15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

yokmu atıştıracak bişeyler iş yerinde çekmecene koy bişeyler barii

ahaaaaa asliiiiiiiii liste yaptııı

Güzelmiş bildik kuyumcuların ürünümü bunlar 14 ayar filan olabilir

bikaç bisküvi vardı ama canım istemior onu da... :26: son 1 saatim..akşama etli pide yiyceeeeeeeeeeeeeem.

:88:
bikaç bisküvi vardı ama canım istemior onu da... :26: son 1 saatim..akşama etli pide yiyceeeeeeeeeeeeeem.

zıkkım yeee hemsooonenem bakalım ne yaptı ıspanakmııı pırasamıııı :120::120:valaa öğ geldii bıde herseye kıyma katıyoo yaaa:120:bıde daaa kımse gelemdıı benım 8 i bulur bugun sanırım cıkmammm:95::95:

benide sıkıstırın yazık bana bemki asker göremiorum

çok azgın gördüm seni valla korktum senden..:18::18:sıkıştıramam ben seni,bekle sen askerini bence...[/QUOTE]

izin kullanmadan biticek.hemde cası izni bile yook yazık onada banada.tee dağlarda.14 ay kaldı şafağım 393 daaaaa :84::84::84:

muz bari atın bana

ivettt öhüöhüüüvıztıkkk hanmmm hesap soruyorummm nerelerdesınsızzzzzzkızım valla baggg gelmıyonnn yıne son zamanlardaaaaaamilletın totusundaaa pireler ucusurken gelıyonnn:88:adamı hasta etmeeeee:95::95:cinnetın unutmuskenn sekere satmıskennn geri getırtmeee bakkk duydunmu benıı hacıııısahalara geri dön artıkkk heytt kıme dıyom leynnnn mıcımın kenarı der gibisin sankim duydummmkankaaa bu sana son uyarımm bakk davosada gelmemm avosadaaaa avonosada duydunmu beniiice sacmaladım yınee ama ben böle bir insan degeldımm tamaamennn senden bulaştıı ellammmm:96:virüsmüsün kızım sennn:83:vallaaaa bu saatler geldımııı catacak yazacak bırını buluyom bugunku kurabımda sendın hacııı:104::104::103:neyse tamam kecılerr gittiii:111:burdaa yazımaaa son verırken 15 li halkınaa saygılarımı muzlarımı gönderiimmm

neden böle oldugunu bılıyom bennn:94::103::118::122::122::119::121:bunları yapsan bişeyın kalmazz yavrum recete yazdım sana günde 3 öğünnn

ben 2 günde bı yapıom bunu hacı
herseyın fazlası zarar:82:

yiyemedımı nidennn:44:ben yirim hacııı

ne bılem ona sor
sen yı yarasın

o reçeteyi nası uygulucaz aslııı...günde 3 öğün hemideee....beni aşar o.tam senlik bence bu reçete.

sana bu cok dokunur bünyen kaldırmaz

ben kaçar ı aksmlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…