16.000 Ya Vedud Dilek Duası

700 okudum kalan 4000. Bu liste cok agır ilerliyor. Beni pasife alır mısın
Alırım sıkıntı yok ama 16.000 okumamız gerekiyor 300-500 okuyunca böyle oluyor canım zaten 5-6 kişiyiz. Bu gönül işidir gönülsüz yapacak yapmasa da olur

Alırım sıkıntı yok ama 16.000 okumamız gerekiyor 300-500 okuyunca böyle oluyor canım zaten 5-6 kişiyiz. Bu gönül işidir gönülsüz yapacak yapmasa da olur
Mesele gönülsüz olmak degil zira degilim. Ben baska gruplard da okuma yapıyorum seri olmayınca olmuyor. Alıskanlık kazanmaya calosıyoruz esmalar adına. Bugün 5000 ertesi gün 500 okuyunca degil her gün az öz okuma olsa ... ama seri bitse. Anlatabildim mi bilmiyorum. Allahım kabul etsin

Kimseyi kırmak istemiyorum fakat 500-700 okumuşsun arkadaşım 16.000 nasıl tamamlansın 5 kişiyle? Hergün ortalama 3000 okusan da desen ki yavaş, anlarım da yani ben tek başıma kalan 15.300 ü hergün bitiremem. Başkalarını yargılamak yerine önce herkes bi kendini eleştirmeli.neyse insanları daha fazla rahatsız etmeyelim burası dua topiği

Ben kendim için ya vedudul kaviul camii okuyordum ama artık ağır gelmeye başladı okuyamıyorum nedense sıkıntı basıyor Beni de ya vedud listesine alır mısın Var bir dilegimiz
tabii ki hoş geldin canım :) çünkü hem cami hem kaviyy isimleri cami hızlandırıyor kaviyy de fethetmek anlamında :) baya bi güçlü olmuş ki vedud da biliyosun canım çok etkili :)
hoş geldin sefalar getirdin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…