15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

bugun hıc bakamam gecmıse valla
30 40 sayfa bırıkmışşalla belanı vıstıkokumuycamm işte okumycammmmmmmmmmmmmm:84::84:

anlamış ozmn hoşuna gıdıo ondan gelıo kanka:82:bırak gelsın seyırcıyede ıhtıyaç var

sen nasıl ıstersen gösterem ama elletmeyımmmwuw tmm elledığnın ne olduğunu bılmesınnn daha zevklu

tarkan ıcırsın tabe ben ne etcem sana delı
tarkana gazoz kapaığnı actır

az yaz dedıkce içine edıyy lenn kankayaz lenn yazz yazda rahatla
bende okursam ne olam
dızı mı:78:ağzımın suyu akıy laa:82:

ee muhteşem topigine yazmış bi aslı o sen deılmısın demıs kı bu topigin adı muhteşem cezalar olsunnnnnn demıs ben zannettım sana da ceza wermısler de oyle yazıyonnnnnnnnn:26::26::26::26::26::26:

kk dan kazandığım ama gıdemedığım cılt bakımı hoşşık
kısmt deılmış başka zaman artık ne edek

ay bende dıom bu gız ne dıo
ayy tarkannn deme bayılcam artıkbı yesınde kurtulsak

olm ben olunca yapın bak gene zorlanıom alıntılarda
sen cok yazarken bende bu merak olursa nasıl yukselsın performansım beesızın yzunden zam alamıom hacıpofff dızı dıoo
ıstedıkten sonra zaman ve yer önemlı deıl kankaheran yapılabılır

ee muhteşem topigine yazmış bi aslı o sen deılmısın demıs kı bu topigin adı muhteşem cezalar olsunnnnnn demıs ben zannettım sana da ceza wermısler de oyle yazıyonnnnnnnnn:26::26::26::26::26::26:

azrasılamdann alıntı yaptımm o yazmıss dedıgınıı benımde hosuma gitti güldüm yorumunaaa:82:

ahh be ablammm anlasammm bende anlamadımm ecceee muhtesem ytopıgınde cezamı aldın dıe soruyo ama bi bag kuramadmmm:44::44:

Bendee.............

böcü gitmedin mi sende cilt bakımına

günaydınnnnnn ınş çok yazmadınız
bugun yoğunum bıde
:86::86::86:

dizinin ortasinda aglarsa meme vercen bi meme birinde digeri digerinde ay töbe yarabbim koptum ya

Günaydınnnnn kankalarrrrrr hava soğuk bugün karmı yağacak acabaaaaaaa
ayyy burda üc gündür hava mis ne kadar mutluyum anlatamam eksi 15 derecelere gelmisti nefret ederim soguktan kardan kistan :95:
günaaaaaydııınnn kızlarrr..
amanııın ne kadar çok yazmışsınız öyleee..
oku oku bitmediiiii...
neyse biraz alıntı yaparım bende.fırsat buldukçaaa...
ahanda sekerde basladi alintilara bulastirdim hepinize :82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…