16 yaşındaki kardeşinize yardım edin

Xronxi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2017
1
0
28
Merhaba ablalarım, benim göğüslerin vücuduma göre çok büyük. 50 kilo 162 boyundayım göğüs bedenim 85. Bacak boyum uzun ama gövde kısa olduğu için gövdenin yarısını göğüslerim kaplıyor. Dağınık ve biçimsiz duruyor. Ayrıca vücut etim o kadar yumuşak ve vıcık ki bu göğüste hamur hissi veriyor. Göğüslerin fazla büyük ve etim sıkı olmadığı için sanki bir kaç yıl sonra sarsacak gibi duruyor. Tam sarkık değil ama ilerde sarkacağına eminim. Herkes spor yap diyor, spor yapacak zamanım gerçekten olmuyor okuldan eve akşam geliyorum. Spora başlasaydı en fazla 1 hafta sürüyor. Toparlayıcı sütyen kullan diyen olmuştu. O konuda sizden bilgi almak istiyorum. 2 beden küçülten berlei sütyen , sporcu sütyeni gibi toparlayıcı sütyen alsam iyi gelir mi? Anneme bu konuda danıştığımda bana evlenmeden önce benim vücudum ve göğüslerim de sıkı değildi ama 75 falan takıyordum dedi.
Sizden yardım bekliyorum

Ben berlei sütyeni aldım kullandım uzun yıllar.Ama uç kısmı sivri duruyor.Evet,biraz toparlıyor ama göğse çok düzgün bir şekil vermiyor bence.Daha önce de KOM'un pek çok modelini denedim.Geçenlerde PENTİ mağazasına girmiştim.Öylesine bakmak için.Ordaki bayan elemen dedi ki: Abla dışardan göğüsleriniz iyi durmuyor.Göğüsleriniz sivri ve pek dik durmuyor.Bakın size bir toparlayıcı vereyim çok memnun kalırsınız dedi.Kızın tavsiyesi üzerine aldım.Çok ucuz değil.
70-80 lira arası bir şey.Sütyen halkalı bir sütyen.Ama halkaları çok rahat.Ucuz sütyenlerdeki gibi bir rahatsızlık vermiyor.Güzel de bir kumaşı var.Arka kısmı delik delik fileli kumaştan yapılmış.Göğsü yanlardan da toparlıyor.Ayrıca halkalı olduğundan bu da göğsü dik tutuyor.Ben memnun kaldım.Bu zamana kadar hep berlei alıyordum.Artık bu sütyeni kullanacağım.Bundan daha memnun kaldım.Sana da bunu tavsiye ederim.Ayrıca göğüsleri küçültmek için en etkili ameliyatsız yöntem yüzmek ve ağırlık çalışmak.Kendine 2 tane 2 kg. lık dambıl al.İnternette bir sürü göğüs için ağırlık çalışma videoları var.Uzman tv ye bakabilirsin.Her gün onları düzenli yaparsan faydasını görürsün.

Ben berlei sütyeni aldım kullandım uzun yıllar.Ama uç kısmı sivri duruyor.Evet,biraz toparlıyor ama göğse çok düzgün bir şekil vermiyor bence.Daha önce de KOM'un pek çok modelini denedim.Geçenlerde PENTİ mağazasına girmiştim.Öylesine bakmak için.Ordaki bayan elemen dedi ki: Abla dışardan göğüsleriniz iyi durmuyor.Göğüsleriniz sivri ve pek dik durmuyor.Bakın size bir toparlayıcı vereyim çok memnun kalırsınız dedi.Kızın tavsiyesi üzerine aldım.Çok ucuz değil.
70-80 lira arası bir şey.Sütyen halkalı bir sütyen.Ama halkaları çok rahat.Ucuz sütyenlerdeki gibi bir rahatsızlık vermiyor.Güzel de bir kumaşı var.Arka kısmı delik delik fileli kumaştan yapılmış.Göğsü yanlardan da toparlıyor.Ayrıca halkalı olduğundan bu da göğsü dik tutuyor.Ben memnun kaldım.Bu zamana kadar hep berlei alıyordum.Artık bu sütyeni kullanacağım.Bundan daha memnun kaldım.Sana da bunu tavsiye ederim.Ayrıca göğüsleri küçültmek için en etkili ameliyatsız yöntem yüzmek ve ağırlık çalışmak.Kendine 2 tane 2 kg. lık dambıl al.İnternette bir sürü göğüs için ağırlık çalışma videoları var.Uzman tv ye bakabilirsin.Her gün onları düzenli yaparsan faydasını görürsün.
Ben de Berlei kullanıyorum senelerdir, bahsetmiş olduğunuz sütyeni merak ettim. Aldığınız sütyenin modelinin ismi nedir acaba? Ya da rica etsem resmini gösterebilir misiniz?

X