18/01/2009 Hoşgeldiniz

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.987
30.291
60
Bugün bu hoşgeldin pastamızı kimler üfleyecek acaba

İNTERNETTE NE ARASAM HERŞEYİ KADINLAR KULUBUNDE BULUYORDUM VE SONUNDA ÜYE OLMAYA KARAR VERDİM. İYİKİ DE ÜYE OLMUŞUM GERÇEKTEN ÇOK FAYDALI BİLGİLERE DAHA KOLAY ULAŞIYORUM ARTIK.... GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE......

hosgeldinizzz arkadaslar ...............................................................

Sizlere Merhaba demek aranıza katılmaktan dolayı mutlu ve heyecanlı olduğumu paylaşmak istedim.Bilgisayarı yeni yeni öğreniyorum.Hatalarım olabiliyor.Demin bir mesaj yazdım.Yanlışlıktan dolayı yönetim bana bir soru mesajı gönderdi ama cevaplıyamadım.Bu gün hatalarımın telafisini yapadım.Zamanla dikkatle inceliyerek öğreneceğimi sanıyorum.Katılımcı olmayı ve bilgi paylaşımını seviyorum.Arkadaşlarımın da yol gösterici uyarılarına da açığım.Teşekkürler.Görüşmek üzere.Saadet Soframa herkesi bekliyorum.Sevgilerimle sevgiyle kalın.

öncelikle böyle bir site kurdukları için kadınlar kulübü kurucularını tebrik ediyorum.bu siteyi tesadüf buldum ve bulduğum içinde kendimi çok şanslı hissediyorum.ben tüp bebekle ilgili araştırma yaparken bu site çıktı karşıma forumdaki diğer tüp bebekle uğraşan anne adaylarının yazdıkları beni çok aydınlattı hemen üye oldum başarılarınızın devamını diliyorum sağlıkla nice yıllara hep birlikte olmak dileğiyle hoşçakalın sevgiyle kalın

Herkese merhaba...burayı keşfedeli daha birkaç gün oldu. Ama okadar çok şey öğrendimki.meger ne kadar cahilmişim.emeği geçen herkese çooook teşekkürler....

Merhabalar ben Neslihan, uzun zamandır siteyi ziyaretçi olarak dolaşıyordum. O kadar güzel paylaşımlar var ki, ben de aranıza katılmak istedim. Herkese sevgiler....

Aramıza hoşgeldiniz..kaydirigubbakcemile5
Güzel payşaşımlar diliyorum
KK ' li olmak bir ayrıcalıktır
:enbuyukkk:a.s.

selam ben geldim Konya'dan katılıyorum evliyim 7 yaşında bir oğlum var benim ilk forum üyeliğim güzel palaşımlarda buluşmak niyetiyle

merhaba,aranıza yeni katıldım bende:)balıkesirliyim, 5 aylık evliyim ilk forum üyeliğim benimde.2 aydır falan sitede ziyaretçi olarak dolaşıyorum aranıza katılmaktan dolayı mutluyum,sevgiler:)

kızlarrra.s. herkese selamm.2-3 gün önce İstanbuldan katıldım aranıza.Formlar oldukça dikkatimi çekti hepsine yetişmeye çalışıorumhihoyyyt Nişanlıyım hepinize mutlu günlerrr.Aranızda olmaktan mutluyumkaydirigubbakcemile5

bende bugün üflesem olur mu : ))
geleli 2 gün oldu ama yeni yeni keşfediyorum
şu 2 günde neler öğrendim neler çok sevdim burayı
herkese merhabalarr ...

hoşgeldiniz bayanlar.. a.s.
keyifli zamanlar geçireceğinize eminim...:lepi:
ben çok seviyorum KK'yı.. :asigim:

merhaba !!! cevremdeki tum kızlar buradan bahsediyordu ve ensonunda bende üye oldum. keyifli dostluklara kızlar ....

:) ilk olarak badem sütünün faydalarını araştırırken rastladım size...
daha sonra çeşitli kızsal mevzularda hep kadınlar klubüne başvurdum...bütün tecrübelerinizi tüm içtenliğinizle paylaştığınız için teşekkür ederim..umarım bende tecrübelerimle size yardımcı olabilirim..
hepinize çok güzel günler diliyorum...

slm yeni gelenlerrrrrrr hepiniz hoşgeldiniz iyipaylaşımlarrrrrrrrrrrra.s.

meraba arkadaşlar bende hamilelik belirtilerini araken sizi buldum iyiki de bulmuşum

merhaba,
Ben 35 yasında hayata umutla bakan bırazda umudun arkasında karamsarlıkla boğusan
belkıde kendını pek ıfade edemeyen,azla yetınıp genelde hep yetındıgıyle kavrulmus bıryere varamamıs yınede pandoranın kutusunu arayan solmusbır cıcegım...:)hosbulduk arkadaslar hosbulduk....

:lepi: Evet arkadaşlar bende uzun zamandır takip ediyordum forumu çokhihoyyytfaydalı bilgiler buldum paylaşım mükemmel bende :dance:KADINLAR KÜLÜBÜ:dance: üyesi olduğum için çoooooook:teytey:mutluyum.görüşmek üzere.....herkese SELAMLAR

:enbuyukkk::enbuyukkk:BU arada aranıza benide alırsınız innnşallahh:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…