18 aylık bebeğimin diş macunu kullanma

busmus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2024
18
1
30
18 aylık bebegımın dişlerini fırçalıyorum ama diş macunu kullanmalımıyım sizce kullanan varsa marka önere bilirmi acaba

Merhaba ben kullanıyorum çünkü biberon curuklerimiz oluyor ön dişlerde ama öyle sürekli değil bitkisel de olsa sonuçta icerigindeki maddeler 24 aylık bebek için sorun olabilir diye kendisi diş diş diyip gösterince haftada iki.uc fircaliyoruz bir arkadaşım karbonat kullan demişti ama onuda ben istemedim zarar verir diye diş macunundan önce dış jelini sürüp fırçayı eline veriyordum fircaliyordu sürekli şimdi çok seviyor dış fircalamayi bıraksan heran fırçalar ama dediğim gibi bitkiselde olsa çekiniyorum bu yaşlarda🤗

Kızlar kaç aylıktan itibaren fırçalamaya başladınız? Bebeğim 14 aylık bizde başlamalıyız sanırım artık :KK28::KK28:

macunsuz fırçalatmadığı için ben de kullanıyorum

Kızlar kaç aylıktan itibaren fırçalamaya başladınız? Bebeğim 14 aylık bizde başlamalıyız sanırım artık :KK28::KK28:
Ben çıkar çıkmaz fırçalama başlamalı diye duymuştum bence biraz geç kalmışsınız. Parmak fırçaları varmış onla öneriyorlar hatta. Bizde çıkmasını bekliyoruz bakalım

X