16 aralığı bekleyen arkadaşlar, gelin belirtilerimizi paylaşalım..

evaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2009
405
0
ben 3,5 yıl evliyim.. geçen ay ilk denememizdi fakat olmadı :KK43:
şuan hissettiğim hiçbir belirti yok.. belkide daha erken ama sabırsızlanıyorum.. benim gb 16 aralığı bekleyen arkadaşlar ne durumdasınız paylaşalım.. ???

canım bende senin gibi 3.5 sene beklemiştim.en son adet tarihimde 16 ekimdi.şimdi 7+3 oldum.eğer hamile kalmasaydım bende senin gibi 16 aralığı bekleyecektim.sana belirtilerimi yazayım.akıntım vardı beyaz renkte.ama çok yoğundu.ve gaz sancım vardı.sürekli gaz çıkarma ihtiyacı içindeydim.halada öyle.midemde sanki alev çıkartacakmışım gibi yanma vardı.nasıl anlatayım sanki reflü gibi.buda hala devam ediyor.adet sancım olmadı.ayaklarımda uyuşma ve ağrı oluyordu hep.unutmadan ayak üşümesi vardı bende.birde rüya görmüştüm kızım oluyordu.ama inşallah rüyam tersine çıkarda allahın izniyle oğlum olur ve sende inşallah bu ay hamile kalır ve burda bizimle paylaşırsın.

Merhabalar, ben de 16 veya 17 aralik tarihini bekliyorum. Bazen 27 veya 28 gun surdugu icin. 4 senelik evliyiz. Ilk defa gecen ay denemelere basladik. Gecen ay galiba yumurtlama gunumu tutturamadim, bu ay bakalim gorecwguz. Ama su var ki 24 saat arayla iliskiye girmek bayagi yorucu ve isteksizim. Bu ay olmazsa ovulasyon testi varmus, ne dersiniz, onerir misiniz?

bende 16 aralığı bekliyorum. bizde 10 aydır meleğimizi bekliyoruz inşallah bizi daha fazla bekletmez. benim sadece göğsüme dokunduğumda göğsüm çok acıyor. bilmiyorum ya. inşallah bu ay tutmuştur. :Saruboceq:

su 10gün önceden böyle göğüslerde acı şişkinlik oluyosa gebelik ihtimali yüksek derler. ama adetindede böyle oluyorsa yani herşey aynıysa durum aksi olabilir canım

su 10gün önceden böyle göğüslerde acı şişkinlik oluyosa gebelik ihtimali yüksek derler. ama adetindede böyle oluyorsa yani herşey aynıysa durum aksi olabilir canım

beren canım göğsüm adet öncesi acımaz genelde sızlardı ve bu kadar erken başlamazdı. kendimi kaptırmak istemiyorum yoksa çok üzülüyorum aylardır hep hüsran olunca. kafamı başka şeylerle meşgul etmeye çalışıyorum. bu ay bide bol bol kuru incir yedim inşallah faydası olmuştur.CADIARZU

Canım farklılık varsa genelde olumlu sonuç alınıyo ama biliyosun bunlar psikolojikte olabiliyo. düşün ben burda belirtilere takılıpta ağrımayan acımayan göğüslerimi psikolojik olarak acıtıoyudm :KK70: hah diyodum oldu sonra adet ağla sızla v.s. kaptırmamakla en iyisini yapıyosun canım. 3yıldır uğraşıyorum bende. nasip kısmet allahtan herşey diye avutuyorum kendimi. başka sığınacak hiç bir şeyim yok çünkü.. hayırlısı canım

Canım farklılık varsa genelde olumlu sonuç alınıyo ama biliyosun bunlar psikolojikte olabiliyo. düşün ben burda belirtilere takılıpta ağrımayan acımayan göğüslerimi psikolojik olarak acıtıoyudm :KK70: hah diyodum oldu sonra adet ağla sızla v.s. kaptırmamakla en iyisini yapıyosun canım. 3yıldır uğraşıyorum bende. nasip kısmet allahtan herşey diye avutuyorum kendimi. başka sığınacak hiç bir şeyim yok çünkü.. hayırlısı canım

Allah gönlüne göre varsın canım.Bir an önce meleğine kavuşursun inşallah. bende düşünmekten adetlerimi 1 hafta geciktirdim hep. Anne olabilmemin bu kadar zor olduğunu tahmin bile edemezdim. bende vardır zamanı, allah vereceği zamanı biliyordur diye avutuyorum kendimi. 2 ay daha deneyeceğim zaten olmazsa tedavilere başlarız zaten. çünkü doktorum 1 sene olmadan zaten tedaviye başlamıyor.

canım bende senin gibi 3.5 sene beklemiştim.en son adet tarihimde 16 ekimdi.şimdi 7+3 oldum.eğer hamile kalmasaydım bende senin gibi 16 aralığı bekleyecektim.sana belirtilerimi yazayım.akıntım vardı beyaz renkte.ama çok yoğundu.ve gaz sancım vardı.sürekli gaz çıkarma ihtiyacı içindeydim.halada öyle.midemde sanki alev çıkartacakmışım gibi yanma vardı.nasıl anlatayım sanki reflü gibi.buda hala devam ediyor.adet sancım olmadı.ayaklarımda uyuşma ve ağrı oluyordu hep.unutmadan ayak üşümesi vardı bende.birde rüya görmüştüm kızım oluyordu.ama inşallah rüyam tersine çıkarda allahın izniyle oğlum olur ve sende inşallah bu ay hamile kalır ve burda bizimle paylaşırsın.

