19 mm yumurta ovülasyon testi koyulaşmıyor

atlasokyanusu

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
207
101
25
Arkadaşlar merhaba ben yaklaşık 10 gündür ovülasyon testi yapıyorum ama hep silik bir kez koyu çıktı 3 4 gün önce ama bugün doktora gittim doktor 19 mm yumurtan var çatlamak üzere dedi . Bu sabah da test yapmıştım ama koyu değildi yine testlerde mi sorun var aranızda bilgisi olan var mı

Bence de testlerde sorun olabilir benim d eöyleydi çatlamıştı hatta ben hamileyken tek çizgi çıkıyordu. Normalde hamilelikte o testler de de çift çizgi çıkması gerkeşyo

Arkadaşlar merhaba ben yaklaşık 10 gündür ovülasyon testi yapıyorum ama hep silik bir kez koyu çıktı 3 4 gün önce ama bugün doktora gittim doktor 19 mm yumurtan var çatlamak üzere dedi . Bu sabah da test yapmıştım ama koyu değildi yine testlerde mi sorun var aranızda bilgisi olan var mı
Hangi marka test

Bence de testlerde sorun olabilir benim d eöyleydi çatlamıştı hatta ben hamileyken tek çizgi çıkıyordu. Normalde hamilelikte o testler de de çift çizgi çıkması gerkeşyo
Evet onu da çok gördüm hamileyken koyu çıkıyordu ikinci çizgi de eğer testte sorun varsa aldığım sitenin yorumlarına da yazıcam bende böyle oldu ama çok işine yarayan kişiler de var tabi

Sonucunuzu paylaşır mısınız tekrar
IMG_0487.jpeg

Yumurta yaklaşık 24 saate çatlar dedi doktor sizce de bu koyuluk az değil mi bu zamana göre
Bende innovita kullandım hiç pik göremedim. Benımde fotoğraftaki gibi 2 gün böyle koyulukta oldu ama tam pik olmadan silikleşti en son benımde 8 eylülde böyleydi 9 unda silikti daha adet olmadım . Bu testlerin yorumlarını okudum bazılarında yumurta büyüsüğünde bile göstermediği olmuş

Eklentiler

• IMG_2573.jpeg
    IMG_2573.jpeg
    99,6 KB · Görüntüleme: 7
Kızlar ben de geçen ay innovita kullandım ama maalesef pik göremedim çok üzüldüm önceki aylar görüyordum. 3 ay önce filanda testim pik çıktı o günde dr kontrolü vardı sevinerek gittim en az 20 mm vardır diye çok koyu ve en pik olduğu gündü, hadi diyelim bir saat yol sürdü gittik dr baktı yumurta yok dedi 🤷‍♀️

Bende innovita kullandım hiç pik göremedim. Benımde fotoğraftaki gibi 2 gün böyle koyulukta oldu ama tam pik olmadan silikleşti en son benımde 8 eylülde böyleydi 9 unda silikti daha adet olmadım . Bu testlerin yorumlarını okudum bazılarında yumurta büyüsüğünde bile göstermediği olmuş
Sizinki baya koyulaşmış ama

Kızlar ben de geçen ay innovita kullandım ama maalesef pik göremedim çok üzüldüm önceki aylar görüyordum. 3 ay önce filanda testim pik çıktı o günde dr kontrolü vardı sevinerek gittim en az 20 mm vardır diye çok koyu ve en pik olduğu gündü, hadi diyelim bir saat yol sürdü gittik dr baktı yumurta yok dedi 🤷‍♀️
O arada çatlamış olsa bile bi sıvı oluyor sanırım yine anlardı doktor

Bende pcos var sanırım lh dalganlanma yapıyor bu testi 1 ay boyunca yaptım bir kere daha böyle cıktı yumurtlama felandır diye düşündüm ama adet olmadım hamile de değildim, benimkisi pcostan kaynaklanıyor sanırım
Ya zaten bunu genelde pcos olanlar kullanmaz mı mantık olarak yumurtlama zamanımız belli olmuyor çünkü reglimiz düzensiz oluyor kist oluyor vs

Elbette .. hiç bir sorun olmamasına rağmen hamile kalamıyorum muhtemelen hiç denk gelmiyor ovulasyon testine göre hareket ettiğimiz için muhtemelen 🤷‍♀️
Evet ya gerçekten sonuçta dinlenmemiz ara vermemiz de gerekiyor sperm kalitesi açısından ya da normal olarak ama ben doktora gitmesem bugünü yarını değerlendirmicektim teste göre hareket etseydim

X