15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Pişti zaten abla kıvamını beğenmedim nazar değdi herkes çok beğenirdi nohutumu

iştee bu yüzden ben işimi sağlama alıyom,markete gidip konserve nohut alıyommm
ben nohutu köfteli yapıyom yada nohutlu tavuklu pilav olarak yapıyom,sen nasıl yapıyon?[/QUOTE]

Ben normal yapıyorum abla sadece nohut etli nohut fasulye sevmem et severim ama yemeğin içinde sevmem biraz acayibimKöfteli ilk defa duydum güzel oluyor mu senden öğreneceğim çok şey var

bende koca 2 tane bi kızım bide oğlummmonların benimle planları yoksa gelirimm
kocam karışmaz kıyafetlerime,oğlum sokak kapısında bekler ne giymşim diyeee
gelin yandııııı o konudaaaaben düzeltemedim inşallah gelin düzeltirrrr

Benim kocamda karışırdı çok kyıafetime hatta saçıma kadarŞimdi birşey diyemiyor geçen elbise aldım miniymiş biraz dedi bu ne

Karabiberim vur kadehlere hadi içelim içelim her gece zevki sefa doldu gönlüme hadi içelimSerdarın eski klibi koymuşlar tipe bak öldüm

Pişmiştir aç kapağını bak tekrar bende çok severim nohutu

Göz karaarı yapıyorum bende tam geliyorrrr bize

Pişti zaten abla kıvamını beğenmedim nazar değdi herkes çok beğenirdi nohutumu[/QUOTE]

Olur canım arada merak etme bak kaç yıllık evliyiz bizlerde bizdede oluyor arada

İşin olmassa gel be gelenlere baktım derya know amonrada var benim kocada karışmaz allhtan kıyafelerime o yönden çok şanslıyım

Benim kocamda karışırdı çok kyıafetime hatta saçıma kadarŞimdi birşey diyemiyor geçen elbise aldım miniymiş biraz dedi bu ne

Daha yeni evlisin ya normal zamanla düzelir merak etme
[/B]

Pişti zaten abla kıvamını beğenmedim nazar değdi herkes çok beğenirdi nohutumu

Olur canım arada merak etme bak kaç yıllık evliyiz bizlerde bizdede oluyor arada

İşin olmassa gel be gelenlere baktım derya know amonrada var benim kocada karışmaz allhtan kıyafelerime o yönden çok şanslıyım

Daha yeni evlisin ya normal zamanla düzelir merak etme
[/QUOTE]

Düzeldi çok şükür nişanlıyken nefes aldırmıyordu bana bu bende salak gibi dinliyordum sonra bir gösterdim dişlerimi karışamıyor artık evlenince düzeldi meleğim
O düzeldi ben bozuldum

iştee bu yüzden ben işimi sağlama alıyom,markete gidip konserve nohut alıyommm
ben nohutu köfteli yapıyom yada nohutlu tavuklu pilav olarak yapıyom,sen nasıl yapıyon?

Ben normal yapıyorum abla sadece nohut etli nohut fasulye sevmem et severim ama yemeğin içinde sevmem biraz acayibimKöfteli ilk defa duydum güzel oluyor mu senden öğreneceğim çok şey var[/QUOTE]

eeee sende bizim yaşımıza gelince böyle olacan
bende halen öğreniyorumm öğrenmenin yaşı yokkkk
benim çocuklarda yemeğin içinde eti sevmiyorlar ben yemekleri kıymalı pişiririm.
güzel oluyor çocuklar çokkkk beğeniyor.2 şekilde yapıyorum.
1. köfteyi yoğuruyorum,misket gibi şekillendiriyorum kızartıyorum.kağıt havlunun üstüne koyuyorum
yağı çeksin diye sonraaaa nohut kaynamaya başlayınca köfteleri nohutun içine döküyorum.
2. köfteye ekmek yerine kısırlık bulgur koyuyorum yoğuruyorum kızartmadan kaynayan nohutun
içine atıyorum.
1. şıkkı bezelyede de yapıyorum ama havuç ve patateste koyuyorum,patatesleri minik,minik doğruyorum.

mesela ben karnıbaharı kıymalı pişirirdim bir gün arkadaşımda yedim çokkk güzeldi o tarifide
vereyim sana, belki biliyorsundur.
soğanı kıymayı pişirdikten sonra içine karnıbaharı,biraz bezelye,havuç,minik minik patates
öyle güzel oluyorki tavsiye edrim.

Ben normal yapıyorum abla sadece nohut etli nohut fasulye sevmem et severim ama yemeğin içinde sevmem biraz acayibimKöfteli ilk defa duydum güzel oluyor mu senden öğreneceğim çok şey var

eeee sende bizim yaşımıza gelince böyle olacan
bende halen öğreniyorumm öğrenmenin yaşı yokkkk
benim çocuklarda yemeğin içinde eti sevmiyorlar ben yemekleri kıymalı pişiririm.
güzel oluyor çocuklar çokkkk beğeniyor.2 şekilde yapıyorum.
1. köfteyi yoğuruyorum,misket gibi şekillendiriyorum kızartıyorum.kağıt havlunun üstüne koyuyorum
yağı çeksin diye sonraaaa nohut kaynamaya başlayınca köfteleri nohutun içine döküyorum.
2. köfteye ekmek yerine kısırlık bulgur koyuyorum yoğuruyorum kızartmadan kaynayan nohutun
içine atıyorum.
1. şıkkı bezelyede de yapıyorum ama havuç ve patateste koyuyorum,patatesleri minik,minik doğruyorum.

mesela ben karnıbaharı kıymalı pişirirdim bir gün arkadaşımda yedim çokkk güzeldi o tarifide
vereyim sana, belki biliyorsundur.
soğanı kıymayı pişirdikten sonra içine karnıbaharı,biraz bezelye,havuç,minik minik patates
öyle güzel oluyorki tavsiye edrim.[/QUOTE]

Sağol abla benim eşimde kıymalı sever karnıbaharı ama ben sevmediğim için hiç yapmadım deneerim onuda
Ya birde geçen biftek yaptım fırında sodada beklettim önce sonra zeytinyağı kekikle harmanladım yumuşak oldu çok eşimde beğendi ama ben tadını sevmedim pek zeytinyağından mı oldu acaba anlamadım:26:

benimki hiçççç karışmadı ne giyimime nede gezmemeama amaa oğlum kıyafetlerime
küçüklüğünden beri karışıyorrrr
6 sene önceydi oğumla pazardaydık bi bluz beğendimmmmm aldırtmadı banaaaa

Sağol abla benim eşimde kıymalı sever karnıbaharı ama ben sevmediğim için hiç yapmadım deneerim onuda
Ya birde geçen biftek yaptım fırında sodada beklettim önce sonra zeytinyağı kekikle harmanladım yumuşak oldu çok eşimde beğendi ama ben tadını sevmedim pek zeytinyağından mı oldu acaba anlamadım:26:
[/QUOTE]

bidahaki sefere ayçiçek yağı koyup yap o zaman anlarsın canım.

Oğlana bak güzel bir şey aslında kıskanılmak ama abrtılmayacak
Bende babamı kıskanırım
Ben çok kıskancım zaten

Anammmmm gelin hanım yandı deseneee

Bende babamı kıskanırım
Ben çok kıskancım zaten

Eşinide kıskanıyorsundur sen şimdiiiii anacımmm bizde yoktur ya kıskançlık olayı filannn

Bende babamı kıskanırım
Ben çok kıskancım zaten

ayyyy hiçççç güzel değillll

Anammmmm gelin hanım yandı deseneee

Eşinide kıskanıyorsundur sen şimdiiiii anacımmm bizde yoktur ya kıskançlık olayı filannn

Bugün apartman günümüz var oraya gideceğimmmm yokum bugünnnn

Allah gönlümüze göre vermiş kocişlerimizi komşummm:))
gelin düzeltir inşallahhhhbabaya bak oğluna bakkkkk
eski evimizde bir gün bahçeye incem oturmaya ayyyy kıyamet koptuuuu başka bişi giy diyeee

iyi eğlenceler komşummm

Kıskanıyorum evet ama pek belli etmem

belli etme sakınnn koz verme elineee
sonra senin damarına basmak için özellikle kıskandırmaya çalışırrr

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…