15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Allah şaşırtmasın aga:82:ıyıkı cınsellıkte deılsın:KK60::KK60:gercı bız bin basarık ya neysemm
anlat bakem ne edınnn

şeker nerdesınız dıe bağırmadan yaz cabık:KK60::KK60::KK60:

şimdi cinsellik topiği diye sorular höykürebilirdim :KK1::KK1::KK1:

bu seker emme tırstırmıs seni le. gelsin :KK19: desin nerdesiniz diee :KK20: döğeerim :KK1::KK1:

off akşam olsada gitsek.yarında maaşımı alsamda azcık alışveriş yapsam iki hava alsam diye bakıyorum :KK31:: sen nabeysin uğur böcüüüüm :KK69:

aaaaa künyen muuuuuuuuuuuuuteşem...kocanmı aldı heee :KK53::KK53: ehh kocamız yok ki işte.şanslı garılar...bem ki tee yaaa askerde hakkaride dağları bekler :KK43: bişey istemem yanımda olsadaa künye alsa taksa :KK1:

şekerrrr kimse yokken uğurböcüğünü sıkıştırısun herhal bak kızı netmişin :KK20: :KK1::KK1::KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
şimdi cinsellik topiği diye sorular höykürebilirdim :KK1::KK1::KK1:

bu seker emme tırstırmıs seni le. gelsin :KK19: desin nerdesiniz diee :KK20: döğeerim :KK1::KK1:

off akşam olsada gitsek.yarında maaşımı alsamda azcık alışveriş yapsam iki hava alsam diye bakıyorum :KK31:: sen nabeysin uğur böcüüüüm :KK69:

aaaaa künyen muuuuuuuuuuuuuteşem...kocanmı aldı heee :KK53::KK53: ehh kocamız yok ki işte.şanslı garılar...bem ki tee yaaa askerde hakkaride dağları bekler :KK43: bişey istemem yanımda olsadaa künye alsa taksa :KK1:

şekerrrr kimse yokken uğurböcüğünü sıkıştırısun herhal bak kızı netmişin :KK20: :KK1::KK1::KK1:

Nerdesiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz! dedim işte nolcAkmış.. :63: :63:

tenhada kim kimi sıkıştırıo orası bizde kalsın :82: :82:

[/B]QUOTE=Madambonus;17487152]şimdi cinsellik topiği diye sorular höykürebilirdim :KK1::KK1::KK1:

off akşam olsada gitsek.yarında maaşımı alsamda azcık alışveriş yapsam iki hava alsam diye bakıyorum :KK31:: sen nabeysin uğur böcüüüüm :KK69:[/QUOTE]

döğ gız onu:KK68:bende gıcık oluyom kendılerıne:KK60::KK60:dermışım gene tokmayı ındırcek kafama bılıomm

ben bugn maaşımı aldım:21:ama kira verılcek:84:

Son düzenleme:
Ne haberrrrr nann herkes iyimiiii :KK3: :KK3: böcücümmm güle güle kullan cicilerini çok güzelmişşş sen kutlarsın şimdi bunu dizi olarak demiiii :KK23: :KK23:

kocem aldı:KK69:hem muzundan hem kolyesınden yararlanıom yanı:KK60:
annem yazıhh la sıze neyse az kaldı herhal
ne kadar kaldı

Nerdesiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz! dedim işte nolcAkmış.. :63: :63:

tenhada kim kimi sıkıştırıo orası bizde kalsın :82: :82:

benı sıkıştır anamm:KK60::KK60::KK60:sapıhh garusun ellam

[/B]QUOTE=Madambonus;17487152]şimdi cinsellik topiği diye sorular höykürebilirdim :KK1::KK1::KK1:

döğ gız onu:KK68:bende gıcık oluyom kendılerıne:KK60::KK60:dermışım gene tokmayı ındırcek kafama bılıomm

ben bugn maaşımı aldım:21:ama kira verılcek:84:
[/QUOTE]

ka cc gaymee alıyon leynnn:KK23:kaçı gıdıyoo kirayaaaa:KK74:

Ne haberrrrr nann herkes iyimiiii :KK3: :KK3: böcücümmm güle güle kullan cicilerini çok güzelmişşş sen kutlarsın şimdi bunu dizi olarak demiiii :KK23: :KK23:

tşkler ablam
ohoo bunu kutlayalı yıl oldu be ablam
yenısı lazım
ahada bunu alsın kutlayam
http://www.emeldiamond.com.tr/modules/catalog/products/pr_01_185_max.jpg

kara işte karaaaa:KK19:görudugmemı ıananıymm saanamııı kızımm:KK33:dızı cekımımı var yıneee:KK52::KK52::KK52:

kız bakıom bakıom göremım
gölge var sadece
ben mı körum:KK37:

haftalığımı dımem sonra nazar neyım değer:63:
kirayıda dımem onada nazar değer
ama sana ıpucu
kıram 400 bı:63: haftalığıma denk gelıo bende haftalık alıom
bıl bakalım ben kaç alıom:KK53:

X