Selülit 18 Yaşındayım, Kilolu Değilim, Çok Selülitim Var, Ne Yapabilirim?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

pinkshiny

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2009
23
0
Kızlar merhaba:)
18 yaşında olmama rağmen annemde bile olmayan selülit ve çatlaklar üst bacaklarımı ele geçirmiş durumda. Bölgesel zayıflama yöntemlerinden hangisi en etkili sonuç veriyor? Herkes ayrı birşey söylediği için kafam karıştı...mezoterapi..yok oksijen terapisi..yok lipoliz vs...kızlar gerçekten çok fazla yöntem ve çok fazla bununla ilgili şey var bilemiyorum ne yapıcağımı. incecik vücudumda o kadar kötü duruyorlar ki...lütfen yardım edin.

selulit herkesde var cnm ben senden kac yas kucugum ve fazlasiyla inceyim ama bende de var.ve nasil kurtulucam bunlardan hic bilmiyorum.

çatlaklar boy uzamaya da bağlı canım!yani gelişme çağında uzama sırasında cilt yapısına bağlı olarak meydana gelebiliyor!onun çaresi yok ne yazık ki!
ama selülitler için sağlıklı beslenme ve spordan başka çaren yok ki tüm uzmanlar böyle söylüyor ama dert etme canım savaşırsan sonunda zafer senin olur!yılmadan ve sabırla uğraşmalısın:hooray:
kolay gele

Ne kola içiyorum, ne sigara ne kahve..hiçbirini sevmem zaten...üstelik yüzücüyüm!..yani sağlık adına yapabilceğim ne varsa yapıyorum..bacaklarıma yaz kış 50+spf koruma faktörlü krem sürüyorum(güneş çatlakları arttırırmış)...sürekli su içiyorum..ama bi ara öss için yüzmeyi fln bıraktığımda aniden kilo aldım..şimdi biraz verdim normal bi kilodayım ama eski bacaklarım yok:KK43:arka baldırlarım böle dalga dalga..yüzmeye devam ediyorum ama selüliti geçirmiyor...yeni oluşumları önleyebilir belki ama eskiden kalma selülit ve çatlak için mecburen şu mezoterapi vs artık hangisi en iyiyse ondan yaptırıcam.siz bu cihazlar ve yöntemlerden hangisini öneriyorsunuz kızlar??

kola + aparatif gıda tükeminim ne durumda hayatım?

Hiç yok..yalnız normal bir insana göre çok fazla süt içiyorum..günde en az 2 büyük kutu sütü bitiriyorum..sanırım kansızlık yaparmış..onun eksikliklerini gidermek için de Ferrum ford demir hapı kullanıyorum...acaba bunlar mı yapıyor ki selülit biraz da?

ara ara ani kilo alimlari ve kilo vermeleri malesef catlak yapiyor..
ben de bi ara 52 den 42 ye indim sonra 50 ye ciktim ama tum catlaklarim o zaman meydana cikti..
ne yapsam da gecmiyor malesef.
selulit icin cozum bulabilirsin belki ama catlak cok zor.

çatlaklar ne uyqulansa qeçmez tatlım. ayrıca bu kadarda kafana takma..çok kötü durduğunu sanmıyorum.. ama selülit için bir şey söyleyemiyeceğim tedavisi vardır muhakkak.

Çatlaklardan tamamen kurtulman imkansız,sadece görünümünü hafifletebilirsin.Selülit içinde bol su ve banyoda keselenip,sonrada soğuk su tutarsan selülitlerin zamanla gittiğini görürsün canım....Tabi yediklerinede dikkat etmen lazım.

kızlar catlakları bılmem ama selulıt ıcın günde 2 bardak limonlu yesil cay ve mateyı bızzat ıctım ınanın kı ıyı geliyo,ammmaaa hergun sattı sattıne ıcıcenyerimseniben ayrıca yarım kahve fıncanı zeytın yagına 2 yk kahve 1-1,5 yk da badem yagı katıp masaj yapmak da fayda saglayabılır,asıtlı seyler,seker,tuz ,unlu seylerı cok tuketme haa ayrıca da kahve kremasından falan uzak durmak baslangıc ıcın yeterlı yavas yavas azalıyo ama zaman alıyo

forumda bunla ilgili bi yer var canım
orda okumustum tca peeling diye bişey kimyasal peelingmıs anladığım kadarıyla deriyi yenılıyo
selulıtede catlagada ıyı gelıyomus
ben denemeyi düşünüyorum

kızlar selülitlerim biraz azaldı. spor yaptım. sürekli yüzüyorum. ve sabah ilk kalktığımda aç karna bir bardak suyun içine limon sıkıp içiyorum. yağ yakımını hızlandırıyormuş bu. denemenizi tavsiye ederim.
çatlaklar için de lierac'ın ampulünü kullanıyorum..biraz hafifledi gbi görüntüsü ama ışıkta hala çok belliler..sedef sedef duruyolar=(

kızlar çatlaklara niye çözüm yok diyosunuz ben gayet kurtuldum hemde sadece bir ürünle,, kırmızı kantoron yağını kullandım bi süre sonra geçtiler çok iyi geliyo denemelisinz bencehihoyyythihoyyyt

kızlar çatlaklara niye çözüm yok diyosunuz ben gayet kurtuldum hemde sadece bir ürünle,, kırmızı kantoron yağını kullandım bi süre sonra geçtiler çok iyi geliyo denemelisinz bencehihoyyythihoyyyt

Canım kantoron mideye cok iyi gelir bende gastrit vardı hafifledi onunla.Zeytinyagının içinde taze kantoron otunu bekletiyolar kırmızı renk alıyor ondan mı bahsediyorsun?kimileri onu yaralara sivilclere sürer cok etkilidir.

Kızlar merhaba:)
18 yaşında olmama rağmen annemde bile olmayan selülit ve çatlaklar üst bacaklarımı ele geçirmiş durumda. Bölgesel zayıflama yöntemlerinden hangisi en etkili sonuç veriyor? Herkes ayrı birşey söylediği için kafam karıştı...mezoterapi..yok oksijen terapisi..yok lipoliz vs...kızlar gerçekten çok fazla yöntem ve çok fazla bununla ilgili şey var bilemiyorum ne yapıcağımı. incecik vücudumda o kadar kötü duruyorlar ki...lütfen yardım edin.

Merhaba canım.Yazını okudum ben yıllardır aynı dertten müzdaribim valla denize giresim gelmiyor bu yüzden gölgede okadar değil ama güneşte cok belliler dalga dalga benimkide.İşe yarar bişey bulursan takipteyimsenağlama

X