15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Günaydın abla ben burdayım

Ay hava çok soğuk üşeniyorum kalkıp kahvaltıya hazırlamaya daha banyo etcem yemek yapcam yeter uleyn:84:

skop ya sabahın köründe ne işin var kkda..yatsana kuzu ya..11 gibi kalk şöle keyif yap...hadi ben mecburen kalkıorum,senni ne zorun var.:26:

skop ya sabahın köründe ne işin var kkda..yatsana kuzu ya..11 gibi kalk şöle keyif yap...hadi ben mecburen kalkıorum,senni ne zorun var.:26:

Ben manyağım bilmiyor musun

Eşimi gönderdikten sonra yatmıyorum canım genelde işlerimi hallediyorum falan ama bugün keyif yapıyorum yatakta bu soğukta nasıl bıcı bıcı etcem:18::18:

Günaydın abla ben burdayım

Ay hava çok soğuk üşeniyorum kalkıp kahvaltıya hazırlamaya daha banyo etcem yemek yapcam yeter uleyn:84:

Günaydın semacımmm buradada hava soğuk canım şu anda güneş var ama soğuk yinede kar varmı bursada ya hele uludağ nasıldır acaba geçen sene kamp yazmıştık uludağda çıkmamıştı ..
Yemek benimde yok ama belli ne yapacağım ...

günaydın kızlarrrr
bende işe gelmeye üşeniyorum

Günaydın canımmm

bende buralardayım ablaaaa.

Günaydın şekercimmm mapıstaşlar toplanıyor yavaş yavaşşşşş

günaydın ank ablacım.
otobüs durağında el sallaşmıştık hatırladınmı
zaten çalışmayan hatunlar neden erken kalkar onuda bilmem
yerinde olsam akşama kadan yatarım

Kar yok keşke yağsa ya uludağda var kar yağsada kardan adam yapsamBende ıspanak mı yapsam karnıbahar mı bilemedim soğukta ıspanakla uğraşmak istemiyorum karnıbaharı ben sevmiyorum :97:

şimde banyo yapmak zorunda mısın?akşama yap...

Evet şimdi yapmak zorundayım

Benimde yatasım varda bu sefer gece uyuyamıyorum saat 8 gibi kalkıyoruz bizde 9 gibide eşim gidiyor git yat diyoda ben yatmıyommm

Benimkide yat diyor yatmıyorum kahvaltı hazırlayamadım bu sabah gece çok üşütmüşüm:2:

günaydın ank ablacım.

Akşama kadar yatınca sersem gibi oluyor insan canım

günaydın ank ablacım.

Günaydınnn hayatımmm hangi durakta el salladık ya de bakayım biii

Anacım adamlar kahvaltı beklerrr demi yanii adam işe gidiiiiii ben buraya geliiiiiiiiii

Kar yok keşke yağsa ya uludağda var kar yağsada kardan adam yapsamBende ıspanak mı yapsam karnıbahar mı bilemedim soğukta ıspanakla uğraşmak istemiyorum karnıbaharı ben sevmiyorum :97:

Şimdi uludağda olmak vardı ya ne güzel kayılırdı gidemedik zaten seneye kamp çıkarsa gideriz inşallah ..
Ben şey yapcam akşam eşim istedi çok sever ekmek üzerine peynir domates ve biber doğrayıp fırında ızgara yapacam yanınada kola yeter hemde doyurucu oluyor ....Ispanakla uğraşılmaz ya sular buz gibidir şimdi

Evet şimdi yapmak zorundayım

Benimkide yat diyor yatmıyorum kahvaltı hazırlayamadım bu sabah gece çok üşütmüşüm:2:

Akşama kadar yatınca sersem gibi oluyor insan canım

Sende yatmıyon benim gbi aman dikkat et hasta filan olma sakın

Soğuk olmaz mı abla.

Biz yılbaşında çıktık eşimle uludağa gideceğimizi bilmiyorum ama uludağ yolunca cafeye gireriz dedi bende kokoneyim ya giydim eteği çıktık en tepeye kayak yerine totom donduBirde o vaziyette kaydırdı beniFelç olcam sandım:18::18:

Anammmmm tam o tepeden mi kaydırdı seniii telesiyejlerin olduğu yeremi çıktınız çok soğuktur yaaa o kısımlarr totoda zarar oldumu sonraaaaa

anladım canım.
ne kadar sıklıkla görüorlardı peki çocuklarını.annen memlekete gittiğinde..
:26:

babam arada getırır onlarda calıstıklarından senelık ızınlerınde görurler
böcüüm ne biliim geçmiş günnn

sus bakem ablaya öyle denmezzzzben çokkkkk becerikliyimdirrrrbitek nohutu
haşlamasını beceremiyommm

saol ablam arada de bana gecmıs olsun dıehoşuma gıdıyy

becerıklısn masallahhben bılem açmadan kaapağı anların piştiğini:82:cok hamaratım yahu

:82:margarın:86:

Anammmmm tam o tepeden mi kaydırdı seniii telesiyejlerin olduğu yeremi çıktınız çok soğuktur yaaa o kısımlarr totoda zarar oldumu sonraaaaa

Evet hemde ne soğuktu var ya toto zaten sakattı alışık

Margarn ne be

böcüş hoşgeldinnnn
ank abla sen darülacezeye gelmiştin sanırım sarışın hatunsunnnn

günaydınnnnnnn kızçelerrrrrr
döktürmüşsünüzzzz
arka sayfalarıda okuyamda gelemmm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…