15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

nolduuuu zibinimmm:26::KK30:donları hazırlıyalım bariii sarmalarıdaaa:KK52::KK52:
bizde seni seviyozzz:KK69:

zibinimmm yavru kankammm kendindemisinnnn:KK52::KK52:
:KK60::KK60:

ben yine olaylara karıştm ablam :KK53: ama haksız değilim :KK76:
nesse ya yatar çıkarız mapısa yegen ramizdayıgibikonuşanzibinsmili :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
evet sarma,börek yapın bi de kakaolu-cevizli kek isterim :KK52::KK52::KK52:açgözlüyüm yaa:KK52::KK52::KK52:

kendimde değilm üzgünüm abla:KK5:

ben yine olaylara karıştm ablam :KK53: ama haksız değilim :KK76:
nesse ya yatar çıkarız mapısa yegen ramizdayıgibikonuşanzibinsmili :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
evet sarma,börek yapın bi de kakaolu-cevizli kek isterim :KK52::KK52::KK52:açgözlüyüm yaa:KK52::KK52::KK52:

kendimde değilm üzgünüm abla:KK5:

vah vahhhhhh:KK70:topla kendini zibinimmm hayatını mapıslarda karartmaa:KK52::KK52:
sen ne istersen onu yollarız zibinimmm:KK52::KK52:
üzülmeeee budaaa geçerrrr:KK24::KK24:alışmalıyızzz alşımalıyızzz:KK24::KK24::KK52::KK52:

eskiden biri vardı çok seviyodm
ama o naptı 6 ay gözümün içine bakabaka aldattı beni:KK57::KK57::KK57:ya ben ona ne emekler verdm:KK57:babamı kArşıma aldm onun uğruna:95::95::95::KK5::KK5::KK5:
sonra bana çok kötü bi kazık daha attı:KK59::KK59::KK59:
nesse annesi biliyodu her şeyi.aşkımızı,ayrılığımızı bana attığı o müthiş kazığı:26:
annesi akrabamız ve annemin iş arkadaşı,beni çok seviyodu sevgili olduğumuzu öğreneene kadar tabi:KK52:
neyse bugün annesi bize geldi:KK30: ben fizik tedaviden gelmiştim hiç sslm vermeden geçtm gittim oodama:KK31:aklıma geldi her şey:KK5:onu çoktn unuttum:KK5:ama yaptıklarını asla:KK14:
öyle zoruma gitti ki:KK14:herkes biliodu aşkımızı,annem bile:KK14:nasıl aldı o kadını eve:KK14:üstelik şşimdiye kadaro kadın evimize bile gelmedi neden geldi peki:KK14:

annemde bana surat yapıyoooooooooo:KK19:aman ne umrumda:KK33:

ama o naptı 6 ay gözümün içine bakabaka aldattı beni:KK57::KK57::KK57:ya ben ona ne emekler verdm:KK57:babamı kArşıma aldm onun uğruna:95::95::95::KK5::KK5::KK5:
nesse annesi biliyodu her şeyi.aşkımızı,ayrılığımızı bana attığı o müthiş kazığı:26:
annesi akrabamız ve annemin iş arkadaşı,beni çok seviyodu sevgili olduğumuzu öğreneene kadar tabi:KK52:
neyse bugün annesi bize geldi:KK30: ben fizik tedaviden gelmiştim hiç sslm vermeden geçtm gittim oodama:KK31:aklıma geldi her şey:KK5:onu çoktn unuttum:KK5:ama yaptıklarını asla:KK14:
öyle zoruma gitti ki:KK14:herkes biliodu aşkımızı,annem bile:KK14:nasıl aldı o kadını eve:KK14:üstelik şşimdiye kadaro kadın evimize bile gelmedi neden geldi peki:KK14:

Üzüldüm kuzum:KK5:Hayat böyle malesef kimseye güvenemiyoruz:KK59:Annen selam vermediğin için mi surat yaptı sana anlamadım:44:

La bende benek yok:KK60::KK60:Totomda fissür var benim bende diyorum yoğurt olur mu hiç:KK52::KK52::KK60::KK60:
yok yok tamam yapma sakın
güzellik topiğinde kalmış benim aklım:KK17:kusura bakma ya:KK17:

vah vahhhhhh:KK70:topla kendini zibinimmm hayatını mapıslarda karartmaa:KK52::KK52:
sen ne istersen onu yollarız zibinimmm:KK52::KK52:
üzülmeeee budaaa geçerrrr:KK24::KK24:alışmalıyızzz alşımalıyızzz:KK24::KK24::KK52::KK52:

abla kankam benm ya:KK19:
o şarkı ne güzeldi de mi yaa:KK31::KK24:

Üzüldüm kuzum:KK5:Hayat böyle malesef kimseye güvenemiyoruz:KK59:Annen selam vermediğin için mi surat yaptı sana anlamadım:44:

evet :KK23: ya annemgil aslında bizi itti birbirimize
bu salak sevgilmin dersleri çok iiydi ailesi göndderirdi ders çalıştırın diyye.babamda güveniyodu
bizde ders çalışırdık :KK53:ee aşk başladı ortaya çıktı aileler horraa:KK47:biz iyice bağlandık:KK30:
annemn 25 yıllık arkadaşı.ee küsmediler ama öyle gibi oldular:KK6:
surat astı işte aman dedm ne umrumda:KK33:kokmuş oğluna kaldm :63: hala peşimde şerepsiz:63:anneme kalsa akraba,yaşımız uygun felan fişman:KK4: hoşgeldn dememişim diyedir sormaadm bilmiyorm:KK15:

evet :KK23: ya annemgil aslında bizi itti birbirimize
bu salak sevgilmin dersleri çok iiydi ailesi göndderirdi ders çalıştırın diyye.babamda güveniyodu
bizde ders çalışırdık :KK53:ee aşk başladı ortaya çıktı aileler horraa:KK47:biz iyice bağlandık:KK30:
annemn 25 yıllık arkadaşı.ee küsmediler ama öyle gibi oldular:KK6:
surat astı işte aman dedm ne umrumda:KK33:kokmuş oğluna kaldm :63: hala peşimde şerepsiz:63:anneme kalsa akraba,yaşımız uygun felan fişman:KK4: hoşgeldn dememişim diyedir sormaadm bilmiyorm:KK15:

