15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

vıstık nıye len zamansız gelınnnpislük bılıyon yokum ozmnlarda demehaın garuu
yayınıda kaçırmışımmm
püü sızee
sus ula sabah gelincede niye geldin diye feryat figan oluon unuttum sanma gel la gel özledim az öpüsek
kanka tüm 15li ahalisi gibin sende yayini kacirdin :96: amma velaketttin no stres no üzüntü alintilarnan idare edebilürsün hec yoktan iyidir bunu bulduguna dua etmen gerenk

ablammmmm izledin demekay hala aklımda filmm iyi mi:86:
hangi filmmis o banada diyiver kankyto
yayını 2 kişi yaptıkk siz yoktunuzzz
bababa nasilda hava atiii

yine kimseler yook .. :96:
hayla biraktigim gibisiniz allama bin sükür ossun :mutluluktanhavalaraucanfstksmili:
nassin sekerim sudem nasil

lan skop ne cenesi düsük gacisin o mesac sayisi ne la öle kendimden utandim allama

zebos kanky imzana hasta oldum la yine ne var ne yok yaz kanka

Nan mıÇavırdım gelir şimcik:86::86:
nan tabi ya :86:bigenemedin elleam :82: viiiyyyyhh konusmaya bak görmeyeli bana benzemissin sukopuca herkesi kendime benzettim yarebbim :82: ay havamida kendim yiiyim bari

İş güç yok ne yaparsınBen utandım la sen ne utanıyorsun sapık gibim
hoo anliyore tebi sende haklisin :87:is güc yok ceneye vurdu
utandim tabi 2 yillik üyeyim:82: bi benimkine:96: bide seninkine bak boynuz kulagi gecti
vay basima gelen lililili

Ben utandım ne çenesi düşük kızım diyeBu kadan olmaz

ladyfujx gördüm sneii ceee
İyiyiğim fıstığım sen nasılsınBiz de seni özledik
iyiim bende cenem düstü baksana:86: ne kadar dolduysam artik girmeidgim günlerin acisini cikarircasina yaz babam yaz

Fıstığımmmmm gelmişşşşşş yaşasınnnnn nasılsınn kızzzz şükür kavuşturana yaniiii :80: okulunun iyi olmasına sevindimmm sen derslerine çalış canım fırsat buldukçada buraya gelirsin zatennn Biliyorsun okul hayatın çok daha önemliiiii fıstığımmm

abla kankamm kavustuk sonunda özledim cok
iyiim ablacim sen nasilsin öyle ablam hayirlisiyla bitseydi

ank06 .!.:
kk çok sessizleşti ya sormaa nerde o eski ekşınlarrrr pek olmuyor artık patronda yok gitti gelir inşallah
evet ya kk degisime ugradiktan sonra özellikle baya bi durgunlasti herkes gitti patron bile ah kk ah
patron olmayinca eksinlarin tadida cikmiyo tabi :86:

ladyfujx .!.:
evet galiba öyleymiş bende duymuştum başka alanlara açılmış
baska alanlar mi hangi alanlara acilmis acep :86:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…