15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

nolduuuu zibinimmm:26:donları hazırlıyalım bariii sarmalarıdaaa
bizde seni seviyozzz

zibinimmm yavru kankammm kendindemisinnnn

ben yine olaylara karıştm ablam ama haksız değilim
nesse ya yatar çıkarız mapısa yegen ramizdayıgibikonuşanzibinsmili
evet sarma,börek yapın bi de kakaolu-cevizli kek isterim açgözlüyüm yaa

kendimde değilm üzgünüm abla

vah vahhhhhhtopla kendini zibinimmm hayatını mapıslarda karartmaa
sen ne istersen onu yollarız zibinimmm
üzülmeeee budaaa geçerrrralışmalıyızzz alşımalıyızzz

eskiden biri vardı çok seviyodm
ama o naptı 6 ay gözümün içine bakabaka aldattı beniya ben ona ne emekler verdmbabamı kArşıma aldm onun uğruna:95::95::95:
sonra bana çok kötü bi kazık daha attı
nesse annesi biliyodu her şeyi.aşkımızı,ayrılığımızı bana attığı o müthiş kazığı:26:
annesi akrabamız ve annemin iş arkadaşı,beni çok seviyodu sevgili olduğumuzu öğreneene kadar tabi
neyse bugün annesi bize geldi ben fizik tedaviden gelmiştim hiç sslm vermeden geçtm gittim oodamaaklıma geldi her şeyonu çoktn unuttumama yaptıklarını asla
öyle zoruma gitti kiherkes biliodu aşkımızı,annem bilenasıl aldı o kadını eveüstelik şşimdiye kadaro kadın evimize bile gelmedi neden geldi peki

annemde bana surat yapıyooooooooooaman ne umrumda

Üzüldüm kuzumHayat böyle malesef kimseye güvenemiyoruzAnnen selam vermediğin için mi surat yaptı sana anlamadım:44:

La bende benek yokTotomda fissür var benim bende diyorum yoğurt olur mu hiç
yok yok tamam yapma sakın
güzellik topiğinde kalmış benim aklımkusura bakma ya

vah vahhhhhhtopla kendini zibinimmm hayatını mapıslarda karartmaa
sen ne istersen onu yollarız zibinimmm
üzülmeeee budaaa geçerrrralışmalıyızzz alşımalıyızzz

abla kankam benm ya
o şarkı ne güzeldi de mi yaa

Üzüldüm kuzumHayat böyle malesef kimseye güvenemiyoruzAnnen selam vermediğin için mi surat yaptı sana anlamadım:44:

evet ya annemgil aslında bizi itti birbirimize
bu salak sevgilmin dersleri çok iiydi ailesi göndderirdi ders çalıştırın diyye.babamda güveniyodu
bizde ders çalışırdık ee aşk başladı ortaya çıktı aileler horraabiz iyice bağlandık
annemn 25 yıllık arkadaşı.ee küsmediler ama öyle gibi oldular
surat astı işte aman dedm ne umrumdakokmuş oğluna kaldm hala peşimde şerepsizanneme kalsa akraba,yaşımız uygun felan fişman hoşgeldn dememişim diyedir sormaadm bilmiyorm

Ateşle barut yan yana olurda sadece ders mi çalışırEşşek hem aldatıyor hem peşindeSenin gibi birini aldattı birde haaa ney eksikmiş ne istiyormuşta aldatmışBirde peşinde dolanırSeviyor musun sen kuzum unuttun mu

annen niye yüz veriyorki kadınaa:26:ben olsam kapıdan içeri almayı bırak konuşmayı bile
keserim.gerçi anneninde vardır bir bildiği
böyle şeyler büyümemize sebep oluyor işte,sağlık olsun zibinim sağlıktan ötesi yok
yok yok tamam yapma sakın
güzellik topiğinde kalmış benim aklımkusura bakma ya

abla kankam benm ya
o şarkı ne güzeldi de mi yaa

kafan allak bullak olmuş belliiii
bende bilmeden bu şarkının sözlerini yazdımmm,içimemi doğdu neeeee

aldatttığı kızda kardeşimin dersanesinde sekreterdi
ben gittim dedm aa siz n.... nin sevgilisimisiniz eevet dedi
a dedm bende eeski sevgilisiym kız tabi böylehaa dedi 2 yıl çıkan siz miydinizi ieiivet dedm
neden ayrıldınz dedi sor svgiline dedm amlatmıyo dedi
bende dedim biz şu zamana kadar çıkıyodk
halbuki yalan kızla çıktığı seneyi söyledmkız morardı tabi

sonra duydum ayrılmışlar aman ne üzüldüm

evet haala peşimdeben sildm ama yaptığı çok kötüydü işte ona üzülüyorm

lan valla ders çalıştkmassumdum ben o zamanlar

bilmiyorm kadın gelmiş o da almış
ama muhabbetleri ay valla üzüldüm kardeşime söyleyemedm ama aklıma geldi iştehayır bide hasta halimleen çok üzüldüğüm bukötü görüp bilmesinleer

Yanar mıEşim sormuş ona iyi gelmez demişler almamış canıma ma bugün iyiyim çayda iyi geldi sanırımFaşurtttt

ohh dün gece senle konuştuk yailham geldi bana bi foşurt oldu ki sorma

Boşver tatlım üzülme herşeyin hayırlısı senin bir garudan mahrum kaldığı için kendini uçurumdan atsın eşşekilham geliyorsa her gece konuşak zibinim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…