Ateşle barut yan yana olurda sadece ders mi çalışır:KK23::KK23:Eşşek hem aldatıyor hem peşinde:KK57::KK57:Senin gibi birini aldattı birde haaa ney eksikmiş ne istiyormuşta aldatmış:KK57::KK57:Birde peşinde dolanır:KK19::KK19:Seviyor musun sen kuzum unuttun mu:KK59:

annen niye yüz veriyorki kadınaa:26:ben olsam kapıdan içeri almayı bırak konuşmayı bile
keserim.:KK53:gerçi anneninde vardır bir bildiği:KK31:
böyle şeyler büyümemize sebep oluyor işte,sağlık olsun zibinim sağlıktan ötesi yok:KK70::KK19:
yok yok tamam yapma sakın
güzellik topiğinde kalmış benim aklım:KK17:kusura bakma ya:KK17:

abla kankam benm ya:KK19:
o şarkı ne güzeldi de mi yaa:KK31::KK24:

kafan allak bullak olmuş belliiii:KK70:
bende bilmeden bu şarkının sözlerini yazdımmm,içimemi doğdu neeeee:KK31:

Ateşle barut yan yana olurda sadece ders mi çalışır:KK23::KK23:Eşşek hem aldatıyor hem peşinde:KK57::KK57:Senin gibi birini aldattı birde haaa ney eksikmiş ne istiyormuşta aldatmış:KK57::KK57:Birde peşinde dolanır:KK19::KK19:Seviyor musun sen kuzum unuttun mu:KK59:
aldatttığı kızda kardeşimin dersanesinde sekreterdi
ben gittim dedm aa siz n.... nin sevgilisimisiniz eevet dedi
a dedm bende eeski sevgilisiym kız tabi böyle:KK53:haa dedi 2 yıl çıkan siz miydinizi ieiivet dedm
neden ayrıldınz dedi sor svgiline dedm amlatmıyo dedi
bende dedim biz şu zamana kadar çıkıyodk
halbuki yalan kızla çıktığı seneyi söyledm:KK60::KK60::KK60:kız morardı tabi:KK60::KK60::KK60:

sonra duydum ayrılmışlar aman ne üzüldüm

evet haala peşimde:KK19:ben sildm ama yaptığı çok kötüydü işte ona üzülüyorm

lan valla ders çalıştk:KK60::KK60::KK60:massumdum ben o zamanlar:KK60::KK60::KK60:

annen niye yüz veriyorki kadınaa:26:ben olsam kapıdan içeri almayı bırak konuşmayı bile
keserim.:KK53:gerçi anneninde vardır bir bildiği:KK31:
böyle şeyler büyümemize sebep oluyor işte,sağlık olsun zibinim sağlıktan ötesi yok:KK70::KK19:

kafan allak bullak olmuş belliiii:KK70:
bende bilmeden bu şarkının sözlerini yazdımmm,içimemi doğdu neeeee:KK31:
bilmiyorm kadın gelmiş o da almış
ama muhabbetleri :KK5:ay valla üzüldüm kardeşime söyleyemedm ama :KK43:aklıma geldi işte:KK58:hayır bide hasta halimle:KK58:en çok üzüldüğüm bu:KK5:kötü görüp bilmesinleer:KK14:

Yanar mı:KK30::KK30:Eşim sormuş ona iyi gelmez demişler almamış canıma ma bugün iyiyim çayda iyi geldi sanırım:KK31:Faşurtttt:KK60::KK60::KK60:

ohh dün gece senle konuştuk ya:KK60:ilham geldi bana bi foşurt oldu ki sorma:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

aldatttığı kızda kardeşimin dersanesinde sekreterdi
ben gittim dedm aa siz n.... nin sevgilisimisiniz eevet dedi
a dedm bende eeski sevgilisiym kız tabi böyle:KK53:haa dedi 2 yıl çıkan siz miydinizi ieiivet dedm
neden ayrıldınz dedi sor svgiline dedm amlatmıyo dedi
bende dedim biz şu zamana kadar çıkıyodk
halbuki yalan kızla çıktığı seneyi söyledm:KK60::KK60::KK60:kız morardı tabi:KK60::KK60::KK60:

sonra duydum ayrılmışlar aman ne üzüldüm

evet haala peşimde:KK19:ben sildm ama yaptığı çok kötüydü işte ona üzülüyorm

lan valla ders çalıştk:KK60::KK60::KK60:massumdum ben o zamanlar:KK60::KK60::KK60:

bilmiyorm kadın gelmiş o da almış
ama muhabbetleri :KK5:ay valla üzüldüm kardeşime söyleyemedm ama :KK43:aklıma geldi işte:KK58:hayır bide hasta halimle:KK58:en çok üzüldüğüm bu:KK5:kötü görüp bilmesinleer:KK14:

ohh dün gece senle konuştuk ya:KK60:ilham geldi bana bi foşurt oldu ki sorma:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Boşver tatlım üzülme herşeyin hayırlısı senin bir garudan mahrum kaldığı için kendini uçurumdan atsın eşşek:KK53:ilham geliyorsa her gece konuşak zibinim:KK60:

X