16.Hafta

Kires

Guru
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2006
1.680
1.337
Kızlar 16. haftada öğrenilen cinsiyet ne kadar güvenli ....yanılma payı varmıdır? daha sonradan yanılma payı yaşayanlar oldumu aranızda....

canım benim oğlumu doktor 14 haftalık görmüştü..% 70 erkek demişti ve yanılmadı..sanmam yanılma payı çok az oluyo...

benimde 17.haftaya girdiğimde belli olmuştu erkek olacağı ve sonraki haftalardada değişmedi 16 dan önce olsa değişebilir ama 16 ve sonrası daha yüksek olasılıkla %85-90 cinsiyet söylenince doğru çıkıyor bildiğime göre:emir_bebek:

ewet tatlım artık cihazlarda çok iii yanılma payı oldukça düşük.....

hayırlısı olsun tatlım.cinsiyetinide hayırlısı ile ögrenirsin inşallah

hayırlısı olsun tatlım.cinsiyetinide hayırlısı ile ögrenirsin inşallah

Sağol canım öğrendim.. ben 16+2' de öğrendim cinsiyeti ondan önce söylemedi doktorum... şimdi gerçi 16.haftayı geçtik ama kafama takıldı nedense.eeee bir daha ki randevum da 1 ay sonraya ...Biz eşimle isim bulduk bile Atilla aşağı Atilla yukarı olduk o yüzden hayal kırıklığı yaşamak istemediğimden sizlere danışayım dedim.Gerçi sağlıklı olsun kız erkek hiç farketmez öncelik tabikide sağlığı....

Son düzenleme:
Kızlar moralinizi bozmayayım ama benim ilk hamileliğimde 8. ayıma kadar dr kız dedi isimde ayarlamıştık ama 8. ayda monitörde kocaman bir pipi beliriverdi.
Birde benim bir arkadaşımada prof dr kız dedi 2 ay sonra erkek dedi. Hayırlı evlatlar olsun.

aslında bende tereddütdeyim 15.haftadan beri dr.um erkek dedi.pztsi günü dobbler'e girdim ordaki dr.ilk çok sağlıklı bi kız dedi ama erkekti dedim tabi baya şok olmuştum komik b, tepkiydi eşim falan şaşırdı sonra erkek o zaman dedi şimdi kafamda soru işareti va.24.haftadayım.bi de ben erken davrandım odasını bütün eşyalarını aldım.

16 haftalıkken belli oldu erkek dedi ve ben de genital bölgesini gördüm tabi daha sonraki haftalarda.komşumun kızı oldu ve son aya kadar cinsiyetini bilemedi dr.bi kız dedi bi erkek kadıncağız da şaşırdı ne alacağını.

aslında bende tereddütdeyim 15.haftadan beri dr.um erkek dedi.pztsi günü dobbler'e girdim ordaki dr.ilk çok sağlıklı bi kız dedi ama erkekti dedim tabi baya şok olmuştum komik b, tepkiydi eşim falan şaşırdı sonra erkek o zaman dedi şimdi kafamda soru işareti va.24.haftadayım.bi de ben erken davrandım odasını bütün eşyalarını aldım.

Benim doktorumda kendinden o kadar emin bir şekilde bu pipisi bunlarda torbaları dedi ama ben bişi anlamadım görüntüden o ayrı mesele, artık alış verişinize başlayabilirsiniz dedi bu kadar emindi yani ...şimdi atilla isminin yanına bir de kız ismi bulalım her ihtimale karşı ne olur ne olmaz demi ama...

X