15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

fistigim-nasilsin
sagligin
keyfin-nasil=-tatlim
anaaamm bu pek güzelmis prensesim :98: topiin ilk sayfasina mi eklesem netsem :86:cok begenim valla
iyiyim prensesim sen nasilsin annen nasil oldu

şu ban olayına çok canım sıkıldı yaa bi de olayı bulamadım merakımdan kuduruyom iyi mi
philemon abladan kuskiye cevap
kuşki orda oda baksın
kuduruyormuş meraktan
selam söyle kuşkiye

diyo
oda baksin derken topigin ilk sayfasini kurbagalar basmis ben göremedim kuskide baksin diyo yörrü get :88: bi bakta gel
ank ablayla phil ablanin mesajlarindan takip et

ha oldu ısteklerıde sıralayı verdı assolıst vıstıkhem gelme hemde isteklerı bırbır ılet
tarkanı ben buldum ya sana yollamak kaldı

neyse kanka arada bılem olsa gel hemıözluok laa

çakallllllllllllll az değilsin varyaabiliyodm merak etceğinikız kimler sormadı ki:82: bu topik,rakip topiklerhoş kimse rakibimiz olamazya nessee bizim topiğe gelen herkes aha böle oldu vıstık nirrdee bizde dedik okula gitti orayı talan etmekten buraya enerjiki kalmıyo

susss fatma.g demelaa o yenge varyabelliydi boynuz takacağıay bi de gençende çirkinmişadamın niye bırakıp kaçtığına şaşmamak lazımkadın her dam hazırmuz ossun nolursa ossun der gibi

niye yorcak gıı sözde çalışıtırıyoher şekle sokuyo beniay geberiyom o hallerine asslında görsen heç yakuşuklu değilaksine çirkin :86:ama bi şe var onda:26:nassı derlerrr:44:hıhh buldumçekici :82:
sen bi gel gellbiz aslıyla o gün bi msn sohbeti yaptıkkkheheyyvarya her şey şeffaftıolm varya çok şey kaçırdın:84:kanka bu aradabende 2 smil var grsen gebercenmsnden yollim sanagül gül geberdim yaa

ceyyar smili diyolaa o kadan kkya koydm yahaaa kankaabu arada zırnaşık smilini buldumkoyam mı laa

kurşun dökek bize

kanka biricik varyaabi topikte benm peşime takıldı geldi la zıbın diyo sen şu sevgilisinin kusmuğunu yerim dediği hatun değil misindien ne alakaşinci kanka ipektuncer bi konu açmış sevgilinizin bardağından su içermisiniz diye:86:bak şimdi hrkes neler dedi nelernesse ayrıntılar ssoonrabende dedim ki ay ne var öpüştük o kadar içerim nolmuş.hem bi gün sevgilimin yanında kustumçok utandımo da dediki utanma aşkım ben senin kusmuğunu bile yerimyazmaz olaydımtüm kknın diline düştüm:82:
he nerde kalmıştıkha biricik beni ordan tanıyo nesse geldi sohbet ettik hoş hatınnese bu banlandı tabi.bizim kankalarla zincirleme gittilerbize gelen hemen banlanıyo ne işhayırbanlanma sebeplerinide bilsenonuda yazcam sabretaz sonraaaaaaaa

ahh o kamera olomasafentezilerimde kameraya çekip izlemek yok işte naparsın:97lsa varyaa:97:ama azmettim bi gün olcak bi şelerhocayı öpcem sorada oraya gitmiycem

sağol kankimmçok destek oldunuz banaçok sefiyom sizi

başlamışsın tarkana:98:demekk hangi ülkede olursan olhangi saat diliminde yaşarsan yaşa mart aynı etkiyigösteriyo de mi kanka

bana açıklamadı mart olayını kınovacil açıklama bekliyom

bastrılmış duygular mıheeheee aslıya sor o bilir neler dedim onasor bi naassı bastırmışım

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yarabbim tutmayin beni oy oyy ay geberdim allam konusmaya bak yörrü serepsiz dövv heeeyyyt ay koptum kendime gelemiom :
napim laay bi de demiyo mu kibar konhe sonrada yazmış anlayışsızlığın içn teşekkürler:) töbe yaakazene dedim hemen sildi üyeliğinini:89:

kanka ne diyon olmsansür koymazsam patron gri eder beniannadın sen ama şeffaf opiğizde kankabazı şeyler msnde daha şeffaf anladın sen oni

evet ya ank abamm dyo zıbın rahat durrrrrrrbak aynı böle yazıyo haasonrada kendileri gittiama kanky ank abama hakaret etmşlernesse msnden yazcam şinci

patlıcan tabeyazcam be çatlama

ha oldu ısteklerıde sıralayı verdı assolıst vıstıkhem gelme hemde isteklerı bırbır ılet
tarkanı ben buldum ya sana yollamak kaldı

neyse kanka arada bılem olsa gel hemıözluok laa
böcükten incilerçok sefiyom bu kızı yaçok doğal,delikanlıee çarşılı hatın ne de olsa:82:

lafa bak yaaben buldum sana yollamak kadıhiç yaniönce Türkiyede biz bakak tadına de misonra yollalrız orraya

Selamın Aleyküm 15'li.
a.selam
selam kopcamm
Phil ablamın herkese selamı var
Her yer kurbağa olmuş
selamı getiren sağolsun
evet her yer kurbağa

sen de çok selam ölsee aplamaa kokulu kokulu öpüyomuşdeeolum çok araştırdım da onun öncesini de inceledim elle tutulur gözle görülür pek bişi bulamadım:18:ayy bi de onlara baarken tırsak oldumm laaaa hadi bende vaji varsa diyeeepiskolocşm neyim bozulcek diee çıktım hemen topuklayarakkmsnden anlat bana
vayy fotoya bak harikaa :98:

kkda anlatılmaz.senin msnde yok bende ben vıstıma anlatim o da sanaolur mu kuşkim

laa mns yoksa özelden göndertsene zıbınn valla yolcam haaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…