15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Selamın Aleyküm hanımlar... :KK3: vıstık da uğramış ,ama çok geç gelion be vıstıkım... :82: benim o saatte totomda sinekler uçuyor oluor... :KK60: :KK60: :KK60:

Günaydınnnnn şekercimmmm :KK3: fıstık gece yatmaz sabah kalkmazzzz geç geliyorrrrr ondannnn o geldimi bizde olmuyozzz anacım sabahlara kadar oturuyor nımızsızzzzz :KK53:

Günaydınnnn

Handan abla kızının doğum günü kutlu olsun nice yıllara:KK70:

Günaydın hayatımmm :KK3: sağol ayın 10 idi doğum günüde o tarihte burada olmadığı için akşama kutlama yapacağız :KK66:

Günaydınnnnn yafrularrrrrrrr :KK3: :KK3: hava berbat bugün çok ta soğuk yaaaaa akşamda pasta alıp kızımın doğum gününü kutluyacağız :KK64: :KK64:

selamın helloo komşumm:KK3::KK3:bende bobiyi çıkarttımmm dondumm beaaaa:KK53:
süpriz mi yapcanız kızıline:86:iyi kutlamalar size:nazar:

Selamın Aleyküm hanımlar... :KK3: vıstık da uğramış ,ama çok geç gelion be vıstıkım... :82: benim o saatte totomda sinekler uçuyor oluor... :KK60: :KK60: :KK60:

selamın hellooo şekerimm:KK3:bizim buralarda pireler uçuşuyor denirrrr:KK34::KK52::KK60::KK60:

Günaydınnnn

Handan abla kızının doğum günü kutlu olsun nice yıllara:KK70:

selamın helloooo canımmm:KK3:

selamın hellooo şekerimm:KK3:bizim buralarda pireler uçuşuyor denirrrr:KK34::KK52::KK60::KK60:

selamın hello:KK1::KK19::KK19:

günaydın
cok yoğunum
kargom geldı tupperware den hala acamadım :KK5::84:

günaydınnnn böcücüü
güle güle kullan tapırlarınııı :KK53:

sanada helllooooo komşucummmmm :KK24: çok soğuk demi yaaaa kar havası resmennn ...
pasta alacammmm akşamaaa haberi yokkk çünküüüüü..

seninde kedin var dimi?ne güzel kedicikler kendileri dışarı çıkabiliyorlar
keşkeeee kuçukuçularda öyle olsa,dışarı çıkıp işini halledip gelseee:KK9:

Var abla 2 tane hem de..Ama dışarı çıkmıyolar..Tuvalet kapları var oraya yapıyolar..Kediler çok temiz oluyo..

günaydınnnn böcücüü

sanada helllooooo komşucummmmm :KK24: çok soğuk demi yaaaa kar havası resmennn ...

Abla nasıl pasta alcan kızına:KK53:

selam böcüümm:KK3:
yazıkkkk sanaaaa:KK9:
iyi günlerde kullan canım:KK70:
ohh sonunda merakım gıttı:KK53:hepsı cok guzell resmını bı ara eklerımm:KK37:suan yoğunumda
pasaklımınıktanrıca dan aldım cnm arkadasımdan:KK48:
saol cnm

günaydınnnn böcücüü

tşkler ablam:KK48:

burası çook soğuk bugün..karla karışık yağmur yağıor... kızlar ya kuzucum da öksürmeye :96:başladı,iştahı azaldı bide...napsam ki? şurup içiriorum,pekmez vermeye çalıştım zorla azcık yedi.. :KK31:

Var abla 2 tane hem de..Ama dışarı çıkmıyolar..Tuvalet kapları var oraya yapıyolar..Kediler çok temiz oluyo..

sokak istemiyorlar mııı ne güzellll
benimkini günde 2 defa dışarı çıkarıyoruz.benim bobimde çok temiz hiççç köpek kokmazz
herkes şaşırıyor başta veterineri şaşırıyor,sanırsam biolojisini bozdum çünkü her hafta yıkıyordum
nerden bileyim meğersem ayda bir yıkanırmışşş:KK9:

:KK52::KK52::KK52:Bekçişi oldum yakına kadrolu yaptırcam kendimi bedava olmuyor böyle:KK60::KK60:

kızzzzz skopppp ne zaman 4666 mesaj yaptınnnn:KK53::KK53::KK53:
bende kk da yeniyken full burdaydımmm alel acele işimi yapıyodummm kütttt kk ya
düşüyodummmm:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:[/QUOTE]

bıde alıntı etmeyı öğrenseydı bu ara:KK67::KK60::KK60:

benimkini günde 2 defa dışarı çıkarıyoruz.benim bobimde çok temiz hiççç köpek kokmazz
herkes şaşırıyor başta veterineri şaşırıyor,sanırsam biolojisini bozdum çünkü her hafta yıkıyordum

Yerim ben onu misler gibi kokuyo he oyyy:KK69:

Abla nasıl pasta alcan kızına:KK53:

Meşhur pastalardan değil ama :KK53: :KK53: orts hallisini alacammmm

ohh sonunda merakım gıttı:KK53:hepsı cok guzell resmını bı ara eklerımm:KK37:suan yoğunumda
pasaklımınıktanrıca dan aldım cnm arkadasımdan:KK48:
saol cnm

tşkler ablam:KK48:

eklesene sonra bakalım bizde pasaklımı satıyor bunları

burası çook soğuk bugün..karla karışık yağmur yağıor... kızlar ya kuzucum da öksürmeye :96:başladı,iştahı azaldı bide...napsam ki? şurup içiriorum,pekmez vermeye çalıştım zorla azcık yedi.. :KK31:

Konyada soğuk olur ama demii ılık ıhlamur içir içinede tarçın kabuğu ve elma kabuğu dilimi koy canım içir göğsünü yumuşatır

sen çok fazla yıkamışsın ya ondan kendi kokuları kalmaz tabiii
bende 3 haftada bir yıkardımmm

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: ikiside aynı cinsten dimi ama ablaa..

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

geçmiş olsunnn:KK71:öksürüyorsa doktora götür bence
zaten hemencecik iştahları gidiyorrrr,kıyamam onaaa:KK59:zorlayıncada kusuyorlar bu seferde nefret ediyorlar yemek yemekten.
ben çocuklarım küçükken pekmezi sulandırıyordum meyve suyu gibi içiyorlardı,
çünkü sulandırmadan verince mideleri bulanıyordu.

Meşhur pastalardan değil ama :KK53: :KK53: orts hallisini alacammmm

eklesene sonra bakalım bizde pasaklımı satıyor bunları

Konyada soğuk olur ama demii ılık ıhlamur içir içinede tarçın kabuğu ve elma kabuğu dilimi koy canım içir göğsünü yumuşatır

sen çok fazla yıkamışsın ya ondan kendi kokuları kalmaz tabiii
bende 3 haftada bir yıkardımmm

köpeğin k sinden anlamıyordumkiii:KK9:çiçek almaya gittik bobiyi aldıkkk:KK60::KK60::KK60::KK60:
ne bilimmm bende haftada bir yıkıyordumm bobide alışmıştı hafta dolunca küvetin
orda kıyamet kopuyordu yıka beni diyeee:KK60::KK60::KK60:
bir gün oğlum küvette keyif yapıyordu(oğlum küçüktü o zaman)bobi bi atladı küvetin içine:KK60::KK60::KK60:

X