15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

yani eski üyelerin yokluğu acayip belli zaten ,çok arıyorum her birinide,oky hele kankam zaten ,yaramı deşmeyin,hoş msn de görüşüyoruz ama kk da da olsa -olsalardı ne iyi olurdu... o da belki etkiliyor ama sadece bu değil ,yani sited sadece bizde yok bu durum
birçok insanda var ki ,site eskisi kadar aktif te değil ,ne yazık ki kk eski neşesini ve havasını yitirdi,bununla birlikte bizide o havaya soktu,dolayısyla eski tadımızda zevkimizde yok

kimmiş o tipitipler kız kulağıma fısılda hele
ya bende çok sık girmiyorum kk ye girsemde çok yorum yapmıyorum üzerime bi ağırlık çöktü,böyle üşeniyorum yazmaya yaa
saysan bitmez
aynen dedigin gibi agirlik cöktü özellikle hizli cevap gittiya feci üseniyorum

valla cogu kisiden duydum bunu sirf bizde degil :26:

şimdi site'nin teması değişti,rep'ler gitti,teşekkür butonu bide eski üyeler gitti bundan dolayı olabilirmiki acaba:26:
aynen ayneenn :81:

evet en cokta kknin diger forumlardan bi farki vardi temasiyla görünümüyle fln
tabi simdide hala kocaman bi farki var ama eski farki yok ne yazik ki

fıstığım kankam ya inandım kız kalpler karşılıklıymış bizim
nil'im kankam dediğin doğru valla oky'de dahil bi çok arkadaş da olsaydı iyi olurdu valla,tadımız yok böyle

nil'im kankam dediğin doğru valla oky'de dahil bi çok arkadaş da olsaydı iyi olurdu valla,tadımız yok böyle
seviom seniii

valla yaa nikoncanda girmiyo hic onun yoklugu hele daha bi ayri okymle msnde facete görüsüyoruz ama nikonla hic sagligi yerinde mi onu bile bilmiyoruz

evet en cokta kknin diger forumlardan bi farki vardi temasiyla görünümüyle fln
tabi simdide hala kocaman bi farki var ama eski farki yok ne yazik ki

mannn biizm tadımız olsunda,kk nın ki şöyle dursun ,hiççç düşünemicim dahasını da
gelir okur giderim ,topiğime bile emek harcamaya değer bulmuyorum artık,kendi topiğimin belli bir izleyici kitlesi var sağolsun ,onlar olmasa innaın umurumda değil hemde hiç sadece o arkadaşlarım için hala zordan zordam ite kaka ekliyordum ama artık sıtkım sıyrıldı ,usulca çekileceğim,bloğumda paylaşımlara devam edeceğim makyajlarıma ,oraya beklerim cicişler
ben izmarit molası veriyore ve kaçıyore ,sizleri çok seviyore,ve diliyore ben ''alahh dahada zeval vermiye kk ya,cidden eskiyi çok ama çok özledim,benim en iyi yoldaşımdı kk ,hala seviyorum ama eski hevesim ve heyecanım kalmadı ne yazıkk i,iyiki içinde sizler varsınız,ve okumaya değer bazı paylaşımları var,yoksa gerçekten kötü olurdu..öpüyore ben sizleri canlarım:80:bir fıstık aa
bir loca yaaaa

nil yaa seviyom seni çoooookkkkkkkkkkkk
fıstığım senide iyiki buldum sizleri yaaa
ya bu nikon'a noldu anlamadım ben kesti birden ilişkiyi:26::44:

yaaaaaaaaaaaaaaa:84: böyle seyler söyleme lütfen sende birakip gitme bizi
blogundayim zaten ama burayi ve bizi nilsiz birakma lütfen
seni ve biricik askitom mericimi:98: kocaman kocaman öpüyoreeeeeeeeeeeee iyi geceler

nil yaa seviyom seni çoooookkkkkkkkkkkk
fıstığım senide iyiki buldum sizleri yaaa
ya bu nikon'a noldu anlamadım ben kesti birden ilişkiyi:26::44:
bende senii aynen ya iyiki varsiniz
bende özel msjda attim ama cvp vermedi en son tanricayla bizim topige yazmis dahada ugramadi :44:

canlarım ben de çıkıyorum tatlı uykular rüyanızda beni görünbak görmezseniz küserim:86:

canlarım ben de çıkıyorum tatlı uykular rüyanızda beni görünbak görmezseniz küserim:86:
allam bende hep bunu derim küseirm banane banane tamam görcem söz hadi gut nayt ay lav yuuuuuu
:79:

güle güle kullan canım

yok canım daha burada şubatta döncek okuluna gezdik şimdilik bugünde babasıyla beraber şirkerte gittiler

tşkler ablam

ne zmn döncekk koynunda yatr ablam ben anneme gıdınce kocemı satıymm annemle babamla yatıyom

buda
aslının*muzlu-sıcak*cıkolatasıymıs

ahandaa burdada muzum ve bennn

slm milllettttt:92::92::92::92::92: sahalara geri döndümm,özlediniz mi la beni

nilll kankaa makkajcıı kankammmnirelerdesınahanda ablaya vurulmaz tas olcam dur kendımee tomaytoo atcam senın içinnasılsın nilimm özledık

alıntım niye büle olduuuuu

abla senın alıntılar hep böle amaa

kıcımın sağ kenarı nasıl oluyo nillllmeriçim napıyoo

kıcının sağ tarafı mı alllasen ne biçim soru bu

töbe yarebbimm zabalan güldürdün beniiiiiii

kıcının sağ lobu sol lobuuu .)))))))

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…