16 ay kız bebek

umay2390

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2024
5
1
33
16 aylık kızım 10 kilo bana göre zayıf ama doktor bişey demedi gunicinde parka gidiyoruz meyve yemek vs şeyler yiyor ama zayıf görüyorum siz ce endiselenmeli miyim.😭

IMG_9766.png

Hayır gayet iyi. Hatta bak. 3p olan en düşük olan, 97p olan en yüksek olanıdır. 15 ay için de, 18 ay için de 10 kilo p50 de. Yani ortalama bir kiloda. Gayet iyi. Endişelenecek hiçbir şey yok. Benim kızım doğduğundan beri 3p de ilerliyor mesela. Yani en düşükte. Ona rağmen, aman canı yerinde olsun diyorum. Sağlıklı ya diyorum geçiyorum. Senin adına da çok sevindim gerçekten. Hiç dert edinecek bir şey yok. Gayet iyi bin maşallah

16 aylık kızım 10 kilo bana göre zayıf ama doktor bişey demedi gunicinde parka gidiyoruz meyve yemek vs şeyler yiyor ama zayıf görüyorum siz ce endiselenmeli miyim.😭
sağlık sorunu yoksa kiloya takılmayın. Siz ve eşiniz boy ve kilo olarak nasilsiniz ? Ki arkadaş da tabloyu paylaşmış, normal kiloda.

Bugün rutin kontorl vardır boy 77 kilo 10 çıktı kan değerlerini öğleden sonra alicm ben ben annesi 168 baba 183 asker babası öyle kizlar tşk ederim.bir de menenjit aşısı sordum iki doz yaptircam özel yapılıyor yaptirmadiysaniz doktor grsp sizde yaptırın

Bugün rutin kontorl vardır boy 77 kilo 10 çıktı kan değerlerini öğleden sonra alicm ben ben annesi 168 baba 183 asker babası öyle kizlar tşk ederim.bir de menenjit aşısı sordum iki doz yaptircam özel yapılıyor yaptirmadiysaniz doktor grsp sizde yaptırın
Baş çevresi 47cm

X