18 Haziran balayı İtalya

selennn

Evli mutlu ve çocuklu
Pro Üye
Anneler Kulübü
3 Ocak 2011
6.286
16.308
39
Arkadaşlar 18 haziran da italyaya gideceğiz ama maalesef nerelerde gezilir bi fikrimiz yok..yardımınıza ihtiyacım var..

canım öncelikle şunu söyleyeyim italyadan daha yeni geldim 1 hafta önce ordaydım harikaydı diyebilirim ama şu var ki balayı için bence yurt dışı turu hiç mantıklı değil bende gidene kdr pariste balayı düşünüyodum ama iyiki italyaya gitmişim ve yaşamışım nedenlerine gelince öncelikle o kdr koşturmaca geçiyorki ister istemez gidince gezmek istiyosun ama gezerkende çoook yoruluyosun mağlum balayı insanın canı oynaşmak ister ama inan ona bile hal kalacağını sanmıyorum.ben otele gelince pestilim çıkmış vaziyette uyuyup kaldım.Hatta bazen duşa girmeye bile halim kalmadı.ama normal bir zamanda kesinlikle git biz nişanlım ve ailesiyle gittik çok güzeldi ama nişanlım dediki eğer balayındada böyle olacaksan biz evden çıkmayalım :))))))))):KK69::KK66:

kızlar ben de balayı için yurtdışı düşünüyordum yani düşünüyorum ama benım balayıma denk bır tarıhe yurtdışı seyahatı bulamadım

sevgılım yurtıcınde kalalım otelde gevıs getırırcesıne yatalım hıc tatıl yapmadım dıyordu

ben de yurtdısını hıc gormedım gorelım dıyordum ama tarıhler uymuyor her tur pazar baslıyor bıze uygun degıl

ve soyle bır durum var yanı balayına yurtdısını getırmek de aslında mantıklı degıl sanırım
cunku dedıgınız gıbı balayında ınsan oynasmak koklasmak ıster ısteyecektır, ama balayında habıre parıste resım cekılelım aman ıtalyadayız vıyanaya da gıdelım vs muhabbetı bır orası bır burası odada kalacagımız 6 saat tabıkı uykuyla gecmesı lazım bu durumda balayını atlamıs yurtdısı seyahatıne gıtmıs oluyoruz,
o yuzden de balayında yurtdısına gıtmemız cok aslında mantıklı gıbı gelmıyor artık bana,

yanı ya o balayı haftasından sonra bı haftada olucak ya da daha ılerıde olucak.
yurtdısını bılmıyorum artık ... En Büyük TÜRKİYE

14 haziran da ALLAHIM nasip kısmet ederse İTALYA ya gidicez..

kızlar ben daha önce turla italyaya gittim italya çok güzel bir ülke ama balayı için bencede uygun değil güzel bir otelde balayı yapmak daha güzel

evlendikten sonra gezmek görmek için gidilebilir selencim hayırlısı olsun turlamı gideceksiniz ?

X