Çocuk Hastalıkları 18 aylık oğlumun WBC 0-4 olması gerekirken 7 Rbc 0-3 olması gerekirken 18

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Korkmanizi gerektirecek bir durum olduğunu sanmıyorum bizde 2 gece hastanede yattık idrar yolu enfeksiyonundan 15 gün once. Bizde ne ateş vardı ne huysuzluk idrarında yoğun şekilde kan vardı o şekilde götürdük hastaneye sizinki ilerlememis ve erkenden belirti vermiş çok şükür antibiyotik tedavisiyle geçer .

Sünnetli ise acaba kılcal kanamalarda kan görülmüş olabilir mi... Böyle bir durum yoksa idrar yolu enfeksiyonu var bol bol sıvı takviyesi yapıp 1 hafta sonra tekrarlayın testi
Kılcal damarlarda kan görülmesi neden oluyor acaba konu hakkında bir bilgim yok:KK43:

Korkmanizi gerektirecek bir durum olduğunu sanmıyorum bizde 2 gece hastanede yattık idrar yolu enfeksiyonundan 15 gün once. Bizde ne ateş vardı ne huysuzluk idrarında yoğun şekilde kan vardı o şekilde götürdük hastaneye sizinki ilerlememis ve erkenden belirti vermiş çok şükür antibiyotik tedavisiyle geçer .
Sizede çok geçmiş olsun 💕

Enfeksiyon vardır muhtemelen ve gerekli tedavi yapılır düzelir lütfen sakin olun ve içinizi ferah tutun 🙏🏼🌼

Kızlar sizinle konuştuğum sıralar bebeğimin ateşi 39 a yükseldi eşimi çağırdım acile götürdük serum takıldı. Damar yolunu çıkardı oğlum heryer kan oldu. Sonra iğne yaptılar doktor ilaç yazdı ama çocuk doktoruna gidip doz ayarlaması yapacağız bugün ve hala çok ateşli dört gün sürebilir havale riskine karşı dikkatli ol dedi. Çocuk yanıyor resmen

Nesi varmış ne dedi doktor?
Kızlar sizinle konuştuğum sıralar bebeğimin ateşi 39 a yükseldi eşimi çağırdım acile götürdük serum takıldı. Damar yolunu çıkardı oğlum heryer kan oldu. Sonra iğne yaptılar doktor ilaç yazdı ama çocuk doktoruna gidip doz ayarlaması yapacağız bugün ve hala çok ateşli dört gün sürebilir havale riskine karşı dikkatli ol dedi. Çocuk yanıyor resmen

Başladık bugün ikinci günü olacak . 3. Gün etki eder biliyorum ama çocuk seyiriyor resmen sıçrıyor uykusunda.
Endişenizi anlıyorum. Biz anneler için yavruların hastalıklari cok zor süreçler.
Ateş cocuklari çok yoruyor. Doktorunuz başka bir şey onermediyse biraz sabır gerekiyor, ateş düşürücü ve soğuk uygulama 👍
Bugün kaclarda seyrediyor ateşi?

Endişenizi anlıyorum. Biz anneler için yavruların hastalıklari cok zor süreçler.
Ateş cocuklari çok yoruyor. Doktorunuz başka bir şey onermediyse biraz sabır gerekiyor, ateş düşürücü ve soğuk uygulama 👍
Bugün kaclarda seyrediyor ateşi?
Şuan hastanede yatıyoruz idrar kültürü alındı ama boğaz enfeksiyonuda varmış. Bugün yarın kaşacağız bakalım :KK43:

X