170 boya 63 kilo fazla mı?

LaPetiteFille

Tu crois que ce coeur t’oublieras?
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2016
142
232
Daha önce bu kiloda olmadığım için hiç tahmin edemiyorum. Elbette ki kişiden kişiye değişecektir ama ortalama olarak sizce normal/fit bir görüntü için yeterli midir yoksa balık etli sınıfına mı girer? Teşekkür ederim.

59 dan 100 kiloya kadar her kiloda olmuş bir insan olarak, 63 kilo eğer yağ oranın az kas oranın fazlaysa fit bir görüntü oluşturur. 1.70 e ideal kilo 61 diye biliyorum ben. 72 ye kadar da normal kilo. Üstü kilolu grubuna giriyor. 87 de obez.

Cevap için çok teşekkür ederim :) Şu an obez sınıfındayım demek ki

Ben de yeni çıktım o sınıftan şimdi diyet yapıyorum ama spor ve bol su içince daha hızlı gidiyor kilolar. Yanıma alıyorum 1 litrelik bi şişe tv izlerken bitecek. Spor yapamazsan bile su iç.

Ben de yeni başladım, yediklerimi abartmadan ve hareketle destekleyerek kilo vermeye çalışıyorum :) Daha önce belli bir kiloda bulununca eski fotoğraflara bakmak, tekrar o kiloyu hedeflemek ciddi bir motivasyon kaynağı oluyor ama benim gibi çok da düşük rakamları görmemiş biriyseniz kafanızdaki tamamen bir hayal ürünü olduğundan kendinizi tam olarak motive edemiyorsunuz :) Kendime ciddi anlamda bir hedef belirlemek istiyorum ki kendimi en fit olacağım kiloda hayal edip o kiloya odaklanıp motive olayım :)

Benim hedefim şimdilik 70 . 60 dan 67 Kiloya kadar gayet güzel 38-40 beden.

170'e yakınım 50 kiloyum. Omuzlarım geniş ve iri kemikli olduğumdan ötürü tam oturuyor. Ne fazla ne az. Gerçi çevreme göre çok zayıfım ama 34 beden kotlar tam oluyor yani öyle üstüme birşey bulamama çok aşırı zayıf olma sorunum yok.

Ben 167-170 arası boysa 50-55 arasının ideal olduğunu düşünüyorum yani nerdeyse manken ölçülerine yaklaşıyorsunuz bu ölçüler ile.

Tebrik diyorum 170 boyundayım 69 kiloyum

Bence hafif balık etlisinizdir kilolu olduğunuzu sanmıyorum dilerseniz bi kaç kilo verebilirsiniz

bende istiyorum yaa 50li kilolarımı en son lisedeyken gördüm((..170 boyum 68 kiloyum ..ideal kilomuz 61 kiloymuş..çok bişey istemiyom ben ya 7 kilocuk gitsin

nasıl görünmek istediğinize göre değişir.aynı boydayız, ben 63 kg ı balıketli buluyorum.yani o kiloda dar bişeyler giyerseniz özellikle ne demek istediğimi anlayacaksınız.
bence boy uzunsa bunun avantajı kullanılmalıdır, 170 boya 56-57 kg ideal bence.ben de 60-61 kg arasında gidip geliyorum.hedefim 56 kg umarım başarılı olurum

Un tuz şeker yok.
Bol bol protein. Sabahları yeşil çay ve yumurta mutlaka.
Kalori saydım canım genellikle.

tsk ederim. ben şuanda 1200 kalori almaya çalışıyorum. şeker ve un yok. haftada 6 kere spor ama tik yok. kilolar yapisdi resmen. öff. az daha sabır lazım galiba. 70 kilo oldum

Aslinda ideal 61 civaru diyorlar ama ben 170 olmama rağmen bu kilomu sevmiyorum. Yani en en fazla 60 olmamiz lazim bence fit durabilmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…