15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

vıstım yine yok kankyyyyyy:95::95:eğer gene cinnetinlere girip kkya girmiyosan yararım kafanı

gel la gel:85:

neymis o kocaman kocaman dertler kanka bi diyiver hele
dost hayati öyle olunca kocaman dertler olmuyo mu :86: dert yine ayni dert oy benim dertli basim lilililili

dam üstünde uneler dam üstünde uneler kavusmuyor dügmeler haklisin kanka sismesin bende istemem sismesini hatta kücülsün bile :86:
bi kaarar ver la

ben anlamam kanka acikla
cocuk basa bela tatli bela ama kanka benim tarkanimdan dizi dizi cocuklarim olsun:98: dizisiz kalmaya raziyim :ufakattacivcivleryesinfstksmili:

günaydınnn

vstık kankam gelmışşş
viztik kankasini yisin

saglikli yasamin sirri muzda :86:

haklisin kanka yuvayi disi kus kurar erkek kusada yuvaya girmek kalir :86:annadin

vaaay cektin resti ha yiyosa getirmesin :82:made in kazen

günaydınnnnnnn topik güzelleriii
böcüüm günaydınnn
sabah sabah fıstık güldürdü benii
şekercim avatarın süperrrr,sen ne kadan güzelmişsin üleee
gül abla kankam hepberaber gülelim

yok kanka barisa laf yok zaten lafin gerisini getirememissin ben getirdim :82::havambatsinsmili:

seker bu böcük saa ne diiyi gel beraber dalak böcüke

belli oluyo melek:86: oldugu

allah belani vermesin yazilanlarida okutaydin oldu olcak
basimiza daslar yagacak yarebbim patrona bak

senin haberin yok mu kanka erdim ben erdim :82: tübe tübe
kanka eBay'e bak eBay'e he parasi möhüm degil buldun yagli kazigi:86: oy anam oy

vurdurtmican olm görrürsek vurruz :82:

unutur yakinda merak etme

merak etme cemilede mete gibi bi ogul varken istesede dönemez zaten yiyosa dönsün
ayrilik kisa sürdü he kavustun enisteye

kancali sopa mi ohanziyo ay allahim o halini görmek isterdim

kac kac :anlamamazliktangelenfstksmili: :86:

gec yatip gec kakiyorum salak gibi kalkinca dizim basliyo zaten sonrada siz cikiyosunuz
valla bi ara uykumu sizin icin feda edip gelcem bende cok özledim iki gün üst üste erken girdigimde cok güzel geyik yapmistik hatirliyosun demi böcük pisman olmustu erken gel dedigine :86:

oda seni seviyo sevmese zaten bu kadar cok takilmaz
baktim tabi ya

ya iste bende ondan agliyorumya 15li en durgun günlerini yasiyo daha önce böyle miydik sekerim ha söyle bende seni seviyoooomm ama en cokta sudeyi :98:

aminnnnnn

oy oyy disci korkusuyla nasilda sarkilar söylermis yirim ya

3 ay mi

ooooooo yeni cicislerin hayirli olsun

enee topiği mapisdaslar bastıı
sari cizmeli memmed aganin bascak hali yok ya tabiside mapisdaslar bascak olm

şafak topiğindeyim sandım kendimi çok yorulmusum ben
ay koptum manyah ya

amanda amaaaan yavas yavas kendimizi göstermeye basliyoruz ha gayret
pekte güzelmis ya la güle güle kullan

Allah şaşırtmasın aga:82:ıyıkı cınsellıkte deılsıngercı bız bin basarık ya neysemm
anlat bakem ne edınnn

şeker nerdesınız dıe bağırmadan yaz cabık

yok lennnıyı bakk hoşşıkk narın ellerıme laf yokk

dızı cekcem dıe ocemıde sıldım
diziyle oce ne alaka la :44:

kocem aldıhem muzundan hem kolyesınden yararlanıom yanı
annem yazıhh la sıze neyse az kaldı herhal
ne kadar kaldı

benı sıkıştır anammsapıhh garusun ellam
bi dakka bi dakka kriz

haftalığımı dımem sonra nazar neyım değer
kirayıda dımem onada nazar değer
ama sana ıpucu
kıram 400 bı haftalığıma denk gelıo bende haftalık alıom
bıl bakalım ben kaç alıom
he hic demedin sinci

kanka bunun adi genckiz rüyasi imis netten arattir bakayim allah belami virmesin ki :89:vallah billah:abarttimfstksmili: :86: bunun adi genckiz üryasi

ben onu tek lokmada yirimmm
yemesen sasardim kanka aman tikkat bogazciginda neyim kalmasin

bı saatır ne dıom ben
senın gözunu muz bürümüşmuhtaırn eşşe hosurmuo burda
yı anam yı know tek lokmada yıyemedı sen ye
la facete arkadas röpörtaji diye bi zimbirti var onu yapiyodum know hakkinda su soru cikti bak : sizce you_know bi bütün olarka muz yutabilir mi cok gülmüstük hatta burayada yazmistim ya la :86:

neden böle oldugunu bılıyom bennn:94::103::118::122::122::119::121:bunları yapsan bişeyın kalmazz yavrum recete yazdım sana günde 3 öğünnn

leyn bonuss düzgünn alıntı yappsen bozuk yapınca benımkıde bozulmusss:86::86:
he valla la

eyvah:18:kiyamet alameti geliyo dikkat asli korkuttun beni kanka tamam kizma kanka kizma saka ediyom
kanka benim adim viztik :82: herkeslerle ayni saatte gelip gidersem benim viztikligim bi önemi kalir mi kanka ha söyle :95: tamam tamam farkindayim olmadi :86: yettim gari kanka :87: cinnettlere girme cik
kanka cok ihmal ettim biliyorum gec giriyorum son iki üc gündür zor yaziom valla uyku ansizin yakaliyo beni :86: gelmez gelmez alinti ederken gelecegi tutar :95: ondan sanada ugrayamadim tomato firlatabilirsin kanka
trojan visürü gibin bi virüsüm ben kanka tikkatli olun:82:
seviyom seni kankammmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…