15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

günaydın kızlaerrr
tatlı di mi kardelen seninde vardı kedin di mi

Çok yakışıklı ya göbişinden bi öp benim için

Benim iki tane var..Biri kız biri erkek..Erkek olan çok yaramaz:18:düz duvara tırmanıyodaha 9 aylık..

kız olan 8 yaşında ağır başlı

Çok yakışıklı ya göbişinden bi öp benim için

Benim iki tane var..Biri kız biri erkek..Erkek olan çok yaramaz:18:düz duvara tırmanıyodaha 9 aylık..
kız olan 8 yaşında ağır başlı

bu da bi kuduruk ki
dün gece uyutmadı beni yanımda yatmak istiyo ben yatağına götürüyorum
o geri geliyo uyuyana kadar bekliyorum bi bakıyorum pıt yanımda yine ben pes ettim artık
sabaha kadar koyniş koyniş uyuduk
kucaktan inmiyo napcaz bakalım daha bebek 4 haftalık

O öyle gider benim büyük olan hala kucak istiyo öyle..Ama ben yatağıma alıştırmadım onları kendi yataklarında uyuyolar..Eşim titiz yatakta istemiyoTabi kapımız kapalı oluyo kapalı olmasa kesin gelir bizimkilerde

kapıyı kapamayı da denedim ama kapıyı tırmalayıp bi yalvarışı var ki kıyamadım
şımartıyorum biraz ama olsun annesi sanıyo beni

ben de güvenemiyodum dün gece apansızın karar verdim bugünde gittik aldık misafir olduğu evden
burdan kılıçbalığı var ya o girdi kanıma cici anası da o

Yaşasınn cici anne oldummm :)

ben şanslıyım böyle sıcak bi yavrum olduğu için
çok akıllı üzmüyo beni hiç

O da çok şanslı annesi sizin gibi bir aileye düştüğü için :)

O öksüz bir bebek seni annesi sanması normal, zaten parazit tedaviside yapıldığı için koyun koyuna yatmanda sakınca yok annesi, birbirinizi ısıtın :)

kapıyı kapamayı da denedim ama kapıyı tırmalayıp bi yalvarışı var ki kıyamadım
şımartıyorum biraz ama olsun annesi sanıyo beni

şımart şımart iyidir ağlatma bebeği...

yok nan saka yaptimdi gel öpüsüp barisak gel degajeme uleyn :emirverenfstksmili: :86:

laaaaa ajdardan bahsettigime bakma istemem muzlu ajdar neyim :120: muzsuz kalmaya raziyim haci :86:

nasi rüya ama :82::havalananfstksmili: tarkanim üryalarima bilem geliyor :98: eee ne sandiiin :82:vip kisiligim kizaaam

yarabbi sükür nasi cözdün len mapisla muzu o kadan muz muhabbetinden sonra bide cözmeseydin yani

maynak karılar ne edıysınız lennn
muzlar konulmuşl avatrlara
o kadan mı azdınızalla belanızı
costular kanka hayiz azgin olduklarini biliyoz bilmesinede azginligi disa vurmaya ne gerenk var haci tüm kkya yayin yapiirler adimiz muzcuya cikcak :18:

Kızıııııım bizim kocamız yok ki yanımızda napalımm muzlarlan geçiştiriyoruz bide bemki eskerrr ahh :94: hasret tavan
allah kavustursun cano safak kac :94:

begenmem mi olm

alla belani nan 3dür lafi yanlis anlion nerenle okuyon diomkiiii sayfa basi mesajlari 40a ayarla yani her sayfada 40 mesaj gösterilsin yani diyelim ki standartta sayfa basi 4 mesaj varsa bizde 40 mesaj yazinca 10 tane sayfa oluyosa sen sayfa mesajlarini 40a ayarlayinca o 10 sayfa bi sayfa oliiii caktin bu seferde anlamazsan
seni patrona havale ediom:95:

aboooo tarkana koncem konmasinada durduk yere bide kaygana cikarttim basima iyi mi

olmaaaaaa
ğğz:95::95: haddini bil :95: tutturdun atlicam atlicam asikim asikim misali :semrakayganagibinkonusanfstksmili: kankalar kankalarinin muzlarina göz dikmezler kankaaağğ

nan :105:senin bu patronun irkek olduguna emin misin :86:kendinede al banada al derken :104: kendine don alsan onada mi alcan ben süphelendim kanka makina ayarlari bozuk galiba sanirsam :83:

bagada al kanka ödeyen var nasilsa :belescicakalfstksmili: patronada sey dersin :86: yurtdisina transfer oldum

sus bilmis bilmis konusuon bide pko karti o iste

acik agiz iyi degildir kanka kapamak gerek
iyi demisin eferim

la o smil bildigin smillerden deel ben o smili eklesem patronda beni tepelenen mapisdaslar kogusuna ekler
koy lan senin kostümler bizim smilin önünde diz cöker tövbe ister hem senin fantazik kostümler masum oysa bizim smil öyle mi

iyi diyon cikarci seni oda veriyodur paralari tabisi :86:kaz gelcek yerden tavuk esirgenmez malum

oy oyyy askin yesin seni kanka

kkyi ele aliyoz kanka kk bizim üstümüzden prim yapio :bolkesedensallayanfstksmili: aboo patron duymasn bunu:83:

az önce kırmızılı seksü bi karu gördumduuu avatarundaaao karıyı koy koyy:95::86:
kuduruk hic bi mokta kacmiyo gözünden

Kazen kk yı bize devredermiş hatta
hee oda öyle diyodu kadinlar kulübü olur muzcular kulübü

ahaaa buda bizden cikti iyi mi gözümüz aydinlaaar ola bi deli daha kazandik

Pufff içim sıkılıyor bugün yaaa.. Hiç keyfim yok
hayirdir sekerim neyin var

bende21 imm bekarımmm özel şirkette bişiyim
nan:105: evli misin:123: bekar misin :127:bi karar ver:99:

kız kocem var dion,bekarım dion.... hankısına inanalım
cikmazlara girdik yareppim töbeler ossssun

te allam nasilda anlatiyo geri taksin yüzgünü söylede :132: desene muzlanmana az kaldi

amaniiinnn hamarat abla kankam yimeklerden ayir bana bende geliom :hicbiseydeneksikkalmayanfstksmili: :86:

olsun ablam bunada sükür kavustun sonunda kizcene
dolu dolu 20 gün berabersinizya ona bak

kiyamam böcüme

vıztıkkk karısıdaa gelmedııı ne işlerr cevırıyoo bakalımm
bende diom kulaklarim niye cinliyo

Ben yokkene amma da döktürmüşsünüz
Alıntı neyim yapamıcam çok yorgunum gelmişe geçmişe selam olsun
alinti neyim yapamicam derken sankim cok alinti yapionda

gelmişee gecmişeee söver gibimm deli yaaa

nerdeydın ulennhabersızz gittinyüzyıl topıgınde döktürdum bugunn
sende mi kanka ne ettin süle dogru dur :95: banlanip neydiyim deme

gecmis olsun skopum neyi var iyidir ins

Evet karmakarışığım

ahandaakim gemişkaçakk kızımm sen nerdesınn yaaaa deli etme benııı hıııı:95::95:ş,mdi bide alıntıı yaparr 10 saatt:86::86:
kanka
telekomunikasyon ve acil cikis sagolsun alinti neyim yapamadim :86:

aynen yaaa pusuya yatip bekliyolar kkya girmemizi sanki

düzelmedi mi hala ama durumunda degisiklikler vardir illaki dimi
yorma kendini abla kankam birak daginik kalsin

Sabıııırr Allahııım
kankaaaa

şu saat olmus hanımefendıı yenıı geldııı bekledım amaa yokk gelmedınnnn özlee benii iştee ii olmusss:86:
kanka özletme bana kendini

fıstık hanımm yoardakı msjj sizeee:82::82:
kanka benden zaten üzerime alindimdi:86:

alla belani kanka neler yazmisayni ben :82:
basbelasi ha :96: öyle mi kanka iyi iyi :95: öyle olsun davos benim icin bitmistir kanka get yörüüü :88: gette yat lak lak etcene anca cene anca cene

anamm günlük deme bana günlüge bi yazdim herkesler civap neyim yazmis tirsiom pabucumun günlügüne bakmaya ama korkunun ecele faydasi yok kanke mecbur s
incik gidip bakcem tabi alintilari bitirebilirsem vay vay diom siz o kadar cok konusmayin diye :95: insan az beni düsünür la daha yarisinin ceyregisini bitiremedim namissizim :96:
baga özel mesacina kurban le kurbaaan yirim seni kankam seviom ula seni
neyse kanka uzatma yörü get birak oyalama benide su alintilari bitirem kanka nasi bitcekse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…