16 Haftalık Gebelik Öksürük

Sareali36

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2023
555
184
Kızlar selam 16 haftalığım ve kuru bir öksürük başladı gece gündüz tıkır tıkır öksürüyorum hastaneye gittim bebekle ilgili bi sorun yok ilerlemesi beni korkutuyor yaşayan var mı? İlaç vermedi ne yapsam geçer

Ihlamur içebilirsiniz, doktorunuza danışıp uygun bi pastil kullanabilirsiniz. Enfeksiyon mu değil mi bi kan almadılar mı

Ihlamur içebilirsiniz, doktorunuza danışıp uygun bi pastil kullanabilirsiniz. Enfeksiyon mu değil mi bi kan almadılar mı
Aldılar enfeksiyon değil bu yüzden ilaç da vermedi birde ben 1 haftadır mükemmel bi stresin içerisindeyim ondan dolayı mı ya da sürekli klimanın altında uyumaktan mı bilemiyorum

Gebelerin kullanabileceği öksürük şurubu varsa bir danışın doktora. Ben ilk gebeliğimde çok öksürüyordum bebeğe bir şey olacak diye çok korkuyordum hatta o kadar çok öksürdüm ki bir gün idrar kaçırdım suyum geldi sanıp acile gittim

Yaaa umarım benimki de artmaz doktorunuz o zaman ne demiş ne önermişti hatırlıyor musunuz

Yaaa umarım benimki de artmaz doktorunuz o zaman ne demiş ne önermişti hatırlıyor musunuz
Hatırlamak bile istemiyorum ya rezillikti korona zamanında gitmiştim test yapmadan alamayiz muayeneye dediler kapıda burnumdan sürüntü almalarını beklemiştim.en son bakacak mısınız artık bebeğime demiştim çok şükür bir şey yoktu bebekte korona da değilmişim kendim geçirmiştim öksürüğü ballı ıhlamurla falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…