inşallah canım.. geçen ay neredeyse bütün belirtiler vardı ama olmadı.. baya kaptırmışım kendimi.. kesinlikle psikolojikti.. sanki hemen ilk ay olucak sandım... rüyamda hamile olmadığımı görmüştüm.. geçen gecede rüyamda hamile olduğumu gördüm.. oğlum olucakmış :):)

su amin canım saol. dr.un uyguladığı sistem doğru. yaş 30un altındaysa 1yıl beklemelisiniz 30un üstündeyse 6ay. sorun varmı yokmu herşey çıkar ozaman ortaya

Merhabalar, ben de 16 veya 17 aralik tarihini bekliyorum. Bazen 27 veya 28 gun surdugu icin. 4 senelik evliyiz. Ilk defa gecen ay denemelere basladik. Gecen ay galiba yumurtlama gunumu tutturamadim, bu ay bakalim gorecwguz. Ama su var ki 24 saat arayla iliskiye girmek bayagi yorucu ve isteksizim. Bu ay olmazsa ovulasyon testi varmus, ne dersiniz, onerir misiniz?

kesinlikle sana katııyorum.. bizde bu ay 24 saat arayla dedik.. fakat sonlara doru sıktı.. biraz saştı günler.. bende düşünüyorum testi.. ister istemez görev haline dönüşüyo.. yumurta 12-24 saat yaşıyomuş.. düşünsene ihtimalı.. ufff bu iş gerçekten zormuş .))

beren, su günaydınnnn..............
sizce belirtiler başlaması gerekiyo mu??

slm arkadaşlar. bende 5 yıllık evliyim hiç bir sorunumuz olmadığı halde hamile kalamadım. bütün testlerim yapıldı hepsi temiz çıktı benimde eşiminde. son 1 snedir adet düzensiliği yaşıyordum. adet düzensiliğinde bu 6 ayım tedavimde aynı anda bebek içinde klomen ve duphaston kullanıyorum. 6 aydır günü gününe adet oluyorum 33 -32 günde bir. adetim düzene girdi 6 aydır. gecen ay kasımın 6 adet gördüm. şimdi beklemedeyim. 9 gibi adet olmam gerekiyo tahminim. ama bende belirti pek yok. sadece göğüslerimin koltuk altı tarafında sancı dokununca ağrı yapıyo. bide arada kasık ağrısı var adet olucakmışım gibi. inşallah kırmıızları görmemde bebeğim gelir artıkk.. beklemekte ne zorr geçmiyor zaman..

su amin canım saol. dr.un uyguladığı sistem doğru. yaş 30un altındaysa 1yıl beklemelisiniz 30un üstündeyse 6ay. sorun varmı yokmu herşey çıkar ozaman ortaya

27 YAŞINDAYIM CANIM. BEKLEMEKTEN BAŞKE ÇARE YOK:1no2:

beren, su günaydınnnn..............
Sizce belirtiler başlaması gerekiyo mu??

günaydın canım bende senin gibi 16 aralığı bekliyorum ve benim göğüslerimde dokunduğumda acımaya başladı. Başka belirtim yok.

slm arkadaşlar. bende 5 yıllık evliyim hiç bir sorunumuz olmadığı halde hamile kalamadım. bütün testlerim yapıldı hepsi temiz çıktı benimde eşiminde. son 1 snedir adet düzensiliği yaşıyordum. adet düzensiliğinde bu 6 ayım tedavimde aynı anda bebek içinde klomen ve duphaston kullanıyorum. 6 aydır günü gününe adet oluyorum 33 -32 günde bir. adetim düzene girdi 6 aydır. gecen ay kasımın 6 adet gördüm. şimdi beklemedeyim. 9 gibi adet olmam gerekiyo tahminim. ama bende belirti pek yok. sadece göğüslerimin koltuk altı tarafında sancı dokununca ağrı yapıyo. bide arada kasık ağrısı var adet olucakmışım gibi. inşallah kırmıızları görmemde bebeğim gelir artıkk.. beklemekte ne zorr geçmiyor zaman..

sonce çok şükür bişi yokmuş.. demekki zamanı var daha.. allahım sana daha da aratmaz inşallah tez zamanda verir.. beklemek kolay deil.. benim gögüslerim adet önceside sancı ağrı ve şişme olduğu için benim için belirti olmuyo.. inşallahh hamilesindir canım..

su bende her ay adet öncesi gögüslerimde acı, şişme, ağrı oluyoo o yüzden anlayamıyorum :KK43::KK43:

sonce çok şükür bişi yokmuş.. demekki zamanı var daha.. allahım sana daha da aratmaz inşallah tez zamanda verir.. beklemek kolay deil.. benim gögüslerim adet önceside sancı ağrı ve şişme olduğu için benim için belirti olmuyo.. inşallahh hamilesindir canım..

amin canımmm yaa allah herkese versinn arattırmasın.evet canım bişey yok sanırım bende azcık yumurta tembelliği var yumurta oluşuyoo ama geç büyüyo belli seviyeye biraz geç ulaşıyoo. saati ve vakti geldiğinde gelicektir atenn bebğim ama gelsin artıkk. yoksa her gecen gün bize daha büyük stres olarak geri dönüyo. bide kızlar ben duphaston ilacı kulandımm. bu ilaç hem rahim içini destekleyici bi ilaç hemde adet düzenleyici bi ilaç. normalde bu ilacı içip bitirdikten 10 gün içeriside adetin başlar diye biliyorum ben yanlışmı bilyorum. bugün 8 günüm. biteli. ama hala gelen giden yok :teytey:

su bende her ay adet öncesi gögüslerimde acı, şişme, ağrı oluyoo o yüzden anlayamıyorum :KK43::KK43:

anladım canım benimde bu kadar erken olmuyordu acıma. Biraz erken oldu. Beklemekten başka çare yok.kendini fazla dinleme. Yoksa adetlerinde düzensizleşir.

X