16 yaşında hamilelik

ecosoii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2024
12
-21
16
16 yaşındayım sevgilim 18 yaşında birliktelik yaşadık doğurganlığımın yüksek olduğu gündü korunmadık hamile kalma olasılığım var 7 gün oldu daha kısa kısa kramplarım bel ağrım akıntım var testi ne zaman nasıl nerde yapmalıyım hastaneye gidemem eğer öğrenilirse eğer hamileysem hapse girer mi ikimizin de rızası vardı onun siciline kötü bir şey yazılmasını veya hapse girmesini nasıl engelleyebiliriz

16 yaşındayım sevgilim 18 yaşında birliktelik yaşadık doğurganlığımın yüksek olduğu gündü korunmadık hamile kalma olasılığım var 7 gün oldu daha kısa kısa kramplarım bel ağrım akıntım var testi ne zaman nasıl nerde yapmalıyım hastaneye gidemem eğer öğrenilirse eğer hamileysem hapse girer mi ikimizin de rızası vardı onun siciline kötü bir şey yazılmasını veya hapse girmesini nasıl engelleyebiliriz
maşşallah doğurganlığın yüksek olduğu günleri de biliyorsun 16 yaşında bence korunmayı da bilmen gerekir di .16 yaşında olduğunuzda inandırıcı değil.

Anne sutunu keseli daha ne kadar oldu da hamile kalma zamanina geldin sen yavrucum🤦🏻‍♀️

Ben hala doğurganlığın yüksek olduğu zamanları tam anlamış değilim 38 yaşımdayım olaya yeni hakim oluyorum 😬 Ne desem bilemedim. Biraz büyümeyi mi bekleseydiniz acaba.. Umarım hamile kalmazsın..

Son düzenleme:
Bu söylediğin olay cinsel tacize giriyor biliyorsun değil mi ? Gelmiş hala hapse girer mi diyorsun ?!

O reşit ve sen reşit değilsin tabi ki yargılanır. Umarım hamile kalmazsın

Şaka yapıyorsun değil mi ?

Olağanüstü evlenme nedenine giriyor bu galiba hakim evlilik kararı verebiliyor sanırım
Evet ayrıca reşit olmayanla cinsel iliski suçu şikayete tabi. Şikayetçi sıfatı da ayırt etme gücü olduğu suçun anlam ve mahiyetini anlayabileceği için 16 yaşındaki çocuğa ait.Anne baba şikayetçi olsa kafi değil. O nedenle bir şey olmaz yani kız şikayetçi olmazsa.

Rıza öyle bi şey değil mlsf 💔 çocukken çocuk doğuramazsın. Siciline de tüküriyim ayrıca.

Rıza öyle bi şey değil mlsf 💔 çocukken çocuk doğuramazsın. Siciline de tüküriyim ayrıca.
Sonra pişman olacak ama iş işten geçecek. Neye riza gösterdiğini bile bilmiyor muhtemelen. 30 yaşındayım hamileyim ben anne olmaya korkuyorum o kadar. 27 yaşında evlendim o zaman da erken mi evlendim diye düşünüyordum. Bir yandan da 16 yaşındaki 2 çocuk isteyerek cinsel ilişkiye giriyor, erkek sırf erkek olduğu için sanık kız olan da kız olduğu için mağdur koltuğuna oturuyor. Kız ailesine ben isteyerek yaptım diyemediği için zorla oldu diyor genelde. Erkeğin siciline gerçekten işliyor ve yüz kızartıcı bir suç. Bir erkek ablası olarak kardeşimi hep uyardığım bir konu benim, çünkü bu duruma defaatle şahit oldum. Kız arkadaşın olsa öpme falan diyorum bak böyle oluyor diye açıklıyorum. 15 16 yaşından beri.

Sen cahilsin belli, karşındaki de yaşı kaç olursa olsun seni kullanmış bir azgın pislik.
Tamam evlenmeden sevişenlere lafım yok insan istediğini yapar ama yaşı gelince.
Sen tecavüze uğraşmışsın ne kadar da rahatsın. Ailen ablan annen artık kim yakınsa sana paylaş doktora git.

Cinsellik bu yaşa düşmüş olmamalıydı üzüldüm.

Sonra pişman olacak ama iş işten geçecek. Neye riza gösterdiğini bile bilmiyor muhtemelen. 30 yaşındayım hamileyim ben anne olmaya korkuyorum o kadar. 27 yaşında evlendim o zaman da erken mi evlendim diye düşünüyordum. Bir yandan da 16 yaşındaki 2 çocuk isteyerek cinsel ilişkiye giriyor, erkek sırf erkek olduğu için sanık kız olan da kız olduğu için mağdur koltuğuna oturuyor. Kız ailesine ben isteyerek yaptım diyemediği için zorla oldu diyor genelde. Erkeğin siciline gerçekten işliyor ve yüz kızartıcı bir suç. Bir erkek ablası olarak kardeşimi hep uyardığım bir konu benim, çünkü bu duruma defaatle şahit oldum. Kız arkadaşın olsa öpme falan diyorum bak böyle oluyor diye açıklıyorum. 15 16 yaşından beri.
Ben de tembihlerim kardeşimi sizin gibi liseye geçtiğinden beri. Sevgilin olabilir bi kaç yıl sa sürebilir her şey güzel gider ama bi kavga edersiniz gider ertesi gün şikayet eder tecavüz diye üzerinden sıvın çıkar dokun bi şeyin çıkar... Allah tüm çocuklarımızı korusun gerçekten.

Bence troll ya bu tarz soru soranlarin büyük çoğunluğu. Ben 32 yasindayim yumurtlama günlerimi bu yil öğrendim her seyi de biliyor ama korunmayi bilmiyor yazik gerçekse de.

Derhal ailene anlat ve çnce polise sonra kadın doğuma git , ve hemen bu iğrenç mevzudan kurtulmaya çalış çocukluğunu yaşa elalemin hayatını düşüneceğine kendi hayatını düşün bu tacizlikten başka birşey değil 18 yaş da hikaye , rızan olsun veya olmasın 16 yaşındaki bedenine neden dokundurtuyorsun oda ayrı bir mevzu diğer çocuğuda geçtim kendin nasıl yapabildin bunu , 23 yaşında evliyim ben bile bazen neden bu yaşta bu kadar çabuk atıldım diye oturup düşünüyorum ( eşimden memunum ve mutluyum ) buna rağmen ?? Derhal ailene danış ve kendi ni kurtar !!

X