16 AYLIK BEBEĞİM 2.DERECE YANIK LÜTFEN YARDIM EDİN

Hepinize çook teşekkür ediyorum kıymetli yorumlarınızdan dolayı. Dün gittik kocaeli yanık ünitesine hemşireydi pansumanı yapan doktor değildi nedense baktı iki ayağına da sol ayağında fazla birşey yoktu su toplamıştı onları patlatmamamız gerek diye hep bilinir ya ama kadın patlatmamız gerek dedi patlattı o ayağınıda sardı yine vazelinli birşeyle sağ ayak yine aynıydı kıpkırmızı ve hafif kanamalar vardı kanaması iyi bu hücre yenilendiğini gösterir dedi hiç krem sürmeden yeniden sardı dün sarılan bir malzeme vardı bactigras yara örtüsü o kalsın çıkarmaya gerek yok dedi acısını dindirecek krem falan yokmu dedim maalesef o malzeme zaten ona iyi gelir dedi cuma geliceksiniz bidaha dedi. O zaman daha iyi anlasılır iyiye mi kötüye mi gidiyor gibi birşey dedi annemde kötüye gitme ihtimali varmı ki dedi o da tabiki yara daha da derinleşebilir yada iyileşebilir dedi yürüyebilirmi falan diyince yürür sıkı ayakkabı giydirmeyin dedi ama yürüyemez şu noktada belki 1 hafta sonra anca yani bir an tutunup üstüne basıyor gibi oluyor yürümek cok istiyor zaten ama çocukta korku var yere indirmeyi deneyince bile ayaklarını kaldırıyor ne olacak böyle bilmiyorum yanık ünitesinden daha iyi bilen yoktur heralde götürdüm ama kafam hala rahat değil çok az bir yeri açık kalmış filenin altından gözüküyor hafif kanıyor gibi bilmiyorum ya enfeksiyondan korkuyorum gördükce üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…