15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

böcüğüm geçmş olsun kankam,sıkma canını :KK19:
sonucu merak ettim kız

Son düzenleme:
selam kızlar :80:_fstk dan haber getirdim size bu aralar yoğunmuş o yüzden gelemiyor buraya ama en kısa zamanda dönücekmiş aramıza:KK42::KK31:hoşçakalın...:80:

Geçmiş olsun böcücümm korkma ya ilaç verir sana muhtemelen onunlada adet kanamasıyla atar zaten ne kisti olduğunu söledimi doktor bide kaç santim kistmiş onu dedimi ..
Çoğu kadında bu kistler var zaten bendede vardı ve hala var beraber mutlu mesut yaşıyoz işte..

ablam alttan kontrol yapcaktı
ben kaçtımm:KK60::KK60:sonra gıdınce yazarım sıze:KK48:

geçmiş olsun böcüğüm :KK70:
:KK48::KK48:
yaaa benle dalga geçiordun böcük....güldün bana geldi başına :KK53: :KK60: :KK60: :KK60:

olm senı andımm ben:KK60::KK60:
geçmiş olsun böcüüm:KK71:
bu akşam gittiğinizde detaylı konuşursunuz,yarın yazarsın canım.:KK19:

tşkler ablam:KK48::KK48:
gtmedık ablam hasta oldumda
gıdınce yazcam sıze:KK48:

böcüküm hayırlı haberlerini bekliyoruz:KK70:

vıstıkımı çok özledim kankaggg:KK5:

mat-oje2.jpg

fistikim=yeni=ojemi=surdun=tatlim

Selammmm kızcelerr ne haberrrrrrr bugün kk buluştuk çok gün bir gün geçirdik hepimizdeee bolcana dedikodu etttik haaaa :KK53: :KK53:

Selammmm kızcelerr ne haberrrrrrr bugün kk buluştuk çok gün bir gün geçirdik hepimizdeee bolcana dedikodu etttik haaaa :KK53: :KK53:

komşummm çok harika bir gün geçirdik dimii:KK9::KK9:

ahanda buldum topici :KK68:
heç mapusluk olmadım ama olsun şimcden hazırlanam bende

hoşşş geldinnn minikdepresifcimmm:KK42::KK19:
buraya geldin yaaaaa artık sende mapısa girme adayısın:KK60::KK60::KK60::KK60:

ahanda buldum topici :KK68:
heç mapusluk olmadım ama olsun şimcden hazırlanam bende

ahanda yeni kurbanımızz geldiiii :KK53: :KK53:
sen heçççççmerak etmeeeee buraya düşen mapısada düşüyorrrrrr :KK60: :KK53:

komşummm çok harika bir gün geçirdik dimii:KK9::KK9:

hoşşş geldinnn minikdepresifcimmm:KK42::KK19:
buraya geldin yaaaaa artık sende mapısa girme adayısın:KK60::KK60::KK60::KK60:

Öyle ya cidden güzel bir gündü :KK64: :KK64: ayaklarım çok ağrıyor ama çizmeler mahvettti ayağımıııı

ahanda yeni kurbanımızz geldiiii :KK53: :KK53:
sen heçççççmerak etmeeeee buraya düşen mapısada düşüyorrrrrr :KK60: :KK53:

Öyle ya cidden güzel bir gündü :KK64: :KK64: ayaklarım çok ağrıyor ama çizmeler mahvettti ayağımıııı

benim çizmelerde mahfettiii:KK53:oğluş terlik getirdi apartmana girince hemen terlikleri giydim:KK9:
hiç oturmadan mutfağa daldım yemekleri pişirdim yedik,doğru buraya daldım:KK8::KK8:

benim çizmelerde mahfettiii:KK53:oğluş terlik getirdi apartmana girince hemen terlikleri giydim:KK9:
hiç oturmadan mutfağa daldım yemekleri pişirdim yedik,doğru buraya daldım:KK8::KK8:

Düz bişey giymek lazım ya bizde onu yapmıyoz işteeee güzel olcaz ya :KK53: ben yemek yemedim gelince hemen bir çay koydum içiyom şimdi :KK68:

X