15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

peki 6 sene nasil durdun

yaaaa işte fıstıkcım evlilik böyle bişey mecburen duruyorsunnn:97:
ilk 3 sene çok dua ettim fabrika kapansın diye sonra kaderime razı gelmeye başladım kiiiiii
fabrika kapandıııı,manisadan teklif geldi ama eşimin emekliliğine az kalmıştı tekrar doğduğum
ve yaşamayı sevdiğim yere döndükkkk.

14 ocak teslim oldu

kütahyada havaci

Napem yanımda oturuyor der niye kahkahayla gülüyorsun meraktan bakarYusufçukAdam zapıh zannedecek beni sonra
zannetsin sende dersin askim benim sucum yok
alışamadım oralara ev satın almıştık evim harikaydı.cantığı özledim desemmmm
98 de geri döndük 2006 da evi sattık,o zamana kadar 2 defa tatil amaçlı gittim evime
ama yinede duramadım
anladim ablam tabi insan bi yere alisinca zor oluyo orayi birakmak
tatil amacli nasil duramadin peki tatile biyerlere gidincede aynisi mi oluyo :26:

İnsanın sevmediği yerde yaşaması kötü bişey ya bende istanbulu sevmiyorum keşke ankarada olsaydım diyorum ama maalesef iş burada olduğu için katlanıyorsun

Yarın misafilere tavukgöğsü ben memesi diyorum onaKek poğaça patates salatası yapacağım yeter mi:26:

İnsanın sevmediği yerde yaşaması kötü bişey ya bende istanbulu sevmiyorum keşke ankarada olsaydım diyorum ama maalesef iş burada olduğu için katlanıyorsun

sende ankaralısın galibaaa ondaniş için mecburen katlanıyor insan
bizde küçükken ankaradaydık babam en son ordan emekli oldu.rahmetli amcamda ankara'daydı.

zannetsin sende dersin askim benim sucum yok

anladim ablam tabi insan bi yere alisinca zor oluyo orayi birakmak
tatil amacli nasil duramadin peki tatile biyerlere gidincede aynisi mi oluyo :26:

öyle şehir dışına tatile hiç gitmedim çünkü bizim teknemiz var tekneyle açılıyoruz.

Kızlar ben kaçtım iyi geceler hepinizeeeeeee sabah erken kalkacaz yaniiiii

iyi geceler komşummm
mentalistte mapusa düşmüş donlazımmmm

Yarın misafilere tavukgöğsü ben memesi diyorum onaKek poğaça patates salatası yapacağım yeter mi:26:

yeter
bidaki sefere sultan lokumunu dene çok güzel oluyor bende burdan öğrendim burda kartopu tatlısı diye
yazılmış.

tesekkürler abla ins su gibi akip gider zaman

AMİNNNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…