı 2 günde bir kan istedi benden doktorların her biri başka bişiy söylediği için insanın kafası allak bullak oluyor bi gittim rahim kalınlaşmıs hamilesin bi gittim negatif bakarken yanlışlık olur tekrar gittim başka doktora yine kalınlaşma var hamilesin büyük ihtimalle dedi gerçekten hamileymişim ama düşük oldu ve bu düşüşleri kaldıracak psikolojiji kalmadı ilkinde iöerde parça kaldığı için zehirlendim hastanede kaldım insanların geçmişini tam olarak bilmeden yargılamsyın ve erken hafta bile olsa kaybedilen bi can ve bunun insanı ne kadar etkilediğini ancak yaşayan bilir ki bu ikinci kez yaşayışım

Eğer orayı tam okursanız Doktor'un dediğine istinaden kan verdiğimi anlarsınız ve her hamilelikte sürekli kan ver iğneler ilaçlar ben oğlumu 2 gıne bir kan vererek hen gün iğne ilaç kullanarak kazandım kalp atısı duyulana kadar 2 güne bir vajinal muayene oldum

Sakin ol seni yargılamadım, ben de bu ay kimyasal yaşadım ondan önce çok sağlıklı bir hamilelik yaşadım demek ki vücut sağlıksız embriyoyu fark edip atıyor sağlıklıysa doğuyor zaten. Doktorlar bunu hemen hemen her kadının hayat boyu en az 1 kere yaşadığını ama fark etmeden adet olduklarını söylüyor, günümüzde evdeki gebelik testleriyle falan erken fark edip doktorun yolunu tuttuğumuz için aslında hatayı orda yapıyoruz. Ben bi dahakine psikolojik olarak sağlıklı sağlıksız gebeliği baştan kabullenerek ve adetimi 1 hafta geçtikten sonra doktora giderek başlamayı düşünüyorum. Yoksa çok üzücü oluyor 2 haftada aşırı yıprandım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…