15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Zibinnn hayrola yaaaaa ne oldu bakalımmmm
Msn den mesajını aldım kızzzzzzzzz yoktuk bugün evde sülümanımladışardaydıkkk geç geldikkkk ondan yoktum yaniii
şimdilik bi şey olmadı abla:80:aa her an olabülüü
oy oyy aşk tazelediniz demek.maşallah ablama

Ne güzel elbise o öyleeeee yaa her şekile giriyoooo
çok beeğendmben bulursam alcam aynısından
selamınnn hellooooo arkedeşlerrrr

çok fonksiyonlu kıyafet :86:bende fıstığın face de görmüştüm kızımada göstermiştim

noldu kızçemmbizde seni seviyoruzzzz
neyseki hep birlikte gitmiyoruz mapısa
vıstoma bak bi şeyde kaçmaz kankamın gözünden
vıstık demişken kankaaaaaaaaaa :95: gel artık gel

geldim işte burdayım ben bu işte ustayımmm

hoşgeldin ablam

günaydınnnnnnn
komşum ben burdayımmmmm

günaydınnnn komşummmmm ilk sayım senle başlasın

az kaldı yarına haaaaa sen direk gidiyon şimdi demi in bin yapma bari belediyeyi zengin etmeyelimmm bende direk gelirim artık saat 1 gibi orda olurum mentalistide arayacağım bugün bakalım gelecekmi

ivitttt az kaldıbende burdan taksim otobüsüne binerim orada buluşuruz komşum kısmetse.

Metrobüsle gelmeyecen mi sen daha rahat olur hemde çabuk gidiyor

komşum metrobüse gtmem için burdan minübüse binmem lazım zincirli kuyuda in bin yapılacak
eder sana 3 vesait
otobüsle gidersem tek vesait hiç değilse.

komşum metrobüse gtmem için burdan minübüse binmem lazım zincirli kuyuda in bin yapılacak
eder sana 3 vesait
otobüsle gidersem tek vesait hiç değilse.

Tek vesait ise daha iyi benide eşim bıracak metrobüse orada görüşürükkk komşummm

çokkk öptümmm ve gidiyorummmm :80:

Nereye gidiyonnn huuuu benimde işim var dışarda bende gidecem ama çabık gelirimmm

slm
bıkaç gündür halam gelmemıştı sıze demıştım yaa
bugun kan tahlılı için gıttım
hıc öle normal testlerle uğraşmayım dıye
neyse patron ızın verdı şöforle gıttık
tabı onlara başka test ıcın gıdıym dedım
neyse gıttım test oldum sonuç:82:negatıf zaten öle olcanı bılıyordum
neyse dr amca ultrasona soktu bıdesonuc kist varmış
altımdan bakcaktı ama ben kactım
akşama eşimle gtcembaşka dr a

Geçmiş olsun böcücümm korkma ya ilaç verir sana muhtemelen onunlada adet kanamasıyla atar zaten ne kisti olduğunu söledimi doktor bide kaç santim kistmiş onu dedimi ..
Çoğu kadında bu kistler var zaten bendede vardı ve hala var beraber mutlu mesut yaşıyoz işte..

geçmiş olsun böcüğüm

geçmiş olsun böcüüm
bu akşam gittiğinizde detaylı konuşursunuz,yarın yazarsın canım.

Tek vesait ise daha iyi benide eşim bıracak metrobüse orada görüşürükkk komşummm

Nereye gidiyonnn huuuu benimde işim var dışarda bende gidecem ama çabık gelirimmm

görüşürük komşum
anneme dr.dan randevu almıştık,erkek kardeşimle gittik anneme,dr.dan vazgeçtik çünkü emekli olmuş hastaneden.annemin alışverişini falan yaptık dönüştede pazarıma uğradım.çokkkk yorgunumm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…