???..........

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
  • Başlangıç Tarihi
&

♥ Cleo ♥

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
arkadaslar 15+5 haftalik hamileyim. ama hala gobegimden hamile oldigim belli olmuyor. dunde bi kadin dediki nekadar kucuk. senin haftalarinda baskalar kocaman gobekli diyo. bende kafama taktim. sizinkiler nezaman belli olmaya basladi? acaba bi sorun falan varmidir?

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
merhaba canım.benımde sat a göre 14+3 ama gelişimi 3 gun onde olduğu için 14+6 gunluğüm.
her hamılelık farklı oluyor canım.Bunye meselesı yani.Kımının iç karnı küçük oluyor ozaman göbüş büyüyor.kımının ise iç karnı buyuk oluyor göbeği hiç çıkmıyor.6 aylık oluyor bellı olmuyor.Benım annem ıkız doğurduğu halde hamılelığo bellı olmamış.doğum yaptıktan sonra o hamıle mıydı dıyenler olmuş.
benım ıse tam tersi şimdiden bellı olmaya başladı.herkes erkenden buyuyor dıyor.
herkesın lafına kafanı takma bence.anormal bır durumun yok bence.sağlıklı gunler..

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
♥ Cleo ♥;2537032 .!.:
arkadaslar 15+5 haftalik hamileyim. ama hala gobegimden hamile oldigim belli olmuyor. dunde bi kadin dediki nekadar kucuk. senin haftalarinda baskalar kocaman gobekli diyo. bende kafama taktim. sizinkiler nezaman belli olmaya basladi? acaba bi sorun falan varmidir?

canım bende 13 haftalık hamıleyım benımde bellı olmuyor kımısının iç karnı buyuk oluyor belkı senınde oyledır takma kafana oyle tıkım tıkımda yeme karnım buyusun falan dıye uzulme buyuyecek daha 4. aya yenı gırmışsın bundan sonra başlar yavaş yavaşşutarafagitti

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
ya benımm gobegım kocamandi ve hep kocaman oldu cok zordu
bence sukretmelisin canim
gobek buyuklugunu takma kafana bazisi kucuk gobekli olabilirr
milletin lafına da bakma herkes cok konusmaya bayiliyor
sana saglıklı bir hamilelik diliyorum

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
kız sen diyosun ben 5buçuk aylığım daha yeni büyüdü karnım:)) merak etme annesi büyücek

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
sagolun kardeslerim))) cok mutlu oldum icim bi rahatladi. oh beee......Allah razi olsun. muckss

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
ben 16 yasindayken annem hamileydi kimseye soylemiyodu utaniyodu valla ben annem 7 aylikken ogrendim hamile oldugunu yemek yiyince of karnim sisti derdi hic anlamamistim yani nasil kimi insanin cok sis oluyosa kimininde belli olmuyo her insan ayni deil tabiki yeterki saglik olsun takma kafana

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
16 haftalıktı çok ufaktı karnım.şimdi bile fazla yok.şu an 5 ayımı geçtim.bebişim normal.
hatta dr.şanslısın karnında fazla çatlak oluşmaz dedi bana.takma kafana zaten son iki ay şişermiş.bende bekliommmm

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
geçen 7aylık hamile bir arkadasa rastladım. görsen 5 aylık demezsin. karın yapsıı bu sonuçta. hiç kafana takma

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
takma kafana bu tamamen vucut yapisiyla alakali bisiy..
benim 8 haftalikken bile belliydi,herkez sasiyordu..
suanda 16 haftalik ve tamamen belli artik..

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
canım benim,karnın belli olsaydı bu seferde allah allah senin aylarındayken bende hiçbişey yoktu diyen de çok olucaktı. boşver sen sağlıklı olsun da bebişin. ama merak etme önümüzdeki haftalarda çıkıcak göbişin. 6. aydan sonrada gün gün değişimini görüceksin karnının:)

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
benim 5 yaşında bir kızım var ona 9 aylık hamileydim 6 aylık sanıyorlardı doktorum iç karnın geniş fakat bebeğin yerleşimi çok güzel demişti hiç kafana takma

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
telaş yapmayın tamamen bünyeyle alakalı tabi dr kontrollerinde herşey normalse...
iç karın geniş olunca dışarıya büyüklük pek çıkmazmış birde öyle duymuştum...
sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil canım...

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
aman ben 19.haftaya girdim arkadaşlar hala dalga geçiyo benle hamile kıyafeti giyiyorum diye ama napim büyümüyo karnım ben de sabırsızlanıyorum ama zeytin utmuşsun sen diyolar ben zayıfım yani önceden hiç göbek falan yoktu bende şimdi bence var ama herkese normal geliyo yani bizim gibiler galiba 6.ayı beklemek zorunda tabi benim bi de 1.78 boyum var belki 7.ayda belli olur bilmemk görcez